Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

100 книжок для сільської бібліотеки

638 views

Published on

презентація належить Українському Дому Одеси і була представлена в якості звіту за рік участі в акції "100 книжок для сільської бібліотеки" під час святкування 2-ї річниці Дому

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

100 книжок для сільської бібліотеки

 1. 1. Звіт Українського Дому 2013
 2. 2. с. Антонівка
 3. 3. Прізвище бібліотекарки – Молодець. З задоволенням прийняла більш 500 книжок.
 4. 4. Районна бібліотека знаходиться в районному центрі культури та дозвілля. Бібліотека складається з декілька великих залів. В бібліотеці є читальна зала та великий окремий відділ дитячої бібліотеки, який складається з двох залів: 1ий – для діточок до 6-7 років; 2ий – для діток шкільного віку. Завезено приблизно 1000 книжок, які залишаться у Фрунзівці, а інші будуть розвезені по селах.
 5. 5. Дуже маленька бібліотека яка знаходиться біля районого центру.
 6. 6. Бібліотека знаходиться в будівлі професійного ліцею. Завезли більш 500 книжок.
 7. 7. При сприянні о. Юрія (УГКЦ), 300 книжок різної тематики були передані в сільську бібліотеку.
 8. 8. Дуже маленька бібліотека, яка з задоволенням прийняла багато книжок.
 9. 9. с. Фонтанка Крім книжок для бібліотеки школи соціальної реабілітації, ми привезли одяг, взуття, музичну апаратуру. Співпраця продовжувалась би, але школа в стадії закриття.
 10. 10. Кілька партій книжок було передано системі соціальних їдалень «ВЕТЕРАН». Книжки там користувались особливим попитом.
 11. 11. Рудюк Валерій Петрович передав більш 200 наукових книжок Одеській науковій бібліотеці ім. Горького.
 12. 12.  с. Петрівка Віддали книжки в сільську бібліотеку та в бібліотеку аграрного технікуму.  смт. Березівка Самі приїхали за книгами, довго вибирали тому, що було дуже багато в нас книжок і було з чого вибрати. В основному їх цікавила українська література.  смт. Кілія Книги були передані для вчителів з історії та української літератури.  м. Ізмаїл Дуже скептично віднеслись до подарунків, але обіцяли передати в сільські бібліотеки району.  с. Дальник Дуже гарно прийняла бібліотекарка, інформацію отримала з газети «Чорноморські новини». Поповнила бібліотечний фонд оскільки їх книжки були залиті водою. Дала інформацію іншим бібліотекам і вони самі приїздили і забирали книги.

×