Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

презентация Elmob.co

633 views

Published on

First folk elektrotaxi in the world

Published in: Business
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

презентация Elmob.co

 1. 1. Перше народне електротаксі у світі
 2. 2. Створення мережі електротаксі дозволить: •Створити робочі місця для таксистів, маркетологів, IT-спеціалістів, робітників. •Зменшити енергозалежність від імпортованого палива. •Знизити викиди шкідливих газів. •Збалансувати навантаження на електромережу міста використовуючи нічний тариф для зарядки електротаксі. •Закласти підґрунтя для нового виду промисловості. •Впровадити новий інструмент популяризації електротранспорту. Про проект
 3. 3. Як проект допоможе Києву? 1. Покращить екологію шляхом зменшення викидів шкідливих газів. 2. Впроваджуватиме передові світові технології в інфраструктуру столиці. 3. Зменшить вартість проїзду. 4. Розвиватиме мережу електрозаправок (створення клієнтської бази). 5. Підвищуватиме екологічну свідомість киян. 6. Збільшить кількість робочих місць. 7. Підвищить енергоефективність інфраструктури Києва шляхом подолання технологічних та поведінкових бар’єрів з енергозбереження. 8. Популяризуватиме бережливе споживання енергоресурсів.
 4. 4. Наша цільова аудиторія. Кому це потрібно і для чого? 1) Людям з активною громадською позицією, що користуються екологічно чистими товарами та екопослугами. Для чого? Завдяки електротаксі, ці люди отримують можливість вибирати екологічний вид транспорту. 2) Прогресивній спільноті, студентам, що цікавляться передовими технологіями. Для чого? Можуть долучитись до світових екологічних тенденцій/трендів, підтримати технологічний розвиток України. 3) Соціально активним інвесторам. Для чого? Дає можливість отримувати прибуток з нових видів бізнесу. Передбачає низькі інвестиційні ризики. Соціально відповідальне підприємництво, що піклується про екологію міста. 4) Робітникам автомобільної галузі. Для чого? Сприяє вирішенню проблеми безробіття. Створюються нові робочі місця.
 5. 5. Наш секретний рецепт, без якого проект не може зробити хтось інший, або чому ми зможемо зробити це класно. На сьогоднішній день вже діє проектна команда активістів. В команду входять підприємці, маркетологи, спеціалісти з питань проектного менеджменту, технічні експерти, автомеханіки. Офіційно зареєстроване підприємство для популяризації та впровадження електротранспорту в Україні. Наша команда працює більше трьох років на ринку переобладнання автомобілів в електроавто та має досвід у популяризації цього руху https://www.youtube.com/playlist?list=PLir_p0zxITfOOY61iwXS3dxnaadPNQa7h Ми згуртували зацікавлену інтернет спільноту навколо теми впровадження електрмобілів (канал на YouTube, сторінки в соціальних мережах, WEB сайт) тому маємо бізнес контакти для подальшого розвитку нашого проекту. Досягнуто домовленості з керівництвом корпорації “Укравто” про надання автокузовів для виробництва електротаксі. Використовуються унікальна технології по встановленню батарей та їх швидкій зарядці. Приймаємо участь у створенні мережі електрозаправок. Маємо досвід реєстрації електромобілів в автоінспекції. Наша команда є членом Української асоціації учасників ринку електромобілів, що дозволяє залучати партнерів для подальшого розвитку мережі таксі.
 6. 6. Конкуренція. Хто ще є на ринку/в середовищі. На даний час в місті Києві відсутня служба таксі в автопарку якої є електромобілі. Допоки ідея не популяризована, наше конкурентне середовище - це інші служби таксі, де використовуються автомобілі з двигунами внутрішнього згорання. Головна конкуренція це боротьба із застарілими технологіями і стереотипами у свідомості людей щодо малоефективності сучасних електромобілів.
 7. 7. Конкурентні переваги: • Сильна та досвідчена команда спеціалістів, що здатна реалізувати проект. • Для клієнта на 10% нижча вартість проїзду в порівнянні із звичайним таксі. • Доступна ціна переобладнання автомобіля в електротаксі. • Унікальна технологія прискореної зарядки електромобіля за 1 годину. • Багатофункціональний дисплей для водія електротаксі, що дозволить покращити безпеку руху . •Безкоштовний Wi-Fi в салоні. •Виробництво електротаксі є повністю новим і перспективним ринком для Києва та України.
 8. 8. Поетапна бізнес стратегія 1) Впровадження електромобілів в існуючі служби таксі. 2) Поступове збільшення електромобілів в службах таксі за рахунок прибутку та інвестицій. 3) Створення власної служби таксі електромобілів. 4) Створення додаткових фінансових інструментів за рахунок краудфандингових програм (народне фінансування). 5) Створення партнерської програми (франчайзинг) для поширення діяльності на інші міста України. 6) Залучення грантів з енергозбереження та технічно-іноваційного розвитку (Горизонт – 2020 та інші грантові програми).
