Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
Zábavná forma výuky angličtiny

Delivering quality early childhood learning programs for over ten years
Ranné dětství je pro děti ten nejlepší čas
naučit se anglicky.
“Pružnost mozku a kapacita mozku při řešení problémů bude l...
Vítejte ve FasTrack® English
Zdokonalený a hravý způsob jak se naučit anglicky
pro začínající studenty od 3 let

Tento uče...
Nauka o metodách

Přítomnost = Poslech slov a vět
Praxe

= Opakování

Zkušenost = Aktivita
Studenti jsou plně ponořeni do ...
Výhody FasTrack Angličtiny
Výhoda 1 – Interaktivní styl výuky k
posílení většího zájmu o učení
Zaručujeme, že Vaše děti se...
Výhody FasTrack English
Výhoda 3 – Rozsáhlá slovní zásoba ke zrychlení učení
Naše děti mají možnost poznat rozsáhlou slovn...
Výhody FasTrack Angličtiny
Výhoda 6 – Klasická anglická říkadla pro urychlení učiva hodiny
Naše děti se učí a zpívají stej...
Výhody FasTrack Angličtiny

Výhoda 9 - Interaktivní hry ke
stimulaci lásky k učení
Naše děti se učí angličtinu hrami,
kter...
ROK 1
Budování slovní zásoby

Rodinní příslušníci, Počítání, Barvy,
Tvary, Části těla, Hračky, Místa, Zvířata
Povolání, Ov...
ROK 2
Konverzace
Náplň učiva:

Čtení & Psaní
50%

Slovíčka 30%

Oblečení, Přídavná jména, Činnosti, Hudební nástroje,
Spor...
Schéma vyučování
ROK

3

Čtení, Psaní a Analytické myšlení
Náplň učiva:
Učení obsahu, Čtení, Psaní a analytické myšlení
An...
Doporučení od rodičů
Alan velmi benefituje z FasTrack English a jeho zájem o studium
angličtiny se zvýšil. Jeho slovní zás...
Doporučení odborníků

Dr. Volker Hegelheimer Ph D., Education Psychology, USA
FasTrack English je vysoce interaktivní a po...
Doporučení odborníků
Lygia Stebbing M.A., Education, Concentration Early Childhood Education,
USA
Jedná se o velmi komplex...
FasTracKids – Praha 1

Telefon: +420 222 262 090
Mobil:
+420 730 802 507
Skype: kinderskills
Email: Praha1@FasTracKids.cz
...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

FasTrack English - angličtina pro předškoláky

1,034 views

Published on

Interaktivní výuka angličtiny pro předškoláky. Zjistěte proč je důležité si osvojit druhý jazyk již v předškolním věku dokud je "okno příležitostí" ještě otevřené.

