Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Microsoft word 2007

626 views

Published on

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Microsoft word 2007

  1. 1. Microsoft Word 2007 K. Toropova
  2. 2. MS Word on programm, millega on mugav tekstisisestada ja vormindada. Selle abil saab kirjutadatavalist kirja, luua aruandeid, vormkirju, hulgikirju,plakateid, faliereid, visiitkaarte jne.Lisaks tekstisisestamisele on võimalik oma töödvarustada asjakohaste piltide, jooniste, valemite jatabelitega.Start>All Programs>Microsoft Office> MicrosoftOffice Word 2007
  3. 3. Tühi dokument
  4. 4. Kui soovite näha rohkem konkreetse jaotise allasuvaid suvandeid, klõpsake dialoogiboksikäivitit
  5. 5. Täiendav menüüSelles Wordi versioonis kuvatakse teatud vahekaardidainult siis, kui neid vaja on. Oletame näiteks, et oletedokumenti lisanud ühe pildi ja soovite seda nüüdedasi töödelda.P.S Kui te klõpsate pildist eemal, siis vahekaartPildiriistad kaob ja kuvatakse uuesti teised rühmad.Nõudevahekaardid kuvatakse teiste tegevusaladepuhul, nagu näiteks tabelid, joonistused jadiagrammid.
  6. 6. 1. Valige pilt.2. Seepeale kuvatakse vahekaart Pildiriistad. Klõpsake seda vahekaarti.3. Nüüd kuvatakse piltidega tööks vajalikud täiendavad rühmad ja käsud, näiteks rühm Pildilaadid.
  7. 7. MinitööriistaribaTeksti valimisel ja sellele kursoriga osutamiselkuvatakse minitööriistariba tuhmilt.
  8. 8. InfoallikasMicrosoft Word 2007http://metshein.com/content/category/4/27/52/

×