SMM - Dima Lazarchuk

238 views

Published on

Published in: Marketing
0 Comments
0 Likes
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

No Downloads
Views
Total views
238
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
4
Actions
Shares
0
Downloads
4
Comments
0
Likes
0
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

SMM - Dima Lazarchuk

 1. 1. SMM 1. Інструменти збору та аналізу інформації. 2. Автоматизація процесів. 3. Прийоми залучення аудиторії.
 2. 2. SMM
 3. 3. SMM
 4. 4. Поняття SMM Комплекс заходів щодо використання соціальних медіа в якості каналів для просування компаній та вирішення інших бізнес-завдань.
 5. 5. Збір та аналіз інформації Аналіз до публікації Hashtags.org Сервіс для відслідковування активності користувачів з використанням #hashtag. Аналіз даних за добу.
 6. 6. Збір та аналіз інформації Аналіз до публікації Topsy.com Сервіс для відслідковування активності заданих користувачів Twitter. Аналіз даних за місяць.
 7. 7. Збір та аналіз інформації Аналіз до публікації Tweriod.com Сервіс для відслідковування активності користувачів Twitter. Аналіз даних за тиждень.
 8. 8. Збір та аналіз інформації Аналіз до публікації Facebook Insights Сервіс для відслідковування активності користувачів Facebook. Аналіз даних за тиждень.
 9. 9. Збір та аналіз інформації Аналіз після публікації Simplymeasured.com Сервіс для відслідковування активності користувачів Google+. Аналіз даних за тиждень.
 10. 10. Збір та аналіз інформації Аналіз після публікації Facebook Insights
 11. 11. Збір та аналіз інформації Mention.net Сервіс для відслідковування активності користувачів по ключовим словам.
 12. 12. Автоматизація процесів Вічно можна дивитись на три речі: - як тече вода, - як горить вогонь, - як шариться ваш контент
 13. 13. Автоматизація процесів Bufferapp.com Планування посту контента + статистика
 14. 14. Прийоми залучення аудиторії Twitter.com 1. Публікувати не менше 3 твіттів в день. 2. Щоденно ретвітити 2 цікавих поста. 3. Підписуватись на 10 нових людей-лідерів думки в тиждень. 4. Додавати до постів #хештеги і @меншени. 5. Додавати до постів медіа контент (картинки, відео, презентації)
 15. 15. Прийоми залучення аудиторії Facebook.com 1. Публікувати не менше 2 постів в день. 2. Лайкати по 5 нових сторінок в тиждень. 3. Додавати до постів медіа контент (картинки, відео, презентації)
 16. 16. Прийоми залучення аудиторії Plus.Google.com 1. Публікувати не менше 2 постів в день. 2. Додавати до постів медіа контент (картинки, відео, презентації) 3. Додавати до постів #хештеги і +меншени.
 17. 17. Прийоми залучення аудиторії Картинки в дописі значно збільшують популярність публікації. На Twitter дописи з картинками на 18% отримують більше кліків та на 150% частіше ретвітяться. На Facebook дописи з картинками на 53% отримують більше лайків та на 83% більше кліків.
 18. 18. Прийоми залучення аудиторії Canva.com Онлайн інструмент для створення малюнків
 19. 19. Прийоми залучення аудиторії Bufferapp.com Публікувати контент потрібно не менше 3 разів в день. Різні години - різна аудиторія.
 20. 20. Прийоми залучення аудиторії goo.gl Популярний шортнер
 21. 21. Дякую за увагу :) Пошарив думки: Лазарчук Діма

×