Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Optimise Market Intelligence

1,575 views

Published on

Market Intelligence to narzędzie online, które zapewnia kluczową przewagę w sektorze cashback. Dostarcza unikalnych informacji opartych na danych rynkowych, które pozwalają lepiej zaplanować i zrealizować kampanie cashback, poprawiając wyniki i zwiększając wskaźnik ROI.

Published in: Business
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Optimise Market Intelligence

  1. 1. Market Intelligence Optimise your cashback © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  2. 2. © COPYRIGHT 2019 Cashback © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  3. 3. © COPYRIGHT 2019 Optimise Market Intelligence Market Intelligence to innowacyjne narzędzie online, które zapewnia kluczową przewagę w sektorze cashback. Dostarcza unikalnych informacji opartych na danych rynkowych, które pozwalają lepiej zaplanować i zrealizować kampanie cashback, poprawiając wyniki i zwiększając wskaźnik ROI. Dzięki narzędziu Market Intelligence uzyskasz dostęp do wskaźników z rynku, w tym do najświeższych informacji o konkurentach: ich stawek, rankingów oraz promocji, które prowadzą. Wszystkie te informacje – zagregowane w jednym miejscu – pozwolą Ci ulepszyć Twoją strategię kampanii cashback, dając Ci możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe, dostosowywania kampanii na bieżąco i szybkiej poprawy wyników. Witryny cashback są bogatym źródłem nowych klientów, ale również bardzo konkurencyjną przestrzenią. Obecne na niej firmy walczą o uzyskanie dostępu do danych, niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji marketingowych. Co wniesie Market Intelligence do Twojego biznesu? Benefity klientów, którzy wykorzystują nasze raporty analityczne: +150% Do 150% lepszy zwrot z inwestycji w sektorze cashback +2,3 2,3 miejsca wyżej w rankingu cashback, dzięki podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych +50% Oszczędność do 50% budżetu na działania w sektorze cashback © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  4. 4. © COPYRIGHT 2019 Benefity Klientów, którzy wykorzystują nasze raporty analityczne: 2.3+ 50% Funkcje ✓ Analiza obecnych i historycznych stawek cashback, kodów rabatowych i innych ofert promocyjnych. ✓ Analiza porównawcza wyników własnych i konkurentów w odniesieniu do danych poszczególnych sektorów, produktów i kategorii. ✓ Analiza wpływu zmian promocji na wyniki w czasie rzeczywistym, co pozwala w razie potrzeby szybko wycofać zmiany. ✓ Automatyczne powiadomienia o wystąpieniu krytycznych zdarzeń biznesowych, takich jak zmiany stawek konkurencji i nowe działania promocyjne lub nowi uczestnicy rynku. Korzyści ✓ Zdobądź pełną wiedzę o rynku: sprawdź, w jaki sposób Twój cashback, kupony i oferty promocyjne wypadają na tle konkurencji. ✓ Podejmuj lepsze decyzje: dowiedz się, jakich dźwigni używają Twoi rywale w każdym kanale partnerskim, oceniaj skuteczność promocji i wykorzystuj te dane do dostrojenia własnych kampanii i zwiększenia udziału w rynku w bardziej opłacalny sposób. ✓ Reaguj szybciej: dowiedz się o zmianach rynkowych w chwili ich wystąpienia i bądź pierwszy! Dostrzegaj okazje: identyfikuj zachowania, trendy i luki na rynku zanim zrobią to konkurenci. © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  5. 5. © COPYRIGHT 2019 © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND Jak zmieniały się stawki cashback w czasie? Przykładowe dane dostępne w narzędziu Optimise Market Intelligence:
  6. 6. © COPYRIGHT 2019 © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND Jak wygląda moja stawka cashback na tle innych? Przykładowe dane dostępne w narzędziu Optimise Market Intelligence:
  7. 7. © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND Dowiedz się więcej o Market Intelligence join@optimise.pl

×