Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Inbox lv

25,306 views

Published on

Published in: Education, Business, Real Estate
 • Your opinions matter! get paid for them! click here for more info...◆◆◆ https://tinyurl.com/realmoneystreams2019
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Just got my check for $500, Sometimes people don't believe me when I tell them about how much you can make taking paid surveys online... So I took a video of myself actually getting paid $500 for paid surveys to finally set the record straight. I'm not going to leave this video up for long, so check it out now before I take it down! ★★★ http://ishbv.com/surveys6/pdf
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Secrets to making $$$ with paid surveys... ★★★ http://ishbv.com/surveys6/pdf
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • And if you've ever taken a girl home, gotten hot and heavy and then felt embarrassment and PANIC when you take off your pants and see the look of DISAPPOINTMENT on her face, you need to go check this out right now.  http://ishbv.com/pebible/pdf
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here
 • Your opinions matter! get paid BIG $$$ for them! START NOW!!.. ▲▲▲ https://tinyurl.com/realmoneystreams2019
     Reply 
  Are you sure you want to  Yes  No
  Your message goes here

Inbox lv

 1. 1. Lielākais interneta portāls Latvijā Prezentācija 05/01/09
 2. 2. Lielākais interneta portāls Latvijā Par mums • Inbox.lv ir nacionālais e-dienests, kas saviem lietotājiem sniedz informācijas apmaiņas un uzglabāšanas vajadzības, kā arī izklaides iespējas. • Inbox.lv pastāv kopš 1998.gada un šobrīd to izmanto 7 no 10 interneta lietotājiem Latvijā. • Inbox.lv šobrīd piedāvā 16 bezmaksas pakalpojumu, no kuriem populārākie ir e-pasts, spēles, joki un foto.
 3. 3. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts – pastkastītes reģistrēšana
 4. 4. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts – pastkastītes reģistrēšana Jānorāda korekta informācija, kuru vēlāk var izmantot paroles mainīšanas gadījumā, vai ja parole ir aizmirsta šī informācija ir vienīgais avots, kas var palīdzēt paroli atjaunot.
 5. 5. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts – pastkastītes reģistrēšana • Pēc reģistrācijas Jūs automātiski tiksiet pārvirzīts uz Jūsu jauno pastkastīti. Iegaumējiet savu lietotājvārdu, kā arī paroli. • Izejošie e-pasta ziņojumi tiek aktivizēti uzreiz. • Ienākošie ziņojumi tiek aktivizēti 10 minūšu laikā pēc pastkastītes reģistrēšanas.
 6. 6. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox e-pasts – rakstīt e-pastu, sūtīt Iespēja rādīt tikai tekstu, vai arī izmantot citas rakstīšanas iespējas, kā piemēram BOLD, Italic utt. Izvēlēties vēstuļu adresātus no adrešu grāmatiņas Kam, Cc, Bcc iespēja, adresātu skaits Iespēja saņemt atskaiti par nosūtītu vēstuli
 7. 7. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts – failu pievienošana Lai pievienotu failu jākliko uz “Pievienot failu un jāizvēlas konkrētais dokuments no Jūsu datora
 8. 8. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts – failu pievienošana Divreiz uzklikojot uz izvēlētā faila, tas automātiski tiks pievienots. Tālāk ir jāspiež poga “Pievienot failus” un Jūs automātiski tiksiet pārvirzīts uz vēstules lapu. Maksimālais vēstules izmērs kopā ar visu failu drīkst būt 30MB
 9. 9. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts – vēstules dzēšana, atjaunošana, atzīmēšana
 10. 10. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts – vēstules dzēšana, atjaunošana, atzīmēšana Jebkuru izdzēsto vēstuli ir iespējams atjaunot, kamēr tā atrodas mapē “Miskaste”. Pēc “Miskastes” iztīrīšanas, vēstules ir neatgriezeniski dzēstas.
 11. 11. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - kontakti Veidojot jaunus kontaktus ir iespēja atzīmēt Favorītus, kas nozīmē, ka konkrēto kontaktu, rakstot vēstuli, būs ērtāk izvēlēties. Pastāv arī iespēja importēt kontaktus no Jūsu klient programmas, ja tādu izmantojat • Kontakti ir veidoti tā, lai ērti būtu gan tos sameklēt, gan veidot jaunus no saņemtajiem ziņojumiem.
