Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Mapa slovenských firiem na twitteri 2009 2010 v.1.0

1,026 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Mapa slovenských firiem na twitteri 2009 2010 v.1.0

  1. 1. 5 5 5 5 5 4 4 5 5 4 5 5 4 4 N 4 5 4 5 555 5 5 4 5 4 5 5 N 5 5 1 4 1 3 3 211 1 1 5 4 1 3 3 5 4 4 N 1 5 5 3 5 5 55 1 3 1 1 1 1 5 5 4 5 5 N 55 4 5 3 4 2 4 5 3 4 5 5 5 1 1 3 ConsultOne consultone AquaCity Poprad AquaCity Penzion Majak PenzionMajak Netventure netventure Enfinity.sk enfinitysk Akira Studio akira_studio Obrazy-antik.sk obrazyantik Websupport.sk websupport_sk Absolutio (EN) absolutio_en iMprove improvesk Víno Nitra vino_nitra DANNAX dannaxsk Chateau Modra chateaumodra Štúdio Lemur lemursk Tatrabanka tatrabanka SYNETICS synetics MediaWorks MediaWorks_SK T-Mobile TMobile_SK Sven Creative svencreative Optimalizaciaseo.sk optimseo Automotopneu.sk pneumatiky Chata pri moste chataprimoste Hattas.sk hattas iWESOME iWESOME Orange orange_sk Resco Developers RescoDevelopers E-cestovka.sk Ecestovka Pfizer Pfizer_SK Polus City Center poluscitycenter Suy Art SUYsk Lighting Beetle lightingbeetle Syntex Bratislava syntexsk LC Trading Lcnews Studio 1 studio1sk inspiredesign.eu inspiredesigneu Traco Computers Apple_Traco SCR creative studios scr_studios T-Mobile Music City tmusiccity Outletin.sk outletin Presne.sk PRESNE Datart DATARTsk Holidayreal Holidayreal SPP plynari SAP Slovensko sap_slovakia MEDIA4 media4sk Slovanet slovanet Plat4M Plat4M Pizza SEO pizzaseo Penzion Opal PenzionOpal Samtech samtech_sro Pelikan.sk Pelikan_sk Parkhotel na Baračke parkhotel_tt Barrel Pezinok barrel_pezinok Paravan Interactive paravansk Aukro.sk aukrosk Obnova obnova OnlineStore onlinestore NAJ-OBCHODY.SK notebooky Mmd Slovakia mmd_sk Notebookshop.sk notebookshop_sk Neville Group nevillegroup Mall.sk nenormalneakcie WebDream.sk webDreamSK Anasoft anasoft_sk MJB Communication MJB_Slovakia Mediazona.sk Mediazona Martinus.sk martinus_sk Siemens Slovakia SiemensSlovakia Plastové Vizitky plastovevizitky MANIFESTO.sk manifestore Krea.sk kreask mBankSK mbanksk iPhoneShop.sk iphoneshop_sk IN-SHOP.SK inshopsk Resco.net RescoApps HP Slovakia HPSlovakia iGO igo_sk Hotel Kyjev hotelkyjev FIT.SK Fit_sk Etarget Etarget ESET ESET_SK Elemental Media elementalmedia ZP Dôvera doverazp Dental Advice dentalholiday Víno Villa Rača VillaVinoRaca Canadian School canadianschool Brloh brloh HTCshop.sk HTCshopSK Blueweb.sk bluewebsk BEATZ beatz_sk Autopožičovňa autopozicovna Airweb.sk airweb_sk Airport Poprad airport_poprad Absolutio absolutiosk Mapa slovenských firiem na Twitteri 2009/2010 Technológie a priemysel Predaj počítačov Vzdelávanie Služby Webhosting a internetové služby Online marketing Nakupovanie Cestovný ruch Grafika a dizajn Gastronómia Marketing Webdizajn Softvér a programovanie Online nakupovanie Finančníctvo a poisťovníctvo Mobilná komunikácia Navigácia Coypright: PhDr. Peter Murár, 2010 | Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave

×