Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

catalog art riga fair 2015 http://artriga.com

7,908 views

Published on

ART RIGA 2015
FOREIGN GALLERIES FLOCK TO SECOND EDITION OF BALTIC FAIR


This year's ART RIGA, one of most important events in the Baltic art calendar, will take place on November 24-29.

Contemporary Art galleries from as far afield as Mexico and Indonesia are taking part – alongside galleries from Germany, Switzerland, Italy, Russia, Georgia, Estonia and host nation Latvia.

ART RIGA 2015 will again be held in the historic Latvian Railway History Museum close to the city-centre.

ART RIGA was established in 2014 to mark Riga's status as European Capital of Culture, with transactions exceeding half a million euros.

ART RIGA 2015 will have an expanded programme of talks and events, playing host to international art professionals, institutions, galleries, publishers, media, collectors and art-lovers.

A multilingual press centre will be in operation throughout the Fair, and there will be live broadcasting on the Web.

VIP and Media Opening Day is November 23.

For more information, please contact:

Dags Vidulejs
tel +371 29 1595885
info@ArtRiga.com
www.ArtRiga.com 

Published in: Business
  • Be the first to comment

catalog art riga fair 2015 http://artriga.com

  1. 1. DALĪBNIEKI / PARTICIPANTS
  2. 2. “ART TRAFFIC & PEOPLE TRAFFIC” ART RIGA FAIR 2015 Kopš II Pasaules kara 60. gados pasaulē atstrādātas mākslas aprites shēmas. Starp māksliniekiem un skatītājiem radušās mākslas galeriju privātas iniciatīvas struktūras, kas no sava reģiona atlasa perspektīvākos māksliniekus. Kad radās galerijas, radās arī reģionālie gadatirgi- meses, kas piedāvā atlasi no labākajām galerijām. No lokālām mesēm spēcīgākās galerijas tiecās uz globālajiem salidojumiem. Tādā veidā mākslas gadatirgos skatītājs saņem konkurences izkristalizētu atlasi. Kultivējot pašfinansēšanās straumi Galerijas veicina mākslas darbu apriti, kura kā strauti apvienojas upēs, ieplūst jūrās un tālāk okeānos. Mēs sadarbojamies ar tām dažādu pasaules, Eiropas un Latvijas reģionu pilsētu jaudīgā- kajām galerijām, kas pašas spēj finansiāli izdzīvot un attīstīties pateicoties talantīgāko, pirktāko un mīlētāko autoru atlasei. Šogad Rīgā redzēsim tās, konkursa kārtībā izvēlētās mākslas komandas, kas regulāri piedalās mākslas mesēs pasaules galvaspilsētās un atsaucās mūsu aicinājumam izstādīt savu kolekciju apmaiņas skates Rīgā. Ne visi no pieteiktajiem dalībniekiem politisko peripētiju rezultātā tika cauri robežām līdz Rīgai. Uz tirgus mehānismu bāzes izveidotais pasākums Latvijas sabiedrībai dāvā mākslas festivālu, kas dod ieskatu reālajā, aktuālajā dažādu valstu mākslinieku galeristu un kuratoru ikdienas darbā. Starptautiskais Ikgadējais Rīgas Mākslas Festifāls- ART RIGA FAIR nekonkurē ar laikmetīgo multimēdiju mākslas avangarda Biennālēm, nekonkurē ar klasiskās konservatīvās mākslas muzeju misiju un izsoļu namu aukcioniem. Latvijas mākslas publiskā telpā piedāvājam skatītājiem un kolekcionāriem optimālu segmentu- vairāku desmitu unikālu izstāžu kopizstādi. Piedāvājam meklējumus un atzītus atradu- mus. Darbi, galvenokārt, veikti gleznu, skulptūru, grafiku, fotogrāfiju tradicionālās tehnikās, sintezējot uztv- erei pierasto formu ar laikmetīgas domāšanas saturu. Mēs nepretendējam sniegt Rīgas vai citu pilsētu daudzveidīgās mākslas dzīves visapt- verošu kopainu. Tā ir Valsts un Rīgas pašvaldības subsidēto mākslas organizāciju prerogatīva un pienākums. Kā nevalstiskā sektora biedrība, mēs- izstāžu halles“Pinakoteka”producentu grupa “Happy Art Museum”pēc savas iniciatīvas par privātiem līdzekļiem gatavojam festivāla darbības izpildes un attīstības pamatstruktūras. Kā moderatori piedāvājam pasaulē aprobētu privātā un Valsts sektora sadarbības modeli, iekļaujoties ikgadējā pasaules mākslas aprites shēmā un salīdzinoties daudzu Valstu mākslas mozai- kas kontekstā. Paldies, festivāla dalībvalstu Vēstniecību vadītājiem un Latvijas Valsts Prezidentam Raimondam Vējoņa kungam par atbalstu. Paldies, daudzajiem skatītājiem par atsaucību. Paldies, vairākiem simtiem projektā iesaistītajiem dalībniekiem, tehniskajiem un informatīvajiem partneriem, no kuru brīnišķīgajiem darbiem sastāv ART RIGA 2015. Dags Vidulejs ⓒ ArtRiga.com
  3. 3. Par Galleria Riga Tirdzniecības centrs Galleria Riga, Dzirnavu iela 67 (starp Brīvības un Tērbatas ielām) atvērts klientiem kopš 2010. gada. Tajā klientiem pieejami 120 veikali, restorāni un kafejnīcas, kas aizņem 23 300 kvadrātmetru tirdzniecības platības. Tirdzniecības centra astoņos stāvos piedāvājam visplašākās iespējas iepirkties, ieturēt lielisku maltīti un labi pavadīt laiku. Ātru, vienkāršu un komfortablu iepirkšanos nodrošina tirdzniecības centa Galleria Riga tematiskais plānojums. Pirmajā stāvā var iegādāties pārtiku, dzērienus, tabaku, presi, ziedus, rotaslietas, kosmētiku, optikas preces. No otrā līdz piektajam stāvam izvietoti sieviešu un vīriešu apģērbu veikali, apavu veikali, apakšveļas veikali, kā arī bērnu preču veikali. Sestajā stāvā atrodas dizaina un sadzīves preces mājai, mēbeles, grāmatas un skaistumkopšanas saloni, Septītajā stāvā Jūs gaida lieliski restorāni un kafejnīcas. Tajā skaitā Happy Art Museum mākslas galerija- klubs ar100 šķirņu portugāļu vīna piedāvājumu. Īpaši iecienīts ir tirdzniecības centra Galleria Riga astotais stāvs — Baltijā lielākā vasaras jumta terase ar fantastisku 360° panorāmas skatu uz skaisto Rīgu, ko iespējams savienot ar 5 restorānu un bāru apmeklējumu un pat koncertu klausīšanos. Divu līmeņu pazemes apsildāmā autostāvvietā atradīsies vieta jūsu automašīnai.

×