 12. 12. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - mapes • Mapes ir ērts veids, kā sagrupēt savus ziņojumus, piemēram, ir iespēja uzstādīt filtrus tā, lai ziņojumus par kādu konkrētu tēmu vai no konkrētām personām Jūs automātiski saņemtu Jums vēlamajā mapē. Kas jāievēro? • Dzēšot ārā mapi, visi ziņojumi, kas tajā glabājas, automātiski tiks izdzēsti • Ir iespēja izvēlēties vai pārbaudīt mapi jaunajam pastam, vai nē, t.i. Vai rādīt ziņojumu, kad jauns e-pasts ir pienācis uz kādu no Jūsu mapēm.
 13. 13. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - meklēšana
 14. 14. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - Opcijas
 15. 15. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - Opcijas • Caur opcijām ir iespēja nomainīt reģistrācijas datus. Šīm darbībām ir paredzētas 2 sadaļas: – Reģistrācijas dati, kur ietilpst Jūsu vārds, uzvārds un dzimšanas dati – Parole un slepenais jautājums, kur iespējams nomainīt gan slepeno jautājumu, gan atbildi uz to un arī pašu paroli.
 16. 16. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - Opcijas • Filtri – tā ir iespēja filtrēt Jums sūtītos ziņojumus. Pastāv 4 iespējas : – Automātiski dzēst ziņojumu no konkrētiem sūtītājiem – Pārvietot ziņojumu kādā no Jūsu izveidotajām mapēm – Nepieņemt Jums sūtīto vēstuli vispār un nosūtīt sūtītājam atbildi – Pārvirzīt Jums sūtīto ziņojumu uz citu pastkastīti • Filtrus ir iespēja uzstādīt gan pēc sūtītāja e-pasta adreses, gan pēc adresāta e-pasta adreses, gan Cc, Bcc un Temata. Jānorāda teksts un darbība.
 17. 17. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - Opcijas • Pārsūtīšana un sms notifikācijas dod Jums iespēju pārsūtīt visus mapē “Ienākošie” ienākošos ziņojumus vai nu uz citu e-pastu, vai arī sms veidā Jums uz telefonu, saglabājot ziņu arī e-pastā. • Lai nosūtītu ziņojumu uz telefonu, Jums ir : – Jāizveido savs ID, ja izmantojat LMT mobilos pakalpojumus – Jāsūta “on” uz nr. 1612, lai reģistrētos pakalpojumam, ja esat Tele2 klients – Bite un BiFri klientiem nekāda papildus reģistrācija nav jāveic • Ziņojums uz telefonu var nenonākt gadījumos, ja telefona aparāta atmiņa ir pārāk maza un konkrētais ziņojumus liels. Tāpat gadījumos, ka ziņojumam ir pievienots liels fails.
 18. 18. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - Opcijas • Automātiskais atbildētājs - šī ir iespēja uz kādu laika periodu uzlikt automātisko atbildētāju, ja nebūsiet kādu laiku pie e-pasta vai dodaties atvaļinājumā. Šai funkcijai ir jānorāda temats, vēstules teksts un dienu skaits, cik ilgi ziņojumu rādīt. • Citas Pop3 un IMAP pastkastes – dod iespēju saņemt ziņojumus no citiem e-pastiem uz Jūsu Inbox.lv pastkasti. Pārsvarā izmantojams gadījumos, kad maināt e-pasta adresi.
 19. 19. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts - Opcijas • Papildus iespējas : – Laika zona – Izdzēst savu pastkasti – Aizsardzība pret spam (jāizmanto, ja nevēlaties spam filtrēšanu, vai arī gadījumos, ja vēlaties lai visas bildes un dažādi linki tiktu Jums parādīti uzreiz) – Iespējas – iespēja pašiem veidot pirmās lapas izskatu. Var rādīt vai nerādīt tādus kritēriju kā kvotu, meklēšanu, mapes, laiku un uzaicinājumu. – Ziņojumu saraksts – iespēja uzstādīt kritērijus vēstuļu parādīšanas kārtībai – cik ziņojumus rādīt vienā lapā un pēc kādiem kritērijiem tos sortēt. – Ziņojumu sastādīšana – iespēja pašiem uzstādīt vēstules rakstīšanas parametrus, tādus kā ziņojuma sastādīšana atsevišķā logā, fontu un krāsu izmantošanas uzstādījumi utt. – Jauns pasts – uzstādījumi, kas attiecas uz to cik bieži tiek pārbaudīts vai nav pienākusi jauna vēstule un vai par jauna pasta pienākšanu Jūs informēt.
 20. 20. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv e-pasts JAUTĀJUMI?
 21. 21. Lielākais interneta portāls Latvijā Citi Inbox.lv produkti Ikdienai Sociālie tīkli Dzīvesstils Info Search Rīki
 22. 22. Lielākais interneta portāls Latvijā Inbox.lv darbība • Lai atvieglotu lietotāju darbību ar e-pastu, ir izveidots Inbox Help – Palīgs, kur ir atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par Inbox.lv darbību un funkcijām. • Ja atbildi uz sev interesējošo jautājumu nav iespējams atrast Inbox Palīgā, tad var vērsties pie Inbox.lv tehniskā atbalsta dienesta: – Tālrunis – 67359606 – E-pasts – support@inbox.lv • Tehniskā atbalsta dienesta darba laiks ir darba dienās 10:00-17:00. Pārējā laikā var sūtīt e-pastus vai atstāt ziņojumus automātiskajā atbildētājā.
 23. 23. Lielākais interneta portāls Latvijā Paldies par uzmanību!!!

×