Successfully reported this slideshow.
Реалізація індивідуальних
можливостей учнів через
творчу діяльність на уроках
іноземної мови
Тилик О.С.
Харченко Ю.Ю.
Реалізація індивідуальних можливостей учнів
через творчу діяльність на уроках іноземної мови




На уроках іноземної мов...
Реалізація індивідуальних можливостей
учнів через творчу діяльність на уроках
іноземної мови


Творчість - це процес твоp...
Реалізація індивідуальних можливостей учнів
через творчу діяльність на уроках іноземної
мови


Під творчими здібностями р...
Реалізація індивідуальних можливостей учнів
через творчу діяльність на уроках іноземної
мови
Розвиток творчих здібностей -...
Реалізація індивідуальних можливостей учнів
через творчу діяльність на уроках іноземної
мови

Способи стимулювання творчих...
Розвиток творчості дітей у процесі навчання
іноземної мови
Нетрадиційні форми уроку іноземної мови реалізуються,
як правил...
Розвиток творчості дітей у процесі
навчання іноземної мови
Методично високо ефективними, реалізують
нетрадиційні форми нав...
Роль гри в процесі вивчення
іноземної мови мови
Вчити іноземну мову важко. Багато дітей, які починають
вивчати в школі іно...
Творчі та проектні роботи учнів 5-А, 5-Б, 6-А
Творчі та проектні роботи учнів 5-В класу
Використання ІКТ на уроках
іноземної мови

Ïðåçåíòàöèÿ
Microsoft PowerPoint

Ïðåçåíòàöèÿ
Microsoft PowerPoint

Ïðåçåíòàöèÿ...
Використання ІКТ на уроках
іноземної мови
Метод проектів та ІКТ
Метод проектів та ІКТ
Äîêóìåíò
Äîêóìåíò
Microsoft Office Publisher
Microsoft Office Publisher

Учні активно використовують...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