Published in: Education
 • Be the first to comment

FasTrack English - angličtina pro předškoláky

 1. 1. Zábavná forma výuky angličtiny Delivering quality early childhood learning programs for over ten years
 2. 2. Ranné dětství je pro děti ten nejlepší čas naučit se anglicky. “Pružnost mozku a kapacita mozku při řešení problémů bude lepší u dětí, kteří hovoří dvěma jazyky než u dětí, kteří hovoří jen jedním jazykem. Jazyková stimulace je základním faktorem růstu mozkových buněk.” Yale Child Study Center “Mozek dítěte má vrozenou funkci osvojování jazyka “language acquisition device” (LAD), což je pro lidský mozek přirozené pravidlo gramatiky/nauky o větě, dítě může velice jednoduše chápat jazyk, kterým hovoří ostatní lidé, tudíž zvládnutí tohoto typu jazyka je pro malé děti mnohem snazší.” Noam Chomsky, American linguist
 3. 3. Vítejte ve FasTrack® English Zdokonalený a hravý způsob jak se naučit anglicky pro začínající studenty od 3 let Tento učební plán, který používá interaktivní tabuli, učí Vaše dítě angličtinu zábavným a poutavým způsobem. Děti uslyší standardní výslovnost již od počátku programu.
 4. 4. Nauka o metodách Přítomnost = Poslech slov a vět Praxe = Opakování Zkušenost = Aktivita Studenti jsou plně ponořeni do studia anglického jazyka prostřednictvím písní, příběhů a interaktivních her. Po celou dobu programu je využívána slovní zásoba, která je na stejné úrovni jako zkouška Cambridge University Starters English Exams.
 5. 5. Výhody FasTrack Angličtiny Výhoda 1 – Interaktivní styl výuky k posílení většího zájmu o učení Zaručujeme, že Vaše děti se naučí standardizovaný anglický obsah díky interaktivní učící stanici. Interaktivní styl učení prokázal u dětí zvýšení touhy, chuti a koncentrace v procesu osvojení cizího jazyka. Výhoda 2 – Inovativní počítačové osnovy Naše děti se naučí správnou výslovnost za pomoci FasTrack Learning Station - anglický odborník v každé třídě. Učitelé hovořící dvěma jazyky se zaměřují na pokrok každého dítěte.
 6. 6. Výhody FasTrack English Výhoda 3 – Rozsáhlá slovní zásoba ke zrychlení učení Naše děti mají možnost poznat rozsáhlou slovní zásobu a velké množství vět. Vzhledem k pokroku v dané úrovni se většina slovní zásoby spojí s novým obsahem tak, aby se zesílilo chápání jazyka. Studenti postupně zvyšují své schopnosti v anglickém jazyce. FastTrack English se vyrovná standardním zkouškám z angličtiny. Výhoda 4 – V hodině je kladen důraz na konverzaci v angličtině Naše děti se učí slovní zásobu a věty v každodenní komunikativní angličtině. Prostřednictvím interaktivních příkladů a her se děti učí, jak používat slova a věty v širších souvislostech. Výhoda 5 – Možnost procvičovat si komunikaci v angličtině bez stresu V každé třídě jsou naše děti vedeni k praktickému užití angličtiny v bezpečném a zábavném prostředí. Děti spolu hovoří ve skupině a jakmile se jejich sebevědomí zvýší i individuálně. Naše děti se učí vždy ptát a odpovídat v celých větách.
 7. 7. Výhody FasTrack Angličtiny Výhoda 6 – Klasická anglická říkadla pro urychlení učiva hodiny Naše děti se učí a zpívají stejná klasická anglická říkadla, která se anglické děti učí zpívat ve stejném věku. Děti se začnou snadněji orientovat v angličtině, zatímco zpívají společné písně. Děti také při zpívání procvičují slovní zásobu, kterou se v hodině naučily. Výhoda 7 – Rozšíření pohledu na svět díky znalostem o hlavních zemích světa Naše děti mají příležitost dozvědět se o 37 různých zemích po celém světě. Skutečně si rozšíří svůj pohled na svět a pochopí různé způsoby života jiných kultur. Výhoda 8 – Mezinárodně uznávaný zvukový (výslovnostní) systém Naše děti se učí používat světově uznávaný zvukový systém, který pomáhá vybudovat pevný základ pro čtení a psaní.
