Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Стратегічне планування для культурних менеджерів_ок

324 views

Published on

Стратегічне планування для менеджерів та менеджерок культури. Презентацію розроблено в рамках освітньої програми для менеджерів та менеджерок культури, реалізованої у партнерстві з Culture Bridges.
Авторка: Альона Каравай

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Стратегічне планування для культурних менеджерів_ок

 1. 1. Стратегічне планування для культурних менеджерів_рок і не тільки
 2. 2. Що таке стратегія? Що таке стратегія для вас та вашої організації?Чи ці розуміння співпадають? Яке поняття успіху стоїть за вашою стратегією?
 3. 3. Стратегії / стилі стратегування бувають різні  ...і це ок :-)
 4. 4. Розуміння того,що така стратегія, залежить від: того,на якому етапу розвитку є організація попередньому досвіді /історії організації /"ДНК"організації оточуючих умов (кризово нестабільно чи терпимо нестабільно)
 5. 5. Що з цим всім робити?  танцювати :-) концентруватися на вивченні "природи"організації: якими є наші петтерни роботи?що є нашою конкурентною перевагою?  концентруватися на візії /місії концентруватися на "кінцевій грі"
 6. 6. https://goo.gl/Gno3da
 7. 7. https://goo.gl/Gno3da
 8. 8. Де навчитися  більше? 
 9. 9. Де почитати більше?  Strategyisdead.Longlivethestrategy/BostonConsultingGroup / http://img- stg.bcg.com/BCG_Strategy_Is_Dead_Long_Live_Strategy_Jan_2013_ tcm9-99349.pdf  BarefootGuide/ http://www.barefootguide.org/download-the- guides.html
 10. 10. Стратегуйте собі на радість  (та організації на втіху)

×