Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

2014 2013 2012 A Awards Junior 3.lüğü

360 views

Published on

2014 2013 2012 A Awards Junior 3.lüğü

Published in: Marketing
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

2014 2013 2012 A Awards Junior 3.lüğü

 1. 1. Can Özaydınlı Dİlara KervancıoĞlu Eren kılınÇ Sena YenİÇerİ Can akalın
 2. 2. Kampüsün en büyük arkadaş grubu
 3. 3. BRıEF’İMİZ “PlayCard diğer kartlara benzemez. Gençlerin hayallerini destekler. Öyle yaratıcı ve etkili bir Açık hava kampanya fikri bulalım ki, bunu bilmeyen üniversiteli kalmasın. Daha çok genç PlayCard’lı olsun. Daha çok hayal gerçek olsun!”
 4. 4. HEDEF KİTLE “ BİZİZ. Gençler. Tamam her genç enerjiktir, eğlenmeyi sever, meraklıdır. Ama bize daha anlamlı, içgörü çıkarabileceğimiz bir şey lazım. “ Dersler zor, harçlıklar limitli, ailelerden belki de ilk kez uzaktayız. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar…. Bulduk! Aslında üniversite hayatında bizi en çok zorlayan yeni çevremiz.
 5. 5. HEDEF KİTLE
 6. 6. KAMPANYA FİKRİMİZ Dert etme sen! PlayCard’ın bütün kampüsü senin arkadaşın yapacak bir çözümü var. Kampüsün en büyük tanışma-buluşma- yardımlaşma, değiş- tokuş-alışveriş, haberleşme ağı.
 7. 7. Öncesİnde…. • Kampüsteki billboard ve raketlerle gençleri OLDURAY ABİ ile tanıştıracağız.
 8. 8. Öncesİnde… Olduray Abi kim mi? Gençleri kuracağımız sosyal ağa ısındıracak, onları iletişim kurmaya cesaretlendirecek, kampanyayı anlatacak fırlama abimiz. Kendisi sanal bir abi. PlayCard’ın da sözcüsü.
 9. 9. Kampanya süresİnce… Olduray Abi’nin başlattığı diyaloğun sürebilmesi için kampüste PlayCard’ın markalaştırdığı iki buluşma noktası olacak.
 10. 10. Kampanya süresİnce… Buluşma noktalarındaki laptoplar kampüsteki en çok görünen beş raketle bağlantılı olacak. Raketler öyle klasik raket değil. Dijital ekranı olanlardan. Yani laptop’tan girdiğin her içerik anında raketlerde.
 11. 11. Kampanya süresİnce… Olduray Abi’nin, PlayCard sahibi gençlere bazı hediyeleri olacak. Gençlerin tek yapması gereken kampüsteki raket ve megaboardları takipte kalması. PlayCard’larıyla Ora&Bura’ya gelmesi.
 12. 12. Kampanya süresİnce… Kampüsteki herkes her derdini, ihtiyacını, isteğini, hayalini “ORA” ve “BURA”ya gelip yazacak. Sahip oldukları şeyleri değiş-tokuş etmek isteyenler, para verip almak isteyenler, bir araya gelip birlikte birşeyler yapmak isteyenler…hepsi bu iki noktada buluşacak. Olduray Abi’nin yönlendirmeleriyle PlayCard’la etkileşime geçecekler. Gençlerin gözleri hep dijital raketlerde olacak.
 13. 13. Sonuç Gençler en büyük arkadaş grubuna sahip genç olmanın avantajlarını yaşayacaklar. Olduray Abi’nin karakteri üzerinden PlayCard’la duygusal bir bağ kuracaklar. Doğal olarak daha çok genç PlayCard sahibi olmak isteyecek.
 14. 14. TEŞEKKÜRLER

×