Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Образотворча студія «Чарівний пензлик» - незрівнянний
світ мистецтва
Назарова Марина Вікторівна,
вчитель образотворчого ми...
прилучення до прекрасного, тим він ефективніший, міцніший, тим глибше
формуються інтереси до мистецтва, ефективніше йде пр...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Студія образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик"

517 views

Published on

Студія образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик"

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Студія образотворчого мистецтва "Чарівний пензлик"

  1. 1. Образотворча студія «Чарівний пензлик» - незрівнянний світ мистецтва Назарова Марина Вікторівна, вчитель образотворчого мистецтва вищої кваліфікаційної категорії, «Старший учитель», керівник гуртка «Чарівний пензлик» МЕТА: Виховувати в учнів творчі здібності, фантазію, мислення, дизайнерські винаходи, вміння цінувати оригінальність, неповторність. Запалити в душі кожного гуртківця вогонь постійного бажання малювати. Виявити та розкрити обдарованих дітей, які потрібні суспільству. На заняттях гуртка учні знайомляться з різними техніками виконання малюнків, з традиціями національної та зарубіжної культури, творами мистецтва, культурною спадщиною України як складової загальнолюдської культурної скарбниці. Під час малювання у дітей розвиваються творчі здібності, відчуття кольору, ритму, ліній, композиції, мислення, чуттєво-емоційного та естетичного сприйняття світу, асоціативного, асоціативно-образного мислення. Вміти створювати художні образи на основі чуттєво-емоційного сприймання мистецьких творів, природних форм, явищ. Під час роботи у дітей виявляється індивідуальний погляд на предметний світ і довкілля, експериментувати та моделювати свій неповторний світ. Гуртківці постійно беруть активну участь у Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах та стають їх переможцями. Образотворча діяльність – одна з найдосконаліших і емоційно захоплюючих форм творчості. Вона є унікальним засобом розвитку дитини. Саме в дитинстві закладаються основи інтелекту людини, формуються різнобічні потреби, погляди, ідеали. Тому цей період є найсприятливішим і найвідповідальнішим. Чим раніше й активніше здійснюється процес
  2. 2. прилучення до прекрасного, тим він ефективніший, міцніший, тим глибше формуються інтереси до мистецтва, ефективніше йде процес духовного розвитку людини. Відкрити в собі глибину таланту учень зможе лише за підтримки творчого потенціалу своїх вчителів. Бути творчим учителем – теж великий талант і велике обдарування перш за все у тому, щоб побачити початок майбутньої геніальності, помітити у перших несміливих спробах пензля руку великого майстра. Учитель – найбільше звання на землі. Воно найпочесніше, тому що у талановитого вчителя учень іде далі свого вихователя і втілює його задуми у своїй творчості.

×