Jednoduchý průvodce na vydání knihy o Eliberato
www.eliberato.com

Září 2010
Přeložena do více než 50 jazyků
Obsah
1. ...
1. Co je Eliberato
Eliberato je nový způsob, jak publikovat své knihy. V minulosti, většina autorů zůstal
nepublikovaný, a...
7. Kdo editace mou knihu?
Děláte. Eliberato nebude upravovat své knize. Pokud máte pocit, že vás bude mít
prospěch z práce...
15. Jak dostanu peníze?
PayPal Když nahrajete knihu na Eliberato webové stránky, požádáme vás o
poskytnutí nějaké podrobno...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Czech Edition: Jednoduchý PrůVodce Na VydáNí Knihy O Eliberato ( Czech)

768 views

Published on

A simple guide to publishing your book on eliberato written in Czech

0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
768
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
1
Actions
Shares
0
Downloads
2
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Czech Edition: Jednoduchý PrůVodce Na VydáNí Knihy O Eliberato ( Czech)

  1. 1. Jednoduchý průvodce na vydání knihy o Eliberato www.eliberato.com Září 2010 Přeložena do více než 50 jazyků Obsah 1. Co je Eliberato 2. Bude Eliberato publikovat mou knihu? 3. Jaký typ materiálu, je zveřejněn? 4. Kolik to bude stát? 5. Co obalový design? 6. Kdo bude číst mou knihu? 7. Kdo editace mou knihu? 8. Má Eliberato zveřejní tradiční papírové knihy? 9. Jaký jazyk bych se měl psát? 10. Jaký formát souborů mám použít? 11. Že moje kniha přečíst na poslední e-čtenáři, jako Kindle a IPAD? 12. Jak si mám vybrat kategorii? 13. Mohu být zařazeny do více než jedné kategorie? 14. Budu se věnovat? 15. Jak dostanu peníze? 16. Jaký je nejlepší způsob, jak propagovat svou knihu? 17. OK! Jsem připraven zveřejnit.
  2. 2. 1. Co je Eliberato Eliberato je nový způsob, jak publikovat své knihy. V minulosti, většina autorů zůstal nepublikovaný, a proto mnoho děl zůstalo nepřečtených vzhledem k obchodní omezení na vydavatele. Konvenční vydavatelé nebyli schopni publikovat knihy vzhledem k jejich vlastnímu uložené výklenek požadavky a vnímanou nedostatek zájmu v některých předmětech. Nyní, s Eliberato, je možné zveřejnit jakoukoliv práci snadno a rychle. Všechny publikování je v elektronické podobě. Jako autor vše, co potřebujete udělat, je nahrát své knihy na stránkách Eliberato a můžete okamžitě dát je k dispozici čtenářům po celém světě. Čtenáři si můžete stáhnout svou knihu, aby jejich počítače nebo e-reader. Ne od vynálezu knihtisku Johannes Gutenberg v roce 1440 nedošlo takový obrovský krok vpřed v dostupnosti lidstva písemného myšlenky. 2. Bude Eliberato publikovat mou knihu? Ano. Eliberato je k dispozici všem autorům publikovat své práce. Knihy mohou být publikovány v jakémkoli jazyce a na libovolné téma. V současné době existuje více než sedmdesát kategorie, do nichž autor může umístit své práci. Je až k jednotlivým autora o tom, které kategorie se místo jejich práci. V některých případech knihy může být vhodný pro více než jednu kategorii a to umožní čtenáři najít. 3. Jaký typ materiálu, je zveřejněn? Jakákoli. Eliberato hodlá podpořit vydávání knih, časopisů, básně, technické příručky, výzkumné práce, apod. na libovolné téma. Jediná omezení o záležitostech jsou jasně vysvětleny v našich standardních podmínek, ale v krátké, knihy dodržovat běžnou slušnost. Vždy Vyhrazujeme si právo odstranit knih, které nesplňují naše podmínky. Kromě toho dáváme všem našim čtenářům možnost upozornit na knihy, které se považují za závadný nějakým způsobem. Pokud je stížnost obdržel v souvislosti s konkrétní knihu budeme informovat o autorovi. 4. Kolik to bude stát? Nic. Naším cílem je poskytovat metody pro autory dosáhnout čtenáře. Věříme, že dobré knihy budou prodávat. Naším úkolem je poskytnout vám způsob, jak oslovit lidi. 5. Co obalový design? Krytí všech knihy je důležité. Je to úplně první dojem, že vám umožní potenciální čtenáře, tak aby to někteří mysleli. Když nahrajete knihu na stránkách Eliberato vám bude nabídnuta možnost nahrát obrázek, který se stane kryt. Obrázek na obálce by měl být ve formátu JPEG (. Jpg) formátu. Je třeba oddělit do PDF. Můžete nahrát je na server, z ovládacího panelu. Tento obrázek nepoužívá se žádné části 20MB. Alokace pro vaše eBook. 6. Kdo bude číst mé knihy? Komukoli, kdekoli na světě. Naším cílem je vytvořit slovo zdarma. Chceme, aby váš hlas bude slyšet.
