Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Бізнес-план Бурлакова і Пеліхова.pdf

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 17 Ad

More Related Content

Advertisement

Бізнес-план Бурлакова і Пеліхова.pdf

 1. 1. Бізнес-план РОЗРОБИЛИ ІРИНА ПЕЛІХОВА ТА БУРЛАКОВА КАРІНА
 2. 2. Можливість Проблема та рішення Проблема, яку варто вирішити У місті Володимир, Волинської області бракує кав’ярень, де клієнти можуть отримати високоякісну каву та свіжу випічку.
 3. 3. Наше рішення «Панкейк» пропонує широкий асортимент кави та еспресо з високоякісних імпортних кавових зерен, вирощених у Колумбії. «Панкейк» обслуговує всіх своїх клієнтів, надаючикожному клієнту каву та еспресо, виготовлені відповідно до потреб клієнта, до найменших деталей.
 4. 4. Цільовий ринок «Панкейк» зосереджується на ринках із середнім і високимдоходом. Ці сегменти ринку споживають більшістьпродуктів кави та еспресо.
 5. 5. «Панкейк» хоче створити велику базу постійних клієнтів. Цестворить здорову стабільну базу доходів для забезпеченнястабільності бізнесу. Місцеві жителі
 6. 6. Приблизно 35% доходів становить туристичний потік. Висока видимість і конкурентоспроможні продукти та послуги мають вирішальне значення для захоплення цьогосегмента ринку. Туристи
 7. 7. Роздрібна торгівля кавою в Україні нещодавно пережила стрімке зростання. Новий ритм життя стимулює споживаннягарячих напоїв протягом року. Наші переваги
 8. 8. КОНКУРЕНЦІЯ ТА ПОТОЧНІ АЛЬТЕРНАТИВИ Провідні конкуренти купують і обсмажують високоякіснукаву в цільних зернах і, поряд із напоями еспресо в італійському стилі, холодними сумішами напоїв, різноманітною випічкою та кондитерськими виробами, аксесуарами та обладнанням для кави, а також лінійкоюпреміальних.
 9. 9. У великих магазинах є широкий вибір кавових зерен у різних розмірах і типах упаковки, а також асортиментобладнання та аксесуарів для приготування кави та еспресо, таких як кавомолки, кавоварки, еспресо-машини, кавовіфільтри, контейнери для зберігання, туристичні стакани та кухлі. Менші магазини та кіоски зазвичай продають повнулінійку кавових напоїв, більш обмежений вибір кавовихзерен і кілька аксесуарів, таких як туристичні стакани та кухлі з логотипом. Згідно з останніми доступними даними, структура роздрібних продажів промисловості за типом продукту становила приблизно 73% напоїв, 14% продуктівхарчування, 8% цільнозернової кави та 5% обладнання та аксесуарів для приготування кави.
 10. 10. Ключі до успіху «Панкейк» включатимуть: Надання продукції найвищої якості з індивідуальним обслуговуванням клієнтів. Конкурентоспроможна ціна.
 11. 11. Хоче створити велику базу постійних клієнтів, тому зосередить свій бізнес і маркетинг на місцевих жителях, якібудуть домінуючим цільовим ринком. Це створить здоровустабільну базу доходів для забезпечення стабільностібізнесу. Крім того, очікується, що туристичний потікстановитиме близько 35% доходів. Висока видимість і конкурентоспроможні продукти та послуги маютьвирішальне значення для захоплення цього сегмента ринку. «Панкейк»
 12. 12. Маркетинг і продажі Маркетинговий план Наш маркетинг заснований на якості досвіду, щоб створити хорошу інформацію та повторити відвідування. Це повинно створити хороші відгуки на Google Maps і подібних платформах огляду. Звичайно, ми звертатимемо увагу на відгуки та працюватимемо з рекламними акціями, щоб заохочувати відгуки, не надто наголошуючи на цьому. Ми також підтримуватимемо оновлену сторінку у Instagramіз регулярним оновленням вмісту. Ми будемо повільно робити рекламу в соціальних мережах, наголошуючи замість цього на корисному контенті. Деякі з них включатимуть вміст спільноти.
 13. 13. «Панкейк» хоче створити велику базу постійних клієнтів, томузосередить свій бізнес і маркетинг на місцевих жителях, якібудуть домінуючим цільовим ринком. Це створить здоровустабільну базу доходів для забезпечення стабільностібізнесу. Крім того, очікується, що туристичний потікстановитиме близько 35% доходів. Висока видимість і конкурентоспроможні продукти та послуги маютьвирішальне значення для захоплення цього сегмента ринку. JJB матиме вітрину, до якої легко дістатися з 2 різнихмагістралей. Розташування та засоби
 14. 14. Власність і структура «Панкейк» зареєстровано в штаті Вашингтон. Нею однакововолодіють і управляють два її партнери. Компанія має намір найняти двох менеджерів на повнийробочий день, одного шеф-кондитера та 3 бариста на неповний робочий день для обслуговування клієнтів і повсякденної роботи.
 15. 15. Прогноз доходу
 16. 16. Фінансування Ми фінансуватимемо початкові активи в розмірі 25 000 доларів США для довгострокових активів (обладнання тощо) і 6 000 доларів США за поточні активи, а також початкові запаси та перші місяці до досягнення беззбитковості. Два власники, кожен з яких інвестує $30 000. Загальна сума інвестицій у стартап становить 60 000 доларів США
 17. 17. Дякую за увагу!

×