Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

EMW activities and mobility solution in Myrhorod

18 views

Published on

W activities and mobility solution in Myrhorod implemented and coordinated by the city/Заходи ЄТМ та рішення щодо мобільності в Миргороді, виконані та координовані адміністрацією міста

Published in: Environment
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

EMW activities and mobility solution in Myrhorod

 1. 1. Європейський тиждень мобільності. Досвід Миргорода Анна Саєнко липень 2019
 2. 2. Профіль міста: курорт
 3. 3. Важливо: місцева нормативка - 2012 – підписання Угоди мерів. - 2013 - прийнято План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР). Один з основних напрямків – сталий міський транспорт. - 2015 – розробка та затвердження Концепції розвитку велосипедного руху. - 2016 – початок розбудови велоінфраструктури Миргорода. - 2018 – прийнята Стратегія сталого розвитку миргородського субрегіону. Окрема увага – розвитку сталої мобільності.
 4. 4. Пріоритети міста у сфері мобільності Громадський транспорт: маршрутки. Встановили павільйони зупинок та окремі табло прогнозування часу прибуття маршруток; камери відеоспостереження, Wi-Fi, USB порти. GPS-трекінг на всіх 36 маршрутках з онлайн відстеженням в режимі реального часу.
 5. 5. Ознакування вулиць та зупинок Встановлено нові таблички на усі будівлі на перейменованих вулицях
 6. 6. Віртуальна прогулянка містом Вулиці міста та історично-культурні місця відзнято Google Streetview, віртуальний маршрут розміщено на Google maps.
 7. 7. Шкільний автобус Працює 10 років, у 2019 році виділено 400 тис.грн. Рух у чотирьох напрямках
 8. 8. Стратегічні плани: електроавтобуси або гібрид (дизель-електричний двигун) – комунальний громадський транспорт. 2019 рік – передбачено в міському бюджеті 8 млн.грн. на лізинг
 9. 9. Яке ваше місто?
 10. 10. Центр Миргорода
 11. 11. Пріоритети міста у сфері мобільності Спочатку тротуар із заниженим спуском та тактильною плиткою, потім – ремонт дороги. Замело снігом, та власник магазину знає: велосипедист близько!
 12. 12. Велопішохідні доріжки: (не)було-стало
 13. 13. Велодоріжки Відповідно до пріоритетності з Велоконцепції зробили ПКД на велодоріжку від центру до спортивної школи, Центру естетичного виховання, найбільшої школи міста і далі до виїзду з міста. Важливо! Перше будівництво робили не в центрі, а від центру до виїзду з міста, щоб набратись власного досвіду і потім у центрі не допустити помилок.
 14. 14. Велодоріжки Частина вже збудована за співфінансування з облрадою – виграли на конкурсі обласних проектів. Щоб добудувати подали на конкурс ПРООН зі сталого розвитку. Виграли перший тур, готуємось до другого.
 15. 15. Мешканці щороку подають власні велопроекти на Громадський бюджет та на конкурс міні-грантів МАГ. Підтвердження актуальності: велопроекти миргородців Велопарковка ЗОШ №9, листопад 2018 Велогурток. Закупівля велосипедів
 16. 16. Велопарковки: план замість хаосу У Миргороді затверджено та внесено до містобудівних умов рекомендації щодо облаштування велопарковок. Саме така модель встановлюється за бюджетні кошти. Містяни подали і підписали петицію щодо встановлення велопарковок, самі визначили місця голосуванням. Ці парковки вже встановлені. Спільно з громадою визначаємо нові місця.
 17. 17. План: станції техобслуговування Встановити чотири станції техобслуговування велосипедів – проект, поданий на Громадський бюджет. Хочемо встановити навіть якщо не виграє 
 18. 18. Запланована робота з підприємцями Роз’яснювальна робота з підприємцями щодо встановлення велопарковок біля приватних закладів. Найважче працювати з мережевими магазинами. Місцевий бізнес більш «легкий на підйом».
 19. 19. Традиційні промозаходи На Європейському тижні мобільності, Днях і Тижнях сталої енергії поєднуємо різнопланові масові заходи для залучення максимуму людей. Незмінні фаворити: велопаради, конкурси, пошиття та розфарбовування еко-торб.
 20. 20. - Парад дитячих візочків. - Розіграші екологічних та вело призів. - Проїзд велоколони містом, 5-8 км. - Тематичне кіно під відкритим небом. - Заходи на площі відвідує близько тисячі людей. - Учасників велопарадів - від 200. Успішні заходи ЄТМ
 21. 21. Партнерство Беремо натурою: - завод мінеральних вод дає воду; - військова частина варить польову кашу; - власник гастроному пригощає морозивом; - депутат дає підключення; - ГО дає апаратуру та волонтерів; - педагоги та журналісти проводять майстер-класи; - АЕМУ, GIZ, Угода мерів, проект ЄС MO.GE.DI.CO та місцеві підприємці надають призи.
 22. 22. Партнерство - власник гастроному пригощає морозивом; - педагоги та журналісти проводять майстер-класи; - АЕМУ, GIZ, Угода мерів та місцеві підприємці надають призи.
 23. 23. Партнерство Беремо натурою: - завод мінеральних вод дає воду; - військова частина варить польову кашу
 24. 24. Партнерство - ГО надає апаратуру та волонтерів, проводить кінопокази; - депутат дає підключення
 25. 25. - Загальноміська промоція вело як повсякденного транспорту на заміну автомобілю. - Проведення велодня, розіграш призів. - Проїзд велоколони містом, близько 5-8 км. - Заходи відвідує близько тисячі людей, велозаходи – від 200. Заплановані заходи на ЄТМ-2019
 26. 26. - Перекриття руху довкола центральної площі міста, вечірній концерт на сцені, що стоїть впоперек центральної вулиці. - Дата проведення: 22 вересня 2019 (до Дня без автомобіля). Заплановані заходи на ЄТМ-2019
 27. 27. - До Миргорода кілька разів на рік приїздять делегації з інших міст за досвідом. - Асоціації, членом яких є місто, проводять виїзні заходи у Миргороді. - На усіх подібних заходах ми закликаємо до мобільності та розповідаємо про ЄТМ. Поширення досвіду
 28. 28. Інформування Уся інформація доступна на сайті міста та на офіційній сторінці у фейсбук. Місцеве телебачення та радіо анонсують та підводять підсумки.
 29. 29. Секрет успіху – шалена команда!
 30. 30. Миргород – місто миру, здоров’я і сталої мобільності!

×