Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Picadoo -- dla wydawców

2,434 views

Published on

Published in: Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Picadoo -- dla wydawców

  1. 1. Prezentacja produktu
  2. 2. Co to jest? Picadoo jest innowacyjną formą promocji produktów opartą na zdjęciach znajdujących się na stronach internetowych i blogach. Picadoo pozwala Ci zarabiać dzięki reklamie, która będzie podobać się Twoim czytelnikom, a nie ich odstraszać. To całkowicie nowa usługa (niedostępna w Polsce, nowość w USA), którą wprowadzamy w wersji „beta”
  3. 3. Jak to wygląda?1. Zdjęcia na Twoim portalu 2. Reklama produktu przy nich Zobacz demo na KupujOczami.blogspot.com
  4. 4. Metki ze zdjęcia prowadzą do sklepów internetowych 4
  5. 5. Reklama nie jest nachalna ani nie zajmuje miejsca1. Na zdjęciach są tylko 2. Po najechaniu myszką 3. Chmurka reklamowamałe znaczniki w rogu na zdjęcie pojawiają się pojawia się dopiero po(„Zobaczy styl”) metki oznaczające najechaniu na metkę. produkty.
  6. 6. Korzyści 20% powierzchni stron internetowych zajmują zdjęcia – dlaczego nie mają dla Ciebie zarabiać? Nowe, skutecznie źródło przychodów (wysoka konwersja dzięki bardzo dobremu dopasowaniu produktów do zdjęć). Nie rezygnujesz z pozostałych form reklamowych na swoich portalach (niezależne źródło przychodów). Nie zajmuje miejsca i nie jest nachalna.
  7. 7. Zasada działania Skutecznie zarabia – duże zainteresowanie użytkowników i wysoki CTR przyciągają reklamodawców. (na bazie danych z usługi w USA) Bez Twojego udziału – aplikacja prowadzi screening stron internetowych wydawcy i umieszcza w bazie informacje o zdjęciach – eksperci Picadoo dopasowują produkty do zdjęć. Prosto i przejrzyście – wygodna platforma do śledzenia statystyk oraz przejrzysty podział przychodów z reklamy, jedna linijka kodu JavaScript, aby uruchomić.
  8. 8. Oferta Picadoo 100% zysku w okresie beta (rezygnujemy ze swojej prowizji) Rozliczenie CPC (CPM w przygotowaniu) Płatność na koniec miesiąca według wygenerowanych klików Preferencyjne warunki w przyszłości, jeśli pozytywnie ocenisz wyniki

×