реалізація індивідуальних можливостей черех творчу діяльність

927 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

реалізація індивідуальних можливостей черех творчу діяльність

 1. 1. Реалізація індивідуальних можливостей учнів через творчу діяльність на уроках іноземної мови Тилик О.С. Харченко Ю.Ю.
 2. 2. Реалізація індивідуальних можливостей учнів через творчу діяльність на уроках іноземної мови   На уроках іноземної мови учні поглиблюють і розширюють знання та уявлення, отримані ними з інших навчальних предметів: суспільствознавства, літератури, музики, історії, географії, образотворчого мистецтва, інорматики та інших предметів. Формування творчих здібностей збагачує емоційний і практичний досвід, розвиває психіку, формує інтелектуальний потенціал, сприяє вихованню естетичних і розумових здібностей, веде до накопичення професійних навичок і вмінь, розвитку природних задатків дітей, їх моральних якостей. Воно налаштовує на подальшу, активну творчо-усвідомлену самодіяльність школярів, що відповідає їхнім духовним потребам, задовольняє їх прагнення до самореалізації, і прояву особистісних якостей. Все це є ефективним засобом комплексного розвитку особистості, виявлення формування її творчого потенціалу.
 3. 3. Реалізація індивідуальних можливостей учнів через творчу діяльність на уроках іноземної мови  Творчість - це процес твоpiння. Воно породжує нові духовні і матеріальні цінності. Прагнення до творчості притаманне для школи наших днів. Це світ юності і надій, де грунт сприятливий для творчості і де не згасає багатий духом пошук розуму і добра. Головне в педагогіці творчості - не дати згаснути Божому дару, не перешкодити розквітнути “таємничої квітки поезії (Л. М. Толстой) в душі дитини, школяра, починаючого майстра”.
 4. 4. Реалізація індивідуальних можливостей учнів через творчу діяльність на уроках іноземної мови  Під творчими здібностями розуміють певні індивідуальнопсихологічні особливості, що відрізняють одну людину від іншої, які не зводяться до готового, наявного вже у людини запасу навичок і знань, а обумовлюють легкість і швидкість їх придбання.  Творчі здібності визначються як властивість функціональних систем, що реалізують окремі психічні функції, які мають індивідуальну міру виразності, що проявляється в успішності і якіснiй своєрідності освоєння діяльності.
 5. 5. Реалізація індивідуальних можливостей учнів через творчу діяльність на уроках іноземної мови Розвиток творчих здібностей - найважливіше завдання освіти, адже цей процес пронизує всі етапи розвитку особистості дитини, пробуджує ініціативу і самостійність прийнятих рішень, звичку до вільного самовираження, впевненість в собі.
 6. 6. Реалізація індивідуальних можливостей учнів через творчу діяльність на уроках іноземної мови Способи стимулювання творчих здібностей:        забезпечення сприятливої атмосфери; доброзичливість з боку вчителя, його відмова від критики на адресу дитини; збагачення навколишнього середовища дитини самими різноманітними новими для нього предметами і стимулами з метою розвитку його допитливості; заохочення висловлювання оригінальних ідей; забезпечення можливостей для практики; використання особистого прикладу творчого підходу до вирішення проблем; надання дітям можливості активно ставити питання.
 7. 7. Розвиток творчості дітей у процесі навчання іноземної мови Нетрадиційні форми уроку іноземної мови реалізуються, як правило, після вивчення будь-якої теми чи кілька тем, виконуючи функції навчального контролю. Такі уроки проходять в незвичайній, нетрадиційних умовах. Подібна зміна звичної обстановки доцільна, оскільки вона створює атмосферу свята при підведенні підсумків зробленого, знімає психічний бар'єр, що виникає в традиційних умовах через страх зробити помилку.
 8. 8. Розвиток творчості дітей у процесі навчання іноземної мови Методично високо ефективними, реалізують нетрадиційні форми навчання, розвитку та виховання учнів є урок-вистава, урок-свято, відео-урок, урок-екскурсія, урок-інтерв'ю та інші форми занять. Урок-проект. Метод проектів набуває останнім часом Урок-проект все більше прихильників. Він спрямований на те, що б розвинути активне самостійне мислення дитини і навчити його не просто запам'ятовувати і відтворювати знання, які дає йому школа, а вміти застосовувати їх на практиці. Урок-спектакль. Ефективною і продуктивною Урок-спектакль формою навчання є урок-спектакль. Використання художніх творів зарубіжної літератури на уроках іноземної мови вдосконалює вимовні навички учнів, забезпечує створення комунікативної, пізнавальної та естетичної мотивації.
 9. 9. Роль гри в процесі вивчення іноземної мови мови Вчити іноземну мову важко. Багато дітей, які починають вивчати в школі іноземну мову, вважають, що це весело і кумедно. Але через деякий час вони починають розуміти, що це зовсім нелегко, і незабаром іноземна мова стає одним з важких предметів. Однією з причин, яка призводить до такого результату - труднощі у вивченні граматики.    Ігри сприяють виконанню наступних методичних завдань: створення психологічної готовності дітей до мовного спілкування; забезпечення природної необхідності багаторазового повторення ними мовного матеріалу; тренування учнів у виборі потрібного мовного варіанту;
 10. 10. Творчі та проектні роботи учнів 5-А, 5-Б, 6-А
 11. 11. Творчі та проектні роботи учнів 5-В класу
 12. 12. Використання ІКТ на уроках іноземної мови Ïðåçåíòàöèÿ Microsoft PowerPoint Ïðåçåíòàöèÿ Microsoft PowerPoint Ïðåçåíòàöèÿ Microsoft PowerPoint
 13. 13. Використання ІКТ на уроках іноземної мови
 14. 14. Метод проектів та ІКТ
 15. 15. Метод проектів та ІКТ Äîêóìåíò Äîêóìåíò Microsoft Office Publisher Microsoft Office Publisher Учні активно використовують новітні технології при підготовці до уроків іноземної мови та для позакласних заходів, для виготовлення наочності, плакатів, тощо.

×