Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
Міжфракційне об’єднання «Рівні можливості»
вул. Грушевського, 5, Київ, Україна, 01008, тел. 044 255 ...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Заява МФО “Рівні можливості” щодо звернення у MOH

251 views

Published on

Міжфракційне об'єднання “Рівні можливості” у Верховній Раді України заявляє про підтримку впровадження ґендерної політики у сфері освіти.
Звернення від групи депутатів до Міністра освіти і науки України Лілія Гриневич Lilia Hrynevych із закидами щодо небезпеки ґендерної політики для суспільства та національної безпеки є свідченням або нерозуміння базових прав людини, або ж свідомого викривлення міжнародних стандартів.
МФО “Рівні можливості” рішуче засуджує спроби ототожнення ґендерної рівності з руйнуванням сім'ї та суспільства.
Рівність жінок і чоловіків передбачає рівний доступ до освіти, кар'єри, ресурсів та до прийняття рішень на всіх рівнях суспільного і державного життя. Недопущення жінок до цих можливостей під приводом “особливого призначення” жінок і чоловіків та збереження “традиційної моделі устрою суспільства” є неприйнятним у сучасному суспільстві.
Натомість, МФО “Рівні можливості” виступає за ухвалення Кабінетом Міністрів України Постанови щодо комплексної Стратегії ґендерної рівності та недискримінації у сфері освіти. Відповідна Стратегія пройшла громадське обговорення та вже погоджена Міністерством освіти і науки України. Впровадження ґендерно-чутливих підходів до системи освіти має загальнодержавне значення. Виховання молоді, вільної від нав'язаних стереотипів щодо вибору професії та ролей у суспільному житті — це майбутнє України!
Члени МФО, що поставили підписи під зверненням до Міністра освіти — Віктор Єленський та Оксана Юринець — відкликають свої підписи під цим документом. МФО "Рівні можливості" закликає й інших депутатів, які необачно скріпили своїм підписом ганебне звернення, відкликати його.
МФО “Рівні можливості” є одним з найстарших та найбільш численних депутатських об'єднань у Верховній Раді. З 2011 р. МФО послідовно підтримує впровадження ґендерної політики для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у всіх сферах життя. Ми продовжуватимемо рухатися й надалі у цьому напрямку.

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Заява МФО “Рівні можливості” щодо звернення у MOH

  1. 1. ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ Міжфракційне об’єднання «Рівні можливості» вул. Грушевського, 5, Київ, Україна, 01008, тел. 044 255 39 38, mfo.rivni@gmail.com 25.07.2016 Заява МФО «Рівні можливості» з приводу впровадження ґендерної політики у сфері освіти Міжфракційне об'єднання “Рівні можливості” у Верховній Раді України заявляє про підтримку впровадження ґендерної політики у сфері освіти. Звернення від групи депутатів до Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич із закидами щодо небезпеки ґендерної політики для суспільства та національної безпеки є свідченням або нерозуміння базових прав людини, або ж свідомого викривлення міжнародних стандартів. МФО “Рівні можливості” рішуче засуджує спроби ототожнення ґендерної рівності з руйнуванням сім'ї та суспільства. Рівність жінок і чоловіків передбачає рівний доступ до освіти, кар'єри, ресурсів та до прийняття рішень на всіх рівнях суспільного і державного життя. Недопущення жінок до цих можливостей під приводом “особливого призначення” жінок і чоловіків та збереження “традиційної моделі устрою суспільства” є неприйнятним у сучасному суспільстві. Натомість, МФО “Рівні можливості” виступає за ухвалення Кабінетом Міністрів України Постанови щодо комплексної Стратегії ґендерної рівності та недискримінації у сфері освіти. Відповідна Стратегія пройшла громадське обговорення та вже погоджена Міністерством освіти і науки України. Впровадження ґендерно-чутливих підходів до системи освіти має загальнодержавне значення. Виховання молоді, вільної від нав'язаних стереотипів щодо вибору професії та ролей у суспільному житті — це майбутнє України! Члени МФО, що поставили підписи під зверненням до Міністра освіти — Віктор Єленський та Оксана Юринець — відкликають свої підписи під цим документом. МФО "Рівні можливості" закликає й інших депутатів, які необачно скріпили своїм підписом ганебне звернення, відкликати його. МФО “Рівні можливості” є одним з найстарших та найбільш численних депутатських об'єднань у Верховній Раді. З 2011 р. МФО послідовно підтримує впровадження ґендерної політики для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у всіх сферах життя. Ми продовжуватимемо рухатися й надалі у цьому напрямку. Народні депутати Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості».

×