Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Подарунки

345 views

Published on

 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Подарунки

 1. 1. Виконала:Лут Ірина
 2. 2. Подарунок — річ,яку дарувальник завласним бажанням ібезоплатно дарує зметою доставитизадоволення, користьодержувачевіподарунка.
 3. 3. Будь-який подарунок перш за всеповинен нагадувати про роботу і, що важливо, вписуватися воточуючу обстановку, тобто бутинедорогим і непомітним навіть в достатньо процвітаючій фірмі.
 4. 4. Для того, щоб була можливість піднести подарунок, потрібен вагомий мотив.
 5. 5. В різних організаціяхпередбаченіобовязковіподарунки. Такимиможуть виступативітальні листівки зпобажаннями дляспівробітників фірмивід імені її директора.
 6. 6. Співпраця з іншимикомпаніями і фірмами,часто і з іноземними,передбачає запрошеннярізних делегацій. В такихвипадках згідно зі всімазнаками пристойностіпрезенти підносять самігосподарі підприємства.
 7. 7. Подарунки для іноземців
 8. 8. Не потрібно розказувати присутнім, а тим більше винуватцюсвята, про всі пригоди. Подібне оповідання буде розцінено як прояв невихованості і хворої самолюбності.
 9. 9. Подарунок повинен бути і відповідно оформлений: його слід загорнути в красивий папір, завязати красивоюстрічкою. Іноді має сенс купувати подарунок і окремо спеціально упаковку для нього.
 10. 10. Весільний подарунок
 11. 11. Йдучи в гостігосподинібудинкунесуть букетквітів або однуквітку, а інодіі коробкусолодощів.
 12. 12. Подарунки по знака Зодіаку. Все каміння підрозділяють на групи, кожна з яких відноситься до певного знака Зодіаку.
 13. 13. Якщо декілька чоловік принесли однакові подарунки, то, по-перше, не можна показувати своєїнезадоволеності цим збігом, а по-друге, слід прибрати ці дублікати подалі від очей гостей. Однакові подарунки
 14. 14. Подарунок, який був зроблений своїми руками, на багаторазів приємніший, і, згідно правилам етикету, за такий презент потрібно дякувати двічі.
 15. 15. Приймаючи в подарунок цукерки, вино, сигарети потрібно розділити їх між присутніми.
 16. 16. Якщо гість прийшов на Подарунки краще свято без подарунка, складати вйого потрібно зустрічати так само привітно. спеціально відведеному місці
 17. 17. КВІТИ – УНІВЕРСАЛЬНИЙ ПОДАРУНОК
 18. 18. Дякую за увагу!

×