 9. 9. Етапи розвитку проекту (в межах 12 місяців та на перспективу) Етап 1 (6 місяців): Залучається 200 тис. грн від конкурсу Best Urban Social Startup та вкладається власні 70 тис. грн для виготовлення одного електротаксі, розробку програмного, забезпечення заробітної плати водіям на початковому етапі. Машина цілодобово працює на маршруті в Києві у вже існуючій службі таксі. Проводиться PR кампанія для отримання нових замовлень на виробництво. До діючої команди залучаються водії (2-3 працівника). Залучення фінансування через гранти з енергозбереження від донорів на створення нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб. Етап 2 (12 місяців): Завдяки хорошим відгукам та в результаті ефективної рекламної кампанії і соціального ресурсу, поступають нові замовлення на виробництво електротаксі. Паралельно запускається програма “Спільнокошт” та створюється власний парк електротаксі у кількості від 7 до 12 машин. Етап 3 (24 місяці): Масштабування проекту на обласні центри України через створення партнерської мережі (надання франшизи партнерам (навчання, техпідтримка, допомога на старті). Етап 4: Завдяки вдалій реалізації проектів в Україні, поширюється досвід на країни в яких ще не використовуються дані технології.
 10. 10. Команда та радники проекту. Співзасновники: Пашун Захар Дмитрович – ініціатор проекту, керівник ТОВ «ЕЛМОБ КОМПАНІЯ», що займається переобладнанням автомобілів у електромобілі. Піндус Любомир Богданович – керівник громадської організації «Всеукраїнський центр допомоги бізнесу України», що більше трьох років займається підтримкою бізнесу. Хорольський Сергій Андрійович – спеціаліст з зовнішньоекономічної діяльності, соціальний журналіст, експерт з розвитку партнерських проектів. Борд радників: Білий Андрій - заступник директора проекту Electric Marathon, керівник підприємства «Монастирский квас». Гербштейн Валентин Михайлович– відомий український винахідник, співорганізатор легендарного клубу «УКРЕЛЕКТРОСАМ». Кузьмук Григорій Миколайович – експерт у переобладнанні автомобілів у электромоб1лі. Татаренко Володимир Миколайович - конструктор першого українского електромобіля «Київ 1103».
 11. 11. Фінансування Залучається 200 000 грн від конкурсу Best Urban Social Startup. ТОВ «ЕЛМОБ КОМПАНІЯ» підписує меморандум, що передбачає дофінансування проекту у розмірі 70 000 грн. Пункти видатків: 1) Переобладнання електромобіля. 2) Заробітна плата водію на початковому етапі проекту. 3) Розробка програмного забезпечення. 4) Закупівля планшету. 5) Створення сайту проекту, на якому можливе відстеження та замовлення авто. 6) PR кампанія для отримання нових замовлень на виробництво.
 12. 12. Чому наш проект? -в чому полягає соціальний ефект для міського середовища та жителів міста. Наш проект сприяє поліпшенню безпеки руху, адже на кожній машині буде встановлено програмне забезпечення, що не дасть перевищувати дозволену швидкість. Завдяки впровадженим інноваціям, поліпшується в цілому інфраструктура міста, що дозволить в подальшому розвивати екологічний транспорт. За рахунок розбудови мережі електрозаправок, кияни матимуть змогу при купівлі авто, вибирати між звичайним та екологічним транспортним засобом. Покращується екологія міста. Створюються нові робочі місця для внутрішньо переміщених осіб. Перспектива подальшого розвитку проекту та досягнення максимального масштабу Завдяки хорошим відгукам та в результаті ефективної рекламної кампанії і соціального ресурсу, поступають нові замовлення на виробництво електротаксі. Паралельно запускається програма “Спільнокошт” та створюється власний парк електротаксі у кількості від 7 до 12 машин. Масштабування проекту на обласні центри України через створення партнерської мережі (надання франшизи партнерам (навчання, техпідтримка, допомога на старті). З часом, завдяки вдалій реалізації проектів в Україні, поширюється досвід на країни в яких ще не використовуються дані технології.
 13. 13. IT-складова Наявність в проекті IT-складової: - Буде створений web-сайт проекту електротаксі на ньому можна буде дізнатись місце розташування авто, завдяки вмонтованим GPS- навігаторам, а також зробити замовлення таксі. - Буде розроблено програмне забезпечення, що слідкує за технічним станом авто, зарядом батареї. А також здійснюватиметься контроль, щоб авто не перевищувало дозволену швидкість на дорозі. - Буде розроблений мультимедійний пристрій на основі планшету в якому буде встановлене програмне забезпечення для управління замовленнями таксі, отримання інформації про затори на дорогах, GPS-навігатору для вибору оптимального маршруту. Дана IT-складова покращить безпеку руху, оскільки на даний час водіям таксі потрібно відволікатись, щоб переглядати цю інформацію на телефоні, що збільшує аварійність на дорогах. - В салоні кожного електротаксі працюватиме Wi-Fi для клієнтів.
 14. 14. Енергоефективність Проект претендує на додатковий грант Інституту енергоефективності України, оскільки створює умови для заощадження енергоресурсів міста та сприяє їх ефективнішому використанню: • передбачається використання “нічного тарифу” для зарядки електротаксі, що поліпшить збалансованість витрат електроенергії та сприятиме стабільності роботи електрогенеруючих потужностей; • переведення звичайних авто на електротягу сприятиме заощадженню палива в Києві; • удосконалюється електромережа міста; • проект дає поштовх для розвитку станцій для зарядки електроавтомобілів, завдяки чому кияни матимуть змогу при купівлі авто, вибирати між звичайним та екологічним транспортним засобом. ; • зменшуються викиди шкідливих газів, що сприяє покращенню екології міста.
 15. 15. Дякуємо за увагу! Контакти: Пашун Захар, тел. (067)443-76-53 Електронна пошта: elmob.co@gmail.com Піндус Любомир, тел. (050)227-27-14 Електронна пошта: Lb@ecokiev.com

×