Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

LED pracovní světlo 18W 10-30V

E-shop: http://www.ledsviti.cz/LED-pracovni-svetlo-18W-10-30V
LED pracovní světlo 18W 10-30V
LED přídavné světlo vhodné pro použití v okruzích s napětím od 10V-30V (12V napětí v osobních vozidlech, 24V v nákladních a mechanizaci). Lze montovat jako přídavné světlo na osobní, terénní a dodávkové automobily. Montáž lze provádět i na traktorech, bagrech a strojích, kde potřebujete pro práci přísvit. Montáž možno provést i na lodích (např. pro nasvícení stěžně). Své využití nalezne i na zahradních trakturcích, které nemají dostatečné čelní osvětlení.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

    Be the first to comment

    Login to see the comments

E-shop: http://www.ledsviti.cz/LED-pracovni-svetlo-18W-10-30V LED pracovní světlo 18W 10-30V LED přídavné světlo vhodné pro použití v okruzích s napětím od 10V-30V (12V napětí v osobních vozidlech, 24V v nákladních a mechanizaci). Lze montovat jako přídavné světlo na osobní, terénní a dodávkové automobily. Montáž lze provádět i na traktorech, bagrech a strojích, kde potřebujete pro práci přísvit. Montáž možno provést i na lodích (např. pro nasvícení stěžně). Své využití nalezne i na zahradních trakturcích, které nemají dostatečné čelní osvětlení.

Views

Total views

213

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

10

Actions

Downloads

2

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×