Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Презентація учнівського самоврядування "Шкільне містечко"

711 views

Published on

Презентація учнівського самоврядування "Шкільне містечко"

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Презентація учнівського самоврядування "Шкільне містечко"

 1. 1. Учнівське самоврядування «Шкільне Містечко»
 2. 2. Склад «Шкільного Містечка» Мер Шкільного Містечка Рада ШМ Мер Шкільного Містечка Заступник мера ШМ Керуючий справами ШМ Секретар ШМ Головою учнівського самоврядування є МЕР. Він входить до складу ради і керує нею. Також рада опирається на відділи «Шкільного Містечка»,які підпорядковуються раді.
 3. 3. Відділи ШМ Відділ прав та інтересів учнів Прес центр Відділ спорту Відділ культури Відділ освіти Відділ здорового способу життя Відділ «Милосердя» Відділ дисципліни та порядку Відділ благоустрою Відділ психології Відповідальні за апаратуру
 4. 4. • Кожен відділ учнівського самоврядування має чітко визначені сфери діяльності. Щоб прискорити процес виконання різних доручень серед учнів, відділи час від часу звертаються до ради класу. Рада класу складається із подібних відділів як і Шкільне Містечко. Старости класів забезпечують учнів необхідної інформацією про різні заходи. За всією роботою пильно стежить дирекція школи. Кожного семестру відділи ШМ звітують перед мером та керуючим справами про результати роботи їхніх відділів. Як правило,у кожному відділі є по 2 учнів. Виключення становить прес центр(за прес центр відповідає вчитель,як правило це вчитель мови- літератури,який виправляє,коригує та узгоджує матеріали випусків) та відповідальні за апаратуру.
 5. 5. Наші проекти,акції,заходи Усі заходи відбувається згідно із запланованою роботою,яка складається на початку навчального року і передбачає майже усі заходи на цілий рік. По ходу справи уже добавляються якісь деталі. Зараз Шкільне Містечко,і я зокрема, взяли напрямок на патріотичне виховання нашого покоління,адже це невід'ємна риса справжнього українця. У запланованій роботі відводиться неабияка роль до цієї важливої і можливо однієї із найважливіших(після навчання) сфери діяльності ШМ. Поговоримо конкретніше про наші акції,проекти,заходи.
 6. 6. Патріотичне виховання 1)День пам'яті жертв Голодомору
 7. 7. В рамках дня пам'яті жертв Голодомору ми провели ряд акцій як у школі,так і у місті. Зокрема учні нашої школи взяли активну участь у вечорі пам'яті,який відбувся у Народному Домі м. Соснівка. Мер ШМ,Фролов Олексій, виступав із промовою на віче біля пам'ятника жертвам Голодомору. Також,ми провели опитування на рахунок сумнозвісного висловлювання українофоба та ненависника України, міністра освіти Дмитра Табачника. На що учні нашої школи писали на листках,які були підготовлені нашими відділами ШМ.
 8. 8. 2)22 січня. День Соборності України. У ході акцій до цього дня,активісти школи та члени самоврядування прийшли у вишитих сорочках. Відбулись дійства як у місті, так і у школі. Було проведено загальношкільну лінійку під час якої було дано інформацію про цей день і про історію та передумови злуки УНР і ЗУНР.
 9. 9. 3)Акція до дня героїв Крут. Під час проведення заходів до цієї памятної для нас дати були проведені радіолінійки, інформаційні заходи. Усім бажаючим роздавались чорні стрічки,адже це той день,коли молоді люди,наші ровесники віддали своє життя за ІДЕЮ,за УКРАЇНУ! Стараннями нашого мера ШМ було проведено реконструкцію бою у центрі міста.
 10. 10. Усі дії відбувались під пильним оком соснівчан,для яких стало несподіванкою те,що молоді люди вийшли у військових формах і вшанували пам’ять тих,хто боровся з окупантами і намагались вибороти перемогу ціною власного життя
 11. 11. По завершенню акції,мер ШМ,Фролов Олексій розповів про історії та хід бою під Крутами. Символічним стало і те,що коли «армія» червоних оточила захисників станції Крути,то вони усі почали співати гімн «Ще не вмерла Україна» і усі люди,які стояли і дивились на це видовище підтримали наш славень. Дуже приємно, що голова БФ «Екомилосердя» подарував плакат,на якому було зображено, як січові стрільці бються з москалями. Цей подарунок супроводжувався щирою подякою та словами: «Тримайте,молоді патріоти,цей плакат. У цій битві ми перемогли і дали москалям прочухана. Надіюсь,з таким поколінням і такими людьми як ви ми завжди перемагатиму ворогів».
