Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Plickers

100 views

Published on

Сучасні засоби оцінювання освітніх результатів на прикладі інтерактивного ресурсу Plikers
Використання Plikers на уроці дозволяє вчителю спростити собі життя та поліпшити зворотний зв’язок із класом. Для дітей цей додаток — така собі розвага, що дозволяє трохи відволіктися від рутинних уроків і в ігровій формі відповідати на питання.
Найголовніше, що Plickers — це дуже проста технологія, яка не вимагає практично нічого, і яку будь-який вчитель може почати застосовувати хоч завтра.

Published in: Technology
 • Be the first to comment

Plickers

 1. 1. Інструкція щодо використання технології швидкого опитування Plickers Вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 Мирноградської міської ради Донецької області Сухомлін Олена Олександрівна
 2. 2. PLICKERS- ресурс англомовний, але у нього дружній інтерфейс. Plickers - це додаток, що дозволяє миттєво оцінити відповіді всього класу і спростити збір статистики.
 3. 3. Що потрібно для роботи з Plickers?
 4. 4. Покроковий опис роботи 1. Зареєструватись на офіційному сайті https://www.plickers.com/ 2. Скачати з головної сторінки однойменний застосунок для свого планшета / смартфона. (Для ґаджета під керуванням iOS з App Store, під керуванням Android - з Google Play). 3. Встановити Plickers на планшет, або смартфон. Зареєструватися – кнопка Sign up.
 5. 5. Створення класу 1.Створити клас, натиснувши на панелі , тоді на прямокутник з позначкою «+»
 6. 6. У прямокутники вписати інформацію (1- назва класу; 2- вік; 3- предмет) для кого будуть проводитися тести. Обрати колір і натиснути на зелений прямокутник у правому куті, що означає «зберегти».
 7. 7. Тоді з’явиться наступне вікно:
 8. 8. . Натиснути на синій прямокутник
 9. 9. Внести прізвища чи номери учнів за класним журналом, попередньо скопіювавши їх, і натиснути «зберегти»
 10. 10. Якщо робота проводиться в одному класі, то зручно ввести прізвища учнів за списком у журналі, якщо в кількох класах, то задати номери і повідомити учням, що картки відповідає порядковому номеру в класному журналі.
 11. 11. Складання запитань (тестів) На синій панелі обираємо Натискаємо на , створюємо і називаємо папку.
 12. 12. Зберегти і натиснути на названу папку. Натискаємо і з’явиться вікно, у яке вставляємо запитання, картинки, варіанти відповідей (так-ні, А,В,С,D), вказуємо правильний вибір.
 13. 13. Обираємо тип запитання. У текстові поля вводимо текст запитання та варіанти відповідей. Не забуваємо праворуч від варіанту відповіді у квадратику відмітити правильну відповідь. Якщо передбачається менша кількість відповідей, то праворуч від літери відповіді натиснути хрестик, щоб видалити зайвий варіант відповіді. Завершити перше питання і натиснути Після введення всіх питань натиснути
 14. 14. Після збереження, треба вказати, для кого ці питання , тобто вказати клас або класи, натиснувши
 15. 15. Друк карток Відкрити і роздрукувати картки, де на кожній стоїть номер, а також букви A, B, C, D з різних сторін коду.
 16. 16. Застосування ресурсу • Вибравши букву, яка відповідає правильній відповіді, учні повертають картку так, щоб ця буква була зверху.
 17. 17. Робота з пристроями на уроці • Відкрити на комп’ютері онлайн-сервіс P lickers. • Перейти в розділ опитування і натиснути
 18. 18. Продовжити роботу з мобільного приладу. Комп’ютер і мобільний прилад мають бути підключені до мережі Інтернет, виконаний вхід в акаунт на комп’ютері і мобільному приладі! - Відкриваємо Plickers на свому ґаджеті (смартфон або планшет) та синхронізуємо дані з вашої сторінки. - Обираємо клас. З’являється список запитань. - Обираємо запитання. - Натискаємо значок камери. Направляємо камеру заднього виду на картки, які підняли учні.
 19. 19. Коли камера «зловить» картку учня, то на фоні екрану з’явиться прямокутник із прізвищем цього учня, а у списку прізвищ прямокутник зафарбується червоним (неправильно), або зеленим (правильно) кольором. Отримуємо результати учнів.
 20. 20. Статистика відповідей з‘являється і на мобільному приладі вчителя. Після цього учитель може проаналізувати результати опитування, виставити оцінки учням.
 21. 21. Застосування тестового контролю дає такі педагогічні результати: - раціональне використання часу на уроці; - охоплення більшого обсягу навчального матеріалу; швидке встановлення зворотного зв’язку з учнями і визначення рівня засвоєння матеріалу; - можливість визначити прогалини в знаннях та уміннях і внести відповідні корективи; - тестова перевірка дисциплінує учнів, індивідуалізує роботу з учнями; - стимулюється саморозвиток учнів, підвищується їхній інтерес до предмету.

×