Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

0

Share

Download to read offline

Brief - konkurencja marki

Download to read offline

Podstawowy zestaw pytań przygotowujący markę do badania konkurencji i rynku. Pozwala zweryfikować swoją pozycję względem innych firm w branży.
Więcej: www.fashionbranding.pl

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Brief - konkurencja marki

  1. 1. BRIEFKONKURENCJA MARKI 1. Jakie są 3 najważniejsze wartości twojej marki? Wymień je i opisz każdą w jednym zdaniu. 2. Czym charakteryzuje się twój produkt? 3. Na jakie potrzeby odpowiada twój produkt? 4. Co daje twoja marka klientowi na poziomie realnym i emocjonalnym? 5. Jak określisz kategorię / branżę, w której tworzysz? 6. Jakie są twoje cele krótkoterminowe, a jakie długoterminowe?
  2. 2. BRIEFKONKURENCJA MARKI Dla każdej marki, którą uważasz za konkurencyjną, przeprowadź krótką analizę. 1. Jaka jest oferta tej marki + ceny? 2. Kto jest jej odbiorcą? 3. Co jest jej najmocniejszym, a co najsłabszym punktem? 4. Z jakich kanałów dystrybucji korzysta marka? 5. W jaki sposób się komunikuje z klientami? 6. Jakie są opinie klientów? 7. Gdzie i w jakim charakterze pojawia się w mediach? 8. Jakie są jej wartości?

Podstawowy zestaw pytań przygotowujący markę do badania konkurencji i rynku. Pozwala zweryfikować swoją pozycję względem innych firm w branży. Więcej: www.fashionbranding.pl

Views

Total views

226

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

6

Actions

Downloads

0

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×