 8. 8. Výhody FasTrack Angličtiny Výhoda 9 - Interaktivní hry ke stimulaci lásky k učení Naše děti se učí angličtinu hrami, které jim pomohou zapamatovat si informace, které obdrží na dané lekci. Hry udrží jejich vysokou úroveň zájmu a soustředěnosti. Hry také vytvoří prostředí bez stresu, ve kterém děti snadno proniknou do anglického prostředí, což pomáhá vytvářet spontánní anglickou komunikaci.
 9. 9. ROK 1 Budování slovní zásoby Rodinní příslušníci, Počítání, Barvy, Tvary, Části těla, Hračky, Místa, Zvířata Povolání, Ovoce, Zelenina, Nápoje Čtení & Psaní 30% Konverzace 20% Náplň učiva: Slovíčka 70% Výsledek: Základní abeceda 37 Zemí Základní schopnost konverzace SCHÉMA VYUČOVÁNÍ
 10. 10. ROK 2 Konverzace Náplň učiva: Čtení & Psaní 50% Slovíčka 30% Oblečení, Přídavná jména, Činnosti, Hudební nástroje, Sporty, Slovní fráze, Počasí, Venkovní aktivity, Předměty a povinnosti v domácnosti Konverzace 40% Výsledek: Základní schopnost čtení Základní schopnost uvažování Základní schopnost psaní SCHÉMA VYUČOVÁNÍ
 11. 11. Schéma vyučování ROK 3 Čtení, Psaní a Analytické myšlení Náplň učiva: Učení obsahu, Čtení, Psaní a analytické myšlení Analytické myšlení 20% Konverzace 20% Čťení & Psaní 60% Výsledek: Tvorba 2,000-3,000 slov do slovní zásoby Komplexní schopnost čtení a psaní Příprava na zkoušku Cambridge English
 12. 12. Doporučení od rodičů Alan velmi benefituje z FasTrack English a jeho zájem o studium angličtiny se zvýšil. Jeho slovní zásoba je velmi dobrá a často je schopen používat angličtinu ve svém každodenním životě. Čas od času mluví anglicky s perfektní výslovností a intonací. Umí zpívat anglické písničky plynule s lehkostí a velkými emocemi. Tatínek Alana S radostí jsem zjistila, že moje dítě je nadšené pro studium angličtiny a její entuziasmus se zvyšuje den po dni. Na jedné straně je to proto, že její zájem o učení se novému jazyku, jinému než je její rodný jazyk, se zvýšil. Ale na druhou stranu, to je také výsledkem interakce mezi učitelem a žáky ve třídě. Díky zábavnému způsobu výuky se studium stává pro děti velmi snadné a to vyvolává velké nadšení a zapojení se. - Maminka Atheny
 13. 13. Doporučení odborníků Dr. Volker Hegelheimer Ph D., Education Psychology, USA FasTrack English je vysoce interaktivní a poutavý program pro mladé studenty angličtiny, který efektivně integruje inovativní technologie. Fernanda Verdino, ESL Specialist, USA FasTrack English úspěšně integruje všechny disciplíny druhého jazykového vzdělávání: poslech, mluvení, čtení a psaní.Učící stanice je velmi vhodná pro výuku cizího jazyka, v tomto případě standardní americké angličtiny, protože je interaktivní a zábavná. Děti mají možnost naučit se druhý jazyk přirozeně poutavým a zábavným způsobem. Tento ESL program umožňuje dětem učit se americkou angličtinu v pozitivním, přívětivém a šťastném prostředí.
 14. 14. Doporučení odborníků Lygia Stebbing M.A., Education, Concentration Early Childhood Education, USA Jedná se o velmi komplexní a různorodý vzdělávací program, který může oslovit řadu stylů učení skrz různé metody předání obsahu.Opakování je vynikající vzhledem k tomu, že osnovy často odkazují zpět na předchozí lekce a lekce jsou opakovány velmi promyšleným způsobem. Dr. Stella Erbes PhD., Educational Psychology, USA Fastrack English úspěšně integruje činnosti, které apelují na všechny způsoby učení (vizuální, auditivní, kinestetické a taktilní). Lekce podporují zájem o učivo a jeho aktivní učení s cílem zajistit, aby všichni studenti opouštěli hodiny a mluvili anglicky a těšili se na další proces učení se jazyka.
 15. 15. FasTracKids – Praha 1 Telefon: +420 222 262 090 Mobil: +420 730 802 507 Skype: kinderskills Email: Praha1@FasTracKids.cz Adresa: Těšnov 1744/15 Nové Město 110 00 Praha 1 http://www.fastrackids.cz https://www.facebook.com/FasTracKids

×