 12. 12. Шкідливі звички Наша школа та зокрема Шкільне Містечко взяло активну участь у пропаганді здорового способу життя та провело ряд заходів задля попередження вживання алкоголю та тютюну підлітками. Проводились рейд-перерви під гаслом «Ні курінню!». До акції було залучено працівників міліції та лікарів,які розповіли учням про наслідки вживання алкоголю та тютюну як у дорослому віці,так і у підлітковому. Було проведено інформаційні перерви та виховні години,на яких було ще раз сказано про шкідливість тютюну та алкоголю.
 13. 13. ВІЛ/СНІД Чума ХХІ століття. Ми не могли оминути цієї теми і у міжнародний день боротьби зі СНІДом провели декілька семінарів серед наших учнів. Також ШМ ініціювало проведення у нашій школі семінару- тренінгу по ВІЛ/СНІДу серед учнів усіх шкіл м. Соснівка. Велике спасибі за організаторську та спонсорську допомогу волонтеру корпусу миру США Кетрін Дучок. Також організаторів цих семінарів запросили на тренінг по попередженню розповсюдження ВІЛ/СНІДу,який проводив представник корпусу миру по звязкам із громадськістю Віктор Каратов із Закарпатської області.
 14. 14. Екологічні акції Зараз екологічні проблеми постають перед очима неначе велика чорна мара,яка загрожує нашому життю,здоров'ю.Саме тому,учні нашої школи взялись рятувати нашу неньку ЗЕМЛЮ!Під час агітбригади ми добре попрацювали над агітацією населення та донесли до багатьох людей ідею чистоти та порядку.Також завдяки Фролову Олексію,наше місто взяло участь у всеукраїнській акції «Зроби Україну Чистою»,під час якої 63учасника прибирали лісові масиви та найбільш забруднені ділянки нашого міста,де не прибирають комунальні служби.Були встановлені застережливі таблички.Депутати міської ради взяли також активну участь та власним прикладом показали як треба прибирати.Ми усі показали,що не треба чекати доки хтось щось зробить за нас,треба брати ініціативу у свої руки!
 15. 15. Ми тісно співпрацюємо із владою нашого міста
 16. 16. ДО АКЦІЇ
 17. 17. ПІСЛЯ АКЦІЇ
 18. 18. ШМ бере участь у всіх заходах міста Мер ШМ та члени самоврядування стараються брати участь у всіх заходах, що відбуваються у нашому місті. Де б ви не були,чи то концерт,чи то вечір-реквієм,чи то панахида по померлим,завжди є представник із нашого самоврядування.
 19. 19. Вечір-реквієм до 25 річниця аварії на ЧАЕС
 20. 20. Засідання Громадської Ради у міській раді м.Соснівка
 21. 21. Панахида за померлими у криївці біля с.Реклинець
 22. 22. Відпочинок та дозвілля Трішки продемонструвавши наші акції та досягнення хотілось б розповісти про наше дозвілля. Ми організовуємо дуже цікаві свята. Завдяки нам у народному домі м.Соснівка кожної суботи відбуваються дискотеки. Час від часу ми організовуємо тематичні костюмовані вечори. Усе робимо задля того, щоб молодь не йшла по барам де могла б випити і покурити. Ми стараємося залучити чим побільше молодих людей до активного способу життя без шкідливих звичок,адже без цього можна ЖИТИ! Після довгих канікул приходить осінь. Щоб іще трішки продовжити літо ми проводимо свято «Як швидко літо промайнуло» у школі.Осінні бали щороку радують та дарують позитивні емоції. Новорічні карнавали,дні святого Валентина та дискотеки для випускників знову й знову показують усю нашу креативність та здатність зацікавити учнів нашої школи. Дуже приємно і те,що наші старання дарують учням та усім гостям нашої школи хороший настрій на цілий вечір та заряд позитивних емоцій!
 23. 23. КУМ • КУМ - Коаліція Учнівської Молоді. Це довгостроковий проект,який був створений за ініціативи нашого Шкільного містечка. Ця молодіжна організація направлена на те,щоб доносити інформацію у загальні маси нашого міста. Цю організацію очолює Фролов Олексій. КУМ складається із представників усіх трьох шкіл нашого міста. Різноманітні акції,мітинги та промови лунали та організовувались від імені членів КУМу. Перші заслуги уже має ця організація. У 2010 році активісти КУМу отримали відзнаку від мера м. Соснівка. У травні 2010 на конкурсі «Громадянин» коаліція виборює 2 місце,за що отримує грамоту.
 24. 24. Перші кроки Коаліції Учнівської Молоді. Перша акція-фарбування лавочок у центрі міста та лавочок у парку поблизу церкви святих апостолів Петра та Павла. Усі члени проявляли ініціативу,а мер попередньої каденції Харчук Ірина Теодорівна висловлювала надію та пророкувала наш подальший,бурхливий розвиток та громадську активну діяльність на благо міста та УКРАЇНИ!
 25. 25. Перший склад КУМу
 26. 26. Одна із акцій КУМу у центрі міста
 27. 27. Акція до дня героїв Крут

×