Advertisement

More Related Content

Slideshows for you(20)

Advertisement
Advertisement

Презентація " Державні символи України"

 1. Державні символи
 2. Красивий, щедрийКрасивий, щедрий рідний крайрідний край І мова наша соловІ мова наша солов``їна.їна. Люби, шануй, оберігайЛюби, шануй, оберігай Усе, що зветься –Усе, що зветься – Україна!Україна!
 3. Мій край чудовий – Україна! Тут народились ти і я. .
 4. Тут над ставком верба й калина Чарівна пісня солов`я.
 5. Україна – це наша земля, наша країна зі славною історією. Народ якої протягом багатьох віків боровся за свободу і незалежність. Україна – це велика незалежна держава.
 6. У статті 20-й Конституції України записано: „Державними символами України є Державний прапор України, герб і гімн.”
 7. Прапорець, що я тримаю, для мене єдиний. Прапорець цей, що я маю, - символ України. Нема в світі більш святого й не буде ніколи. Він край неба голубого над пшеничним полем.
 8. • Які кольори має наш прапор? • Як ви думаєте, чому саме ці два кольори вибрано для нашого прапора? • Які почуття викликає у вас жовтий колір?
 9. • А синій колір про що вам говорить?
 10. Наш герб – тризуб, це воля, слава, сила. Наш герб – тризуб. Недоля нас косила, Та ми зросли, ми є, завжди будем. Добро і пісню несемо ми людям.
 11. • Слова палкі, мелодія врочиста • Державний гімн ми знаємо усі. • Це наша клятва, заповідь священна • Хай чують друзі й вороги, • Що Україна вічна, незнищенна • Від неї ясне світло навкруги.
 12. М. Вербицький П.Чубинський
 13. КРОСВОРДИ 1. Як називається герб нашої держави? 2.Які гори України ви знаєте? 3. Як називається найбільша річка України? 4. Який птах є символом України? 5. Столиця України? 6. Кущ — символ України? 7. Квітка — символ рідної землі? Т Р И З У БТ Р И З У Б К А Р П А Т И Т Р И З У Б К А Р П А Т И Д Н І П Р О Т Р И З У Б К А Р П А Т И Д Н І П Р О Л Е Л Е К А Т Р И З У Б К А Р П А Т И Д Н І П Р О Л Е Л Е К А К И Ї В Т Р И З У Б К А Р П А Т И Д Н І П Р О Л Е Л Е К А К И Ї В К А Л И Н А Т Р И З У Б К А Р П А Т И Д Н І П Р О Л Е Л Е К А К И Ї В К А Л И Н А М А Л Ь В А
 14. 1. Національний символ України?Його дарують, ним обмінюються на Великоднє свято. 2. Дерево — національний символ України, оспіване у народних піснях, віршах? Воно освячується в церкві перед Паскою і зберігається у домівках, як засіб від злих сил. 3. Кущ, оспіваний в українських народних піснях, символ дівочої вроди? 4. Поширене в Україні дерево, з яким порівнюють струнких дівчат? 5. Чим прикрашають голову українські дівчата? 6. Національний символ України. Матері його дарують своїм дітям на щастя, на долю, виряджаючи у далеку дорогу. П И С А Н К АП И С А Н К А В Е Р Б А П И С А Н К А В Е Р Б А К А Л И Н А П И С А Н К А В Е Р Б А К А Л И Н А Т О П О Л Я П И С А Н К А В Е Р Б А К А Л И Н А Т О П О Л Я В І Н О К П И С А Н К А В Е Р Б А К А Л И Н А Т О П О Л Я В І Н О К Р У Ш Н И К
 15. 1. Державний символ України — урочиста пісня, яку виконують стоячи? 2. Квітка віночка — символ нескореності, непереможності? 3. Квітка віночка — символ ніжності? 4. Збірка віршів Т.Г. Шевченка? Г І М НГ І М Н Д Е Р Е В І Й Г І М Н Д Е Р Е В І Й Р О М А Ш К А Г І М Н Д Е Р Е В І Й Р О М А Ш К А К О Б З А Р
Advertisement