Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Agga Soyala - doradca KosmicaTV

Wróżka Agga Soyala znana jest glownie z programow KosmicaTV. Wiecej wrozek, tarocistow i jasnowidzow na http://www.kosmica.pl.

  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Agga Soyala - doradca KosmicaTV

  1. 1. Kosmica Polska - Agga Soyala -
  2. 2. Agga Soyala - KosmicaAgga Soyala – doradca w serwisiewww.kosmica.pl i KosmicaTV.Metody: Tarot, karty anielskie iwyroczni, tłumaczenie snów, runy,rytuały magiczne.
  3. 3. Agga Soyala - KosmicaWróżka Agga Soyala znana jest głównie z programów KosmicaTV, gdzieprowadzi między innymi rundy „Tarot Aggi”, „Karty przeznaczenia” czy„Horoskop rodzinny”. Jako jedyna tarocistka wykonuje również magiczną izaczarowaną biżuterię. Rozmówcy często i chętnie potwierdzają sprawdzalnośćjej porad, wiele opinii i komentarzy można znaleźć w serwisie Kosmica – jest ichjuż ponad 7110.W poradach Aggi Soyali jest szczerość, ciepło, prawda, a także zrozumienie dladrugiego człowieka. Nie ocenia ludzi, każdego traktuje z szacunkiem izrozumieniem. Jej przepowiednie są wyczerpujące i konkretne. Porady AggiSoyali są trafne i szczegółowe, wielu rozmówców jest zadowolonych i potwierdzasprawdzalność oraz wysoką jakość porad.Opinie, informacje i kontakt z Aggą Soyalą znajdziesz na stroniehttp://www.kosmica.pl/doradca/agga-soyala/profil/?listing_no=2106894.
  4. 4. Agga Soyala - KosmicaZapraszamy na naszą stronęhttp://www.kosmica.pl/oraz na profil Aggi Soyalihttp://www.kosmica.pl/doradca/agga-soyala/profil/?listing_no=2106894W internecie znajdziesz nas również na:http://www.facebook.com/KosmicaPolskahttp://www.youtube.com/user/KosmicaPolska?feature=chclkPozostali doradcy:http://www.kosmica.pl/znajdz-doradce/

×