Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

Optimise Market Intelligence

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 7 Ad

Optimise Market Intelligence

Market Intelligence to narzędzie online, które zapewnia kluczową przewagę w sektorze cashback. Dostarcza unikalnych informacji opartych na danych rynkowych, które pozwalają lepiej zaplanować i zrealizować kampanie cashback, poprawiając wyniki i zwiększając wskaźnik ROI.

Market Intelligence to narzędzie online, które zapewnia kluczową przewagę w sektorze cashback. Dostarcza unikalnych informacji opartych na danych rynkowych, które pozwalają lepiej zaplanować i zrealizować kampanie cashback, poprawiając wyniki i zwiększając wskaźnik ROI.

Advertisement
Advertisement

More Related Content

Similar to Optimise Market Intelligence (20)

Recently uploaded (20)

Advertisement

Optimise Market Intelligence

  1. 1. Market Intelligence Optimise your cashback © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  2. 2. © COPYRIGHT 2019 Cashback © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  3. 3. © COPYRIGHT 2019 Optimise Market Intelligence Market Intelligence to innowacyjne narzędzie online, które zapewnia kluczową przewagę w sektorze cashback. Dostarcza unikalnych informacji opartych na danych rynkowych, które pozwalają lepiej zaplanować i zrealizować kampanie cashback, poprawiając wyniki i zwiększając wskaźnik ROI. Dzięki narzędziu Market Intelligence uzyskasz dostęp do wskaźników z rynku, w tym do najświeższych informacji o konkurentach: ich stawek, rankingów oraz promocji, które prowadzą. Wszystkie te informacje – zagregowane w jednym miejscu – pozwolą Ci ulepszyć Twoją strategię kampanii cashback, dając Ci możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe, dostosowywania kampanii na bieżąco i szybkiej poprawy wyników. Witryny cashback są bogatym źródłem nowych klientów, ale również bardzo konkurencyjną przestrzenią. Obecne na niej firmy walczą o uzyskanie dostępu do danych, niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji marketingowych. Co wniesie Market Intelligence do Twojego biznesu? Benefity klientów, którzy wykorzystują nasze raporty analityczne: +150% Do 150% lepszy zwrot z inwestycji w sektorze cashback +2,3 2,3 miejsca wyżej w rankingu cashback, dzięki podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych +50% Oszczędność do 50% budżetu na działania w sektorze cashback © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  4. 4. © COPYRIGHT 2019 Benefity Klientów, którzy wykorzystują nasze raporty analityczne: 2.3+ 50% Funkcje ✓ Analiza obecnych i historycznych stawek cashback, kodów rabatowych i innych ofert promocyjnych. ✓ Analiza porównawcza wyników własnych i konkurentów w odniesieniu do danych poszczególnych sektorów, produktów i kategorii. ✓ Analiza wpływu zmian promocji na wyniki w czasie rzeczywistym, co pozwala w razie potrzeby szybko wycofać zmiany. ✓ Automatyczne powiadomienia o wystąpieniu krytycznych zdarzeń biznesowych, takich jak zmiany stawek konkurencji i nowe działania promocyjne lub nowi uczestnicy rynku. Korzyści ✓ Zdobądź pełną wiedzę o rynku: sprawdź, w jaki sposób Twój cashback, kupony i oferty promocyjne wypadają na tle konkurencji. ✓ Podejmuj lepsze decyzje: dowiedz się, jakich dźwigni używają Twoi rywale w każdym kanale partnerskim, oceniaj skuteczność promocji i wykorzystuj te dane do dostrojenia własnych kampanii i zwiększenia udziału w rynku w bardziej opłacalny sposób. ✓ Reaguj szybciej: dowiedz się o zmianach rynkowych w chwili ich wystąpienia i bądź pierwszy! Dostrzegaj okazje: identyfikuj zachowania, trendy i luki na rynku zanim zrobią to konkurenci. © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND
  5. 5. © COPYRIGHT 2019 © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND Jak zmieniały się stawki cashback w czasie? Przykładowe dane dostępne w narzędziu Optimise Market Intelligence:
  6. 6. © COPYRIGHT 2019 © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND Jak wygląda moja stawka cashback na tle innych? Przykładowe dane dostępne w narzędziu Optimise Market Intelligence:
  7. 7. © 2020 OPTIMISE MEDIA POLAND Dowiedz się więcej o Market Intelligence join@optimise.pl

×