Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Login 2014 įvairios galimybės

1,111 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Login 2014 įvairios galimybės

 1. 1. Įvairios galimybės Didžiausią įspūdį per LOGIN sukurkite su specialia kampanija - nuo atskirų erdvių, dovanėlių lankytojams ar pranešėjams iki Jūsų prekės ženklu papuoštų registracijos stendų. Nėra nieko, ko negalėtumėte padaryti! ! LOGIN yra startas. Startuokite, sukurkite įspūdį, būkite išgirsti mūsų renginiuose. LOGIN siūlo daugybę Jums tinkamų sprendimų: • • • Pasiekite savo tikslines auditorijas per specialias kampanijas lankytojams, startuoliams, žaidimų ekspertams, reklamos specialistams, kūrybininkams, žurnalistams Savo prekės ženklu pažymėkite tai, kas matoma - pavyzdžiui, kaklajuostes ar dalyviams skirtus maišelius Būkite vakarėlių, konferencijų ar susitikimų erdvių šeimininkais.
 2. 2. LOGIN konferencijos maišelis su vandeniu ar kitu gėrimu ! Kiekvienas konferencijos dalyvis gauna asmeninį konferencijos maišelį su vandeniu ar sultimis. ! Mes siūlome Jums pasitikti visus konferencijo dalyvius su Jūsų maišeliu ir Jūsų prekės ženklu pažymėtu vandens ar sulčių buteliuku. Lanktytojai maišeliu naudosis ne tik LOGIN metu, bet ir renginiui pasibaigus. ! ! ! ! ! ! ! ! !
 3. 3. Jūsų SPAUDOS centras LOGIN Didžiulį LOGIN viešinimą užtikrina daugiau nei 100 žurnalistų, apsilankančių renginyje kiekvienais metais. ! Kviečiame Jums suteikti savo prekės ženklo vardą LOGIN Spaudos centrui. Mūsų Spaudos centras yra visiškai greta VIP erdvės. Tai - vieta, kur žurnalistai ima interviu iš pranešėjų, rašo istorijas, dirba su nuotraukomis ir video ar tiesiog ilsisi, dalinasi nuomonėmis bei įspūdžiais, diskutuoja, susipažįsta ir mėgaujasi renginiu. ! Jūs turite galimybę susieti savo prekės ženklą su buvimu tinkamoje vietoje tinkamu metu. Taip pat galite žurnalistams skirti savo kompiuterius, fotoaparatus ar video kameras bei įvairias kitas priemones, palengvinančias jų darbą. Jums tereikia išsirinkti! ! ! ! ! ! ! ! !
 4. 4. Laiptai į VIP erdvę Patogi VIP erdvė, kurioje VIP lankytojai bei pranešėjai bendrauja, diskutuoja ar tiesiog ilsisi, yra įrengiama antrame konferencijų centro aukšte, tiesiai virš pagrindinės salės. ! Savo logotipą ar kitą informaciją galite užklijuoti ant laiptų, vedančių į šią erdvę. Tai inovatyvus sprendimas, kurio sunku nepastebėti… ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 5. 5. Dalyvio kortelės B pusė Norite kiekvienam LOGIN dalyviui nusiųsti asmeninę žinutę? Tai padaryti yra labai paprasta - pasinaudokite dalyvio kortelės B puse! ! Kiekvienas LOGIN lankytojas gauna specialią vardo kortelę. Tai - asmeninis dokumentas, naudojamas visos konferencijos metu, o Jūsų prekės ženklas ar trumpa informacija pasiekia daugiau nei 3.000 žmonių. ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 6. 6. Dalyvio kaklajuostė Dalyvio kaklajuostė, kurią kiekvienas lankytojas, pranešėjas ir svečias gauna tik atvykę į konferenciją, yra vienas labiausiai matomų dalykų. ! Kaklajuostė su vardo kortele yra puiki vieta Jūsų logotipui ar trumpai informacijai. Šios kaklajuostės yra dviejų dienų aksesuaras. ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 7. 7. Registracijos stendai su Jūsų prekės ženklu Kiekvienas lankytojas, atvykęs į LOGIN, turi užsiregistruoti prie specialių registracijos stendų. ! Jūs ir Jūsų prekės ženklas gaunate puikią galimybę pasveikinti visus lankytojus ir perduoti norimą pirmąją žinutę. ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 8. 8. Kolonos pagrindinėje salėje - su Jūsų prekės ženklu LOGIN lankytojai nuolat migruoja iš ir į pagrindinę salę, norėdami pasiklausyti labiausiai įkvepiančių pranešimų. ! Pagrindinės salės šone (žemiau VIP erdvės) yra daug kolonų, kurias pastebi visi ateinantys į pagrindinę salę ar išeinantys iš jos. Pagalvokite apie savo logotipą, reklamą ar žinutę LOGIN dalyviams ant vienos (ar kelių) iš jų! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
 9. 9. Islandijos gatvės vakarėlis ketvirtadienį Po pirmos įkvepiančios LOGIN dienos ateina metas atsipalaiduoti. Būtų gana sunku rasti vieną barą, galintį patogiai sutalpinti tūkstančius LOGIN dalyvių - štai kodėl ketvirtadienio vakarą LOGIN dalyviai ir pranešėjai okupuos Islandijos gatvę Vilniaus senamiestyje! ! Konferencijos lankytojai ir pranešėjai užplūs Islandijos gatvės barus, įsitrauks į neformalias diskusijas ir nenustos bendrauti visą naktį. ! Kviečiame tapti Islandijos gatvės vakarėlio šeimininku suteikiant jam savo vardą. Jei norite, kad Jūs ir Jūsų produkcija asocijuotųsi su linksmybėmis, gera muzika ir laimingais žmonėmis, ši galimybė skirta Jums! ! ! ! ! ! !
 10. 10. ! ! ! Daug daugiau galimybių! ! ! ! LOGIN komanda padės Jums įgyvendinti net ir labiausiai pašėlusią idėją ! ! Susisiekite su mumis! ! ! ! !
 11. 11. ! ! Daugiau informacijos: Ieva Dirvonskaitė
 ! ! E: ieva@login.lt 
 T: +370 620 74110 ! ! ! ! ! !
 12. 12. Prisijunkite prie mūsų!

×