Advertisement
Advertisement

Ilze Veske

  1. Dūla Liepājā Ilze Veske 2018. gada aprīlī Foto: Haralds Veske Autors:IlzeVeske
  2. Nedaudz par mani  Dūlas zinības sāku apgūt 2012.gadā.  Esmu zīdīšanas konsultante kopš 2013. gada.  Konsultēju un vadu nodarbības Liepājā un tās apkārtnē.  Esmu biedrības “Ģimeņu centrs “Liepa”” dibinātāja.  Esmu liepājniece, trīs dēlu māmiņa un sieva savam vīram. Atbalsts – tie ir kopīgi smiekli, dalītas asaras, bezgalīga pieņemšana un cieņa. . Savu atbalstu sievietei piedāvāju bērniņu plānojot, grūtniecības laikā, dzemdībās un pēcdzemdību laikā.
  3. Mans atbalsts grūtniecei Esmu droša, ja sieviete gaidībās un dzemdībās saņem iejūtīgu atbalstu, viņai ir vieglāk piedzimt par drošu un pārliecinātu mammu, kura spēs atbalstīt savu mazo bērniņu lielās dzīves sākumā. Piedāvāju atbalstu gatavojoties dzemdībām:  Vadu topošo vecāku kursus,  Vadu grūtnieču nodarbības grupās,  Konsultēju individuāli,  Mācu elpošanas tehnikas un vizualizācijas.
  4. Dzemdību dūla Būšu līdzās Tavā ceļā, elpojot, atbalstot, pieņemot un cienot Tavas izvēles.
  5. Pēcdzemdību aprūpe un atbalsta grupas Esmu līdzās, līdz vecāku rokas un sirdis kļūs drošākas, jo zinu, ka bērniņam tie ir paši svarīgākie cilvēki pasaulē. Lutinu māmiņas ar masāžu, šūpošanu lakatos, pirtīžām, lai viņas uzkrātu spēkus un sajustu, cik patīkami jūtas mazulis, kad par to rūpējas. Aprūpēju jaundzimušo mazuli un māmiņu, uzklausu viņus un iedrošinu veidot savu kopā būšanas stāstu, jo par viņiem vēl neviena grāmata nav uzrakstīta. Rakstiet to droši! Veidoju atbalsta grupas māmiņām, jo dalīšanās pieredzē iedrošina un paplašina redzējumu. Esmu līdzās, lai dalītos arī ar savu stāstu un daudzpusīgu informāciju.
  6. Zīdīšanas un bērna ēdināšanas konsultācijas Mātes piens ir visvērtīgākais, ko mazulis var saņemt UN zīdīšana ir divu cilvēku sadarbība, kurā būtisks ir abu komforts un spēja saprasties. Zīdīšanas konsultācijas un pēcdzemdību aprūpe ir mans sirsdarbs, ko daru ar prieku un turpinu izglītoties, lai izprastu nianses. Svarīgākais ir paēdis mazulis un vecāku atbalsts bērnam, lai arī kādā veidā bērniņš tiktu ēdināts. Arī tad, ja mazulīti ēdina no pudelītes, vai jau ar karotīti, ir būtiski to darīt bērnam piemērotā tempā un daudzumā.
  7. Radošums kā radīts gaidību laikam Radošums nāk talkā, kad sajūtas un emocijas pārņem pārāk spēcīgi un trūkst vārdu, lai tās izteiktu. Vai gluži otrādi – visa dzīve sakārtota tik loģiski, ka emocijas meklē citus ceļus kā izpausties. Radošās nodarbēs var mazināt trauksmi un tās palīdz izzināt patiesās sajūtas. Es zīmēju. Kā radi Tu? Kā izkrāsotu Tu šo zīmējumu?
  8. Rebozo lakatu burvība un maigs pieskāriens Konsultējot esmu pārliecinājusies, ka iedarbīgas ir metodes, kas vērstas uz ķermeņa atslābināšanu un prāta pieklusināšanu, tad notiek patiesa atgriešanās pie sevis. Kad prāta pārliecību, apkārtējo padomus un zināšanu nomaina pret ieklausīšanos, vērošanu un jušanu, ir viegli pieņemt sirdsgudrus lēmumus gan par sevi, gan mazulīti. Šādām pārvērtībām izmantoju:  relaksējošu masāžu un “tauriņu pieskārienus”,  elpošanas un apzinātības vingrinājumus,  vizualizācijas un meditācijas,  ēteriskās eļļas un Koshi zvanu skaņas,  rebozo lakatu tehnikas. Foto: J.Vecbrālis Žurnālam 36,6 Autors: Ilze Veske
  9. Biedrība, kurā, kopā ar kolēģēm, piedāvājam vecākiem dažādus dūlu pakalpojumus, veidojam vidi, kurā augt zinošiem un pārliecinātiem vecākiem. Organizējam seminārus un lekcijas arī speciālistiem. Dūlu konsultācijas Topošo vecāku kursi Kustību un relaksācijas nodarbības grūtniecēm Zīdīšanas konsultācijas Pēcdzemdību aprūpe “Bēbīšu skoliņa” Atbalsts bērniņa zaudējuma gadījumā Plašāka informācija mājas lapā: https://centrsliepa.blogspot.com/
  10. Kontakti Tālruņa numurs: 27737888 e-pasta adrese: ilze.veske@gmail.com Mājas lapas adrese: http://ilzeveske.blogspot.com/ Uz tikšanos!
Advertisement