Kā pievienoties Labdarības Katalogam?

996 views

Published on

Iespēja ievietot fotogrāfijas, informāciju par Jūsu organizācijas darbiem, aicināt ziedot, popularizēt savu darbu, ievietot organizācijas rekvizītus ziedojumu saņemšanai vai pieslēgt bez maksas tiešsaistes ziedošanu on-line!

Published in: Business, Travel
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
996
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
2
Actions
Shares
0
Downloads
1
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Kā pievienoties Labdarības Katalogam?

 1. 1. Kā ievietot informāciju www.labdaribasfaktors.lv? 1. Daļa „Reģistrēšanās”Aizpildiet reģistrācijas formu ar Jūsu organizācijas datiem, izveidojiet paroli
 2. 2. Reģistrācijas apstiprinājumsEjiet uz Jūsu e-pastu, uzklikšķiniet uz otrās, garākās interaktīvās saites. Tas apstiprina to, ka Jums irpiekļuve e-pastam, ko norādījāt reģistrējoties.Organizāciju pārbaude • 24 stundu laikā kopš Jūsu pieprasījuma saņemšanas, Labdarības Faktora komanda pārbaudīs Jūsu organizācijas reģistrācijas datus. • Pēc veiksmīgas pārbaudes, mēs apstiprināsim Jūsu organizācijas piekļuves tiesības informācijas ievietošanai portālā www.ladaribasfaktors.lv. • Par to saņemsiet e-pasta apstiprinājumu.
 3. 3. Saņemsiet apstiprinājumu, ka Jūsu profils izveidotsJūsu profils ir izveidots! Iereģistrējaties ar Jūsu pašrocīgi izveidotajiem datiem (e-pasts un parole)!
 4. 4. 2. Daļa „ Informācijas ievietošana par Jūsu organizāciju”Šādā formā izskatīsies Jūsu organizācijas darbības apraksts :Aizpildiet informāciju par Jūsu organizāciju sadaļā Labot ProfiluVisi lauki, izņemot Elektroniskās norēķinu sistēmas datus, ir obligāti jāaizpilda. Ja kāds lauks tiksatstāts neaizpildīts, ievadīto informāciju nebūs iespējams saglabāt.Ja vēlaties tekstu sadaļā Par organizāciju iekopēt no Word dokumenta, pirms iekopēšanas iezīmējietvisu tekstu un atveriet Notepad programmu, iekopējiet tekstu šajā programmā. Tas ļaus izvairīties nohtml simbolu parādīšanās tekstā.
 5. 5. Ziedojumu izlietojuma sadalījumā norādiet, cik % Jūsu organizācija ietur no ziedojumiemadministrēšanai un līdzekļu piesaistes izdevumiem.Kontaktinformācijā noteikti aizpildiet visus prasītos laukus. Varat pievienot gan organizācijas juridiskoadresi, gan biroja adresi.Kā arī pievienot vairāku darbinieku informāciju, fotogrāfijas, kontaktinformāciju.
 6. 6. Varat ievadīt vairākus bankas kodus.Kad visus laukus esat aizpildījuši, spiediet pogu Saglabāt. Ja pēc saglabāšanas komandasneatgriežaties www.labdaribasfaktors.lv sākumlapā, bet paliekat Profila Labošanas lapā, acīmredzotkāds informācijas lauks palicis neaizpildīts.
 7. 7. 3. Daļa „Labdarības stāstu, projektu ievietošana”Izveidojiet jaunu labdarības projektu, kuram nepieciešami ziedojumi, vai par kuru vēlaties informētcilvēkusAizpildiet informāciju par palīdzības lūgumu, ievietojiet attēlusPapildiniet attēlus ar komentāriem, vajadzības gadījumā attēlus dzēsiet, pārvietojiet.Attēlu dzēšanaKad augšuplādējat attēlus, paies kāds brīdis līdz bildes augšuplādēsies. Par to liecina poga „ Notiekielāde”. Bilde ir augšuplādēta, kad publicējas samazinātā versijā. Ja bildi vēlaties dzēst, uzpiediet uzpogas ar papīrgroza simbolu.Attēlu izvietojuma kārtības maiņaJa vēlaties mainīt bilžu izvietojuma kārtību Jūsu stāstā, bildes ar paņemt un nolikt peles funkcijupārvietojat vēlamajā vietā.Portālā vertikālās bildes tiks centrētas (iespējams tiks samazināta augšējā vai apakšējā bilžu daļa).
 8. 8. Spiediet Publicēt (vai Atjaunot, ja labojat jau izveidotu projektu)Jūsu stāsts publicēts portālā sadaļā „Jaunākie stāsti”!LabošanaJa vēlaties stāstu labot, ejiet uz sadaļu Profils ...... un spiediet Labot Stāstu.
 9. 9. 5. Pastāstiet citiem, aiciniet palīdzēt, izmantojot sociālos tīklus!Konsultācijām, informācijai droši rakstiet:info@labdaribasfaktors.lv

×