Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
27.05.2016 Ek Uygulamalar | GNYAPI
https://www.gnyapi.com.tr/ek­uygulamalar 1/1
Aranacak kelime...
Kurumsal Isı Yalıtımı E...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×
Upcoming SlideShare
Askep anemia (repaired)
Next
Download to read offline and view in fullscreen.

0

Share

Download to read offline

Ek uygulamalar gnyapi

Download to read offline

EK UYGULAMALAR

Ek Uygulamalarda da GNYAPI değeri binanızı kuşatsın…

GNYAPI uzman ekibi ile ısı yalıtım uygulaması dışında sizlere sunduğu ek uygulamalarla da binanıza fonksiyonel ve estetik değerler katmaktadır.

Inşaat sektörünün hızla gelişim katettiği son yıllarda, bina dış cephelerinin de en az iç mekanlar kadar estetik dizaynlara sahip olmasının yeni ve çok talep gören bir trend haline gelmesi, renovasyon çalışmalarında da aynı trendin etkilerinin gözlemlenmesine sebep olmuştur.

Related Books

Free with a 30 day trial from Scribd

See all

Related Audiobooks

Free with a 30 day trial from Scribd

See all
  • Be the first to like this

Ek uygulamalar gnyapi

  1. 1. 27.05.2016 Ek Uygulamalar | GNYAPI https://www.gnyapi.com.tr/ek­uygulamalar 1/1 Aranacak kelime... Kurumsal Isı Yalıtımı Estetik Tasarım Ek Uygulamalar Yönetici Kılavuzu Referanslar Basında GNYAPI Bize Ulaşın Ek Uygulamalar Çatı Yalıtımı Çatı Bakım Onarım Su Yalıtımı Drenaj Mermer Uygulamaları Seramik, Fayans, Kalebodur Dış Cephe Boya Pasif Ev Projeleri Diğer Ek Uygulamalar Ücretsiz keşif formu doldurmak ister misiniz? EK UYGULAMALAR Ek Uygulamalarda da GNYAPI değeri binanızı kuşatsın…  GNYAPI uzman ekibi ile ısı yalıtım uygulaması dışında sizlere sunduğu ek uygulamalarla da binanıza fonksiyonel ve estetik değerler katmaktadır.       Inşaat sektörünün hızla gelişim katettiği son yıllarda,  bina dış cephelerinin de en az iç mekanlar kadar estetik  dizaynlara  sahip  olmasının  yeni  ve  çok  talep  gören  bir  trend  haline  gelmesi,  renovasyon çalışmalarında da aynı trendin etkilerinin gözlemlenmesine sebep olmuştur.       Isı yalıtım sektöründe yaptığı kaliteli uygulamalar ile liderliğini koruyan GNYAPI, ısı yalıtım uygulamaları dışında  müşterilerine  sağladığı  ek  hizmetlerle  de  çevresine  değer  katmaktadır.  Güçlü  tedarikçi  ağı  ile geniş  bir  yelpazede  ek  uygulama  hizmeti  veren  GNYAPI,  yenilikçi  kimliğiyle  dünya  ve  Türkiye’deki trendleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.     Isı  yalıtımı  fiyatı  almak  için  ücretsiz  keşif  formumuzu  doldurabilir  veya    0216  475  12  41  ­  444 4697  numaralı  telefonlardan  bize  ulaşabilirsiniz.   Müşteri  temsilcilerimiz  en  kısa  sürede  sizi  arayarak, binanıza  en  uygun  paket  sistem  seçiminde  size  yardımcı  olacak  ve  keşif  randevu  işleminizi gerçekleştirecektir.   Etiketler : ek uygulamalar, gnyapı, ısı yalıtımı, Mantolama 668 © Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır. Site Haritası Kurumsal Isı Yalıtımı Mantolama Estetik Tasarım Ek Uygulamalar Referanslar Basında GNYAPI Bize Ulaşın Sitemap Site Haritası İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu Sosyal Medya Twitter Facebook Youtube Google+ Linkedin Uzman TV A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4 Maltepe E5 Üstü / İstanbul  T 0216 475 1241 F 0216 475 1242 E info@gnyapi.com.tr  Danışma Merkezi  444 4697 / 444 GNYP Bize Ulaşın ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU AYRICALIKLAR ESTETİK TASARIM KURUMSAL

EK UYGULAMALAR Ek Uygulamalarda da GNYAPI değeri binanızı kuşatsın… GNYAPI uzman ekibi ile ısı yalıtım uygulaması dışında sizlere sunduğu ek uygulamalarla da binanıza fonksiyonel ve estetik değerler katmaktadır. Inşaat sektörünün hızla gelişim katettiği son yıllarda, bina dış cephelerinin de en az iç mekanlar kadar estetik dizaynlara sahip olmasının yeni ve çok talep gören bir trend haline gelmesi, renovasyon çalışmalarında da aynı trendin etkilerinin gözlemlenmesine sebep olmuştur.

Views

Total views

103

On Slideshare

0

From embeds

0

Number of embeds

4

Actions

Downloads

1

Shares

0

Comments

0

Likes

0

×