Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Козловська Наталія Володимирівна досвід

128 views

Published on

Козловська Наталія Володимирівна досвід роботи

Published in: Education
 • Be the first to comment

Козловська Наталія Володимирівна досвід

 1. 1. МОЛОЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів - школа Гармонії
 2. 2. Дата народження – 16.04.1979 Кваліфікаційна категорія – спеціаліст І категорії, Освіта - ОНУ ім.І.І.Мечникова, 2005р. Спеціальність – вчитель української мови та літератури. Курси підвищення кваліфікації – 2013 Рік останньої атестації - 2011 Стаж роботи за спеціальністю -16р.
 3. 3. Компетентність базується на предметних знаннях та вміннях, але стосується життєвих умінь людини, необхідних будь - кому. Кожному в житті для досягнення успіху треба вміти займатися самоосвітою, працювати з документами, критично оцінювати інформацію, співпрацювати в колективі, вміти братися за справу, вміти домовлятися.
 4. 4. Мета досвіду • Створення оптимальних умов для розвитку творчих здібностей дитини на уроках словесності; • Створення атмосфери співробітництва, взаємодії вчителя та учня; • Розвиток соціальної та громадянської компетентності дитини.
 5. 5. Ефективний урок Глибокі теоретич- ні знання Ретельна підготов- ка уроку Творчий підхід учителя
 6. 6. Залежно від мети уроку та форм організації навчальної діяльності використовую - технології кооперативного навчання; - технології колективно-групового навчання; -технології ситуативного моделювання; -метод опрацювання дискусійних питань
 7. 7. «Кожен день, в який ви не поповнили своєї освіти хоча б маленьким, але новим для вас шматком знання… вважайте безплідно і не зворотно для себе загиблим». К.С.Станіславський
 8. 8. Участь у роботі районного семінару-практикуму вчителів української мови та літератури “Алгоритм підготовки вчителя до уроку”
 9. 9. • 2011-2013р. – Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика – Гущак Христина – І місце-Бойко Аріна - ІІІ місце. • Мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка – Гущак Христина – І місце. • 2012-2013 н.р. - Міжнародний конкурс знавців української мови ім.П.Яцика – Гущак Христина – ІІ місце-Бойко Аріна - ІІІ місце. • 2009р.- ІІ етап олімпіади з української мови та літератури, ІІ місце - Коєва Аліна
 10. 10. низький рівень середній рівень достатній рівень високий рівень
 11. 11. низький рівень достатній рівень середній рівень високий рівень
 12. 12. Поетеса Одещини О.Фурсова-Чорна

×