Lpr pristatymas

481 views

Published on

Kodėl reikalinga jaunimo organizacija "Lentvario parko renesansas"? Pristatymas (2010-07-16)

0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
481
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide
 • Vienintelis pastovus dalykas gyvenime yra nuolatinė kaita. "The dogmas of the quiet past are inadequate to the stormy present. The occasion is piled high with difficulty, and we must rise with the occasion." I love that. Not rise to it, rise with it. "As our case is new, so we must think anew and act anew We must disenthrall ourselves and then we shall save our country.” Linconl Istorikai – galvoja kaip nagrinėti praeitį, atskleisti paslaptis, skesta archyvuose Politikai ir valdininkai – žaidžia labai trumpalaikius, matomus žaidimus, Verslininkai ir mokslininkai – svajoja apie ateitį, dabartyje rizikuoja dėl ateities Tai mąstymas, kuris reikalauja žiūrėti ir į ilgalaikę perspektyva. ( Foundry, Genesis , inspiration ,metro)
 • Keliais sakiniais apibendrinti viską. Esame jungianti keistuolius, kurie nori kartu subendruomene išaugti vaiko sąmonę, ir įgyti didesnį imunitetą vardant darnaus miesto su jo pasididžiavimo Lentvario dvaru (tik paprasčiau)Tikiu, jog šita bendruomenė yra pajėgi tai pasiekti.
 • Lpr pristatymas

  1. 1. KOKIOJE APLINKOJE MES NORIME GYVENTI ?
  2. 2. Kaip pagydyti socialinę negalią?
  3. 3. Kaip suaugti ?
  4. 4. krūva keistuo1ių
  5. 5. Tikime , jog gali atgimti... Visa, ką gali įsivaizduoti tikra – Pablo Picasso
  6. 9. LPR Projektai <ul><li>Memų infekcija </li></ul><ul><li>Vitaminai </li></ul><ul><li>Paganism 4YOU & 4ME </li></ul><ul><li>iProject </li></ul><ul><li>Mokymai ir seminarai </li></ul>
  7. 10. Turite klausimų?

  ×