Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

of

Жінки в ІТ Slide 1 Жінки в ІТ Slide 2 Жінки в ІТ Slide 3 Жінки в ІТ Slide 4 Жінки в ІТ Slide 5 Жінки в ІТ Slide 6 Жінки в ІТ Slide 7 Жінки в ІТ Slide 8 Жінки в ІТ Slide 9 Жінки в ІТ Slide 10
Upcoming SlideShare
We can do it
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0 Likes

Share

Download to read offline

Жінки в ІТ

Download to read offline

З нагоди 105-й річниці святкування Міжнародного дня солідарності жінок у боротьбі за свої права 8 Березня Центр гендерної культури у партнерстві із Харківським коледжем телекомунікацій реалізував проект «Жінки в ІТ».
Мета проекту – популяризація сфери ІТ для дівчат та окреслення перспектив розвитку цієї галузі для сучасної молоді.
У рамках проекту було розроблено й виготовлено експозицію та презентацію «Жінки в ІТ», що містили фотоматеріали та інформацію про жінок, які зробили вагомі внески в розвиток ІТ сфери в різні історичні часи та про можливості, що розкриваються перед тими, хто працює в сфері сучасних інформаційних технологій.
Проект було презентовано та експозицію передано у 12 навчальні заклади, Обласну бібліотеку для юнацтва та у Центр дитячої творчості Фрунзенського району м. Харкова, де й були оформлені фотовиставки та проведені презентації за принципом «рівний – рівному»: студентська молодь легко знаходила спільну мову зі школярами та школярками та разом обговорювали дорослі питання щодо власного майбутнього та внеску в розвиток європейської України. Загалом у проекті взяли участь більш ніж 650 школярів та школярок.
Навчальні заклади, в партнерстві із якими відбувалася реалізація проекту виявили бажання подальшої системної співпраці та взаємодії із Центром гендерної культури у напрямку гендерної просвіти та інформування.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

З нагоди 105-й річниці святкування Міжнародного дня солідарності жінок у боротьбі за свої права 8 Березня Центр гендерної культури у партнерстві із Харківським коледжем телекомунікацій реалізував проект «Жінки в ІТ». Мета проекту – популяризація сфери ІТ для дівчат та окреслення перспектив розвитку цієї галузі для сучасної молоді. У рамках проекту було розроблено й виготовлено експозицію та презентацію «Жінки в ІТ», що містили фотоматеріали та інформацію про жінок, які зробили вагомі внески в розвиток ІТ сфери в різні історичні часи та про можливості, що розкриваються перед тими, хто працює в сфері сучасних інформаційних технологій. Проект було презентовано та експозицію передано у 12 навчальні заклади, Обласну бібліотеку для юнацтва та у Центр дитячої творчості Фрунзенського району м. Харкова, де й були оформлені фотовиставки та проведені презентації за принципом «рівний – рівному»: студентська молодь легко знаходила спільну мову зі школярами та школярками та разом обговорювали дорослі питання щодо власного майбутнього та внеску в розвиток європейської України. Загалом у проекті взяли участь більш ніж 650 школярів та школярок. Навчальні заклади, в партнерстві із якими відбувалася реалізація проекту виявили бажання подальшої системної співпраці та взаємодії із Центром гендерної культури у напрямку гендерної просвіти та інформування.

Views

Total views

4,845

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

3,974

Actions

Downloads

8

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×