Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
DISCOVERING the WORLD through GIS
www.gisday.sk
GIS Day
na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave
streda 23. november 201...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Pozvánka GIS Day 2016 na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave

224 views

Published on

AMAVET klub č. 962 v spolupráci s Prírodovedeckou fakultou Univerzity Komenského v Bratislave pripravil na počesť Dňa geografických informačných systémov blok prednášok venovaný geoinformáciam, geoinformatike, geodézii, kartografii, katastru a otvoreným informačným technológiám.
GIS Day 2016 na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave sa uskutoční v stredu 23. novembra 2016 od 9:00 do 10:30 v učebni G-203.

Published in: Technology
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Pozvánka GIS Day 2016 na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave

  1. 1. DISCOVERING the WORLD through GIS www.gisday.sk GIS Day na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave streda 23. november 2016 od 9:00 do 10:30 učebňa G-203 Program: Miloslav Ofúkaný (vedúci AMAVET klubu č. 962 a šéfredaktor Geoinformatika.sk, zamestnanec Ministerstva vnútra SR) – Asociácia pre mládež, vedu a techniku a budovanie geokomunity na Slovensku – Zapojenie študentov a učiteľov do nových projektov Martin Kalivoda (člen AMAVET klubu č. 962 a vedúci projektu WebMap, zamestnanec Úradu geodézie, kartografie a katastra SR) – Úrad geodézie, kartografie a katastra SR a Informačný systém geodézie, kartografie a katastra – GIS hosting WebMap pre školské projekty Jakub Fuska (člen AMAVET klubu č. 962, zamestnanec Katedry krajinného inžinierstva na Fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre) – Prieskum využívania OSS pre GIS na školách a v praxi www.amavet962.org

×