Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Platforma do zarządzania i wymiany danych o produkcie.

249 views

Published on

Platforma do zarządzania i wymiany danych o produkcie.
Wszystko o produkcie w jednym miejscu.

Published in: Marketing
  • Be the first to comment

Platforma do zarządzania i wymiany danych o produkcie.

  1. 1. HiperCom oferuje pakiet usług wychodzący naprzeciw intensywnemu rozwojowi i rosnącej w szybkim tempie popularności zakupów przez internet. Nasza platforma spełnia wymogi rozporządzenia Unii Europejskiej 1169/2011 wchodzącego w życie w 2014 roku Oferujemy dostęp do platformy służącej zarządzaniu i wymianie danych o produkcie Pełna specyfikacja produktu Zdjęcia produktów Stosowany przez nas standard GS1 - obrazy do druku w rozdzielczości HD, zawierający pełny opis produktu - zdjęcia do wykorzystania w systemie - zdjęcia 360 stopni, jest zgodny z wymogami cyfrowym oraz na stronach dotyczącymi informacji internetowych, o żywności określonymi - zdjęcia opakowań do planowania w przepisach UE, mającymi optymalnego rozmieszczenia obowiązywać od grudnia 2014 roku. produktów na półkach sklepowych Kody kreskowe Nasza wyjątkowa baza 360Dataview umożliwia szybką identyfikację produktu między innymi za pomocą kodów EAN, GTIN oraz kodów kreskowych.
  2. 2. Jak działamy 3 1 Umieszczenie danych na naszej platformie 2 Pozyskiwanie produktów do zdjęć Sesja fotograficzna w naszym studiu i/lub wraz z wprowadzeniem pełnych danych Udostępnienie danych na serwerze FTP Korzyści Monitoring e-commerce czuwanie nad konkurencją, informacje o cenach w sklepach internetowych za pomocą kodów EAN i lokalizacji geograficznej Alert i weryfikacja zgodności pomiędzy kodem EAN, opisem i zdjęciem. Ostrzeżenie w przypadku niewłaściwej synchronizacji. Bieżąca weryfikacja zdjęć znajdujących się na stronach sklepów online z funkcją ostrzegania w przypadku, gdy do promocji zostało użyte niewłaściwe zdjęcie. Stały dostęp do informacji o produkcie z możliwością pobrania i wykorzystania zdjęć 2D/3D do celów marketingowych. Bieżąca aktualizacja zdjęć WERYFIKACJA ZDJĘĆ STUDIO MONITORING CEN

×