  3. 3. 7. Kdo editace mou knihu? Děláte. Eliberato nebude upravovat své knize. Pokud máte pocit, že vás bude mít prospěch z práce profesionálního editoru máte možnost tak učinit v jakékoli fázi. Vždy se můžete změnit své knihy v jakékoliv fázi. 8. Má Eliberato zveřejní tradiční papírové knihy? Ne Eliberato se účastní pouze v elektronické publikování a není v plánu zveřejnit papírových knih. 9. Jaký jazyk bych se měl psát? Jakémkoliv jazyce. Neexistují žádná omezení týkající se jazyka, které jste publikovat svou práci palců Vítáme autorů ze všech koutů světa. Tento jednoduchý průvodce publikování na Eliberato je přeložen do více než 58 jazyků. 10. Jaký formát souborů mám použít? PDF. Žádáme všechny autory k publikování svých prací ve formátu PDF, protože to se stalo standardem pro všechny knihy v elektronické podobě. PDF je zkratka pro Portable Document Format (PDF) a je obecný pojem počítač. PDF soubory jsou nejběžnější způsob publikování e-knih, a proto může být použit na všech počítačích a, a jsou snadno převést do jiných formátů pro Kindle, IPAD a další eReaders. Pokud jste na vytváření PDF souborů, které již mohou mít vhodný software na vašem počítači. Chcete-li zjistit - stačí otevřít soubor, který jste pracovali na, pak ukládat ve formátech PDF nebo export do pdf, v závislosti na vašem software. Alternativně se můžete naučit, jak vytvořit PDF soubory pomocí různých programů a technik vyhledávání na internetu. Tento přístup vám pomůže s oběma základními vytváření PDF a způsoby, jak zvýšit vaše PDF soubory. Velikost souboru Pro elektronické knihy s obrázky, můžete experimentovat s snížení komprese JPEG kvality. Čím nižší procento více Obrázky jsou komprimované, a tak menší soubor PDF se stává. Postava mezi 75% a 90% je pravděpodobné, že bude uspokojivá. Nezapomeňte přezkoumat soubor PDF před nahráním, a pamatujte, že váš soubor nesmí být větší než 2 MB, aby bylo možné přesouvat do Eliberato. Pokud potřebujete více informací o souborech PDF naleznete na Průvodce ve formátu PDF k dispozici na internetových stránkách Eliberato. 11. Že moje kniha přečíst na poslední e-čtenáři, jako Kindle a IPAD? Ano. Existuje velký počet nových e-čtenáři přichází na trh a všichni podporují formát PDF nebo software, do kterého lze ve formátu PDF převést. 12. Jak si mám vybrat kategorii? Existuje více než sedmdesát kategoriích si můžete vybrat. Je jen na vás, rozhodnout, který nejlépe vyhovuje vaší knize. To může pomoci se ptát sami sebe, kde čtenář bude vypadat za vaši knihu, kdyby věděli, že se na internetových stránkách Eliberato. 13. Mohu být zařazeny do více než jedné kategorie? Ano. Opět je na vás, rozhodnout, jak se může kategorie si přejete být uvedeni palců 14. Budu se věnovat? Ano. Když nahrajete knihu budete mít možnost se rozhodnout, zda chcete prodat své knize, nebo pokud chcete dát zadarmo. To je na vás. Pokud chcete prodat své knihy, my vám zaplatíme 75% všech prodejů. Neděláme žádné platby na vás, jestli se rozhodnete dát vaší knihy zadarmo.
  4. 4. 15. Jak dostanu peníze? PayPal Když nahrajete knihu na Eliberato webové stránky, požádáme vás o poskytnutí nějaké podrobnosti o sobě, abychom mohli provádět platby na vás. Budete potřebovat PayPal účet, pokud si přejete být zaplacena. 16. Jaký je nejlepší způsob, jak propagovat svou knihu? Řekněte všem o to! Poté, co jste nahráli své knize budeme Vám poskytne přímý odkaz na něj. Můžete zkopírovat a vložit tento odkaz do svého blogu, e-maily, weby sociálních sítí atd., a nechat lidi vědět o vaší knize. Mnozí autoři používat Twitter, Facebook, Ushi, QQ a mnoho dalších sociálních sítí lokalit, které podporují jejich práci. Kromě toho Eliberato tvrdě pracuje, aby podporovaly všechny autory tak, že nejste sami! Jsme všichni pracují společně na nastavení slovo zdarma! 17. OK! Jsem připraven zveřejnit. Výborně! Zde je seznam toho, co budete potřebovat. (A) Vaše hotové knihy ve formátu PDF. (B) pokrytí obrázek ve formátu JPEG (C) PayPal účet Pamatujte, že vždy můžete kontaktovat nás, pokud budete potřebovat pomoc nebo podporu při publikování své knihy A konečně, hodně štěstí! Navštivte: Publikování My Book na Eliberato Kontakt: tellmemore@eliberato.com

×