Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Podstawy social sellingu. O czym musisz pamiętać?

30 views

Published on

LinkedIn to jedna z najszybciej rozwijających się sieci profesjonalistów. I jest to miejsce dla Ciebie obowiązkowe jeśli chcesz promować swoją firmę, poszukujesz pracy, pracowników albo po prostu chciałabyś zwiększyć sprzedaż swoich usług lub produktów.


LinkedIn stanowi potężne narzędzie biznesowe dostępne dla Ciebie, za darmo, przez 24 godziny, przez siedem dni w tygodniu. To idealne miejsce do tego, aby poszukiwać nowych klientów bądź pracowników, tworzyć własną markę osobistą lub znaleźć wymarzoną pracę. Nie jesteś przekonany do założenia konta?

Published in: Social Media
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Podstawy social sellingu. O czym musisz pamiętać?

  1. 1. FILARY SOCIAL SELLINGU NA LINKEDIN #ZNANYEKSPERT PREZENTUJE Grzegorz Miecznikowski
  2. 2. MARKA OSOBISTA Dzięki marce osobistej będziesz otrzymywać więcej zapytań od potencjalnych klientów, łatwiej nawiązać z nimi kontakt czy uzyskiwać odpowiedzi na wysłane przez siebie wiadomości.
  3. 3. WŁAŚCIWE KONTAKTY Dzięki wyszukiwarce na LinkedIn w możesz, określając stanowisko, branże, wielkość firmy, skupić się na zapraszaniu właściwych kontaktów do sieci zawodowej.
  4. 4. JAKOŚCIOWE TREŚCI Osoby aktywne na polu edukacji mają, nawet według samego LinkedIn, większą skuteczność sprzedażową.
  5. 5. SILNE RELACJE Media społecznościowe to rozmowa i to ona ma pierwszeństwo przed sprzedażą.
  6. 6. SPRAWDŹ SWÓJ SSI Te punkty zostały włączone w twój Social Selling Index na LinkedIn (SSI). Sprawdź go, żeby wiedzieć jak sobie radzisz z social sellingiem!
  7. 7. MASZ PYTANIA? E-mail grzegorz@swordsagency.com WWW grzegorzmiecznikowski.pl

×