Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Prezentacja firmy fakturownia

713 views

Published on

Prezentacja Programu do Faktur Fakturownia.pl

Published in: Business
  • Be the first to comment

Prezentacja firmy fakturownia

  1. 1. Proste i intuicyjne oprogramowanie do wystawiania faktur elektronicznych www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  2. 2. FAKTUROWNIA.PL to prosta w obsłudze i intuicyjna aplikacja do wystawiania faktur, rachunków, paragonów. Działa w systemie SaaS, co oznacza, że jest udostępniana użytkownikom przez internet i dzięki temu można mieć do niej dostęp z każdego miejsca na świecie. Fakturownia.pl skierowane jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  3. 3. FAKTY Aplikacja Fakturownia.pl pojawiła się w 2010 roku i w niespełna 4 lata stała się jednym z trzech najpopularniejszych narzędzi do wystawiania dokumentów księgowych online. Obecnie z narzędzia korzysta ponad 60 000 użytkowników. Narzędzie znalazło uznanie wśród przedsiębiorców w Polsce i zagranicą, a także księgowych którzy regularnie polecają aplikację swoim Klientom. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  4. 4. WYRÓŻNIKI FAKTUROWNIA.PL Oszczędność czasu Biznes zgodny z naturą Bezpieczeństwo www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  5. 5. WYRÓŻNIKI APLIKACJI ● wystawianie wszystkich typów dokumentów księgowych ● wysyłanie faktur e-mailem do klienta wprost z programu;przejrzyste wykresy obrazujące sprzedaż; ● wystawianie faktur wielojęzycznych i automatyczne ich przeliczanie waluty wg. kursu NBP ● możliwość podpięcia automatycznych płatności za faktury po przez integrację z PayU.pl, PayPal, DotPay, Przelewy24.pl; ● 5 planów abonamentowych, (w tym 1 bezpłatny!) uwzględniających różne potrzeby Klientów, ● możliwość testowania aplikacji przez 30 dni za darmo. ● poza przychodami aplikacja umożliwia ewidencjonownie kosztów (wydatki) ● korzystanie z aplikacji jest ekologiczne, wysyłając faktury online ogranicza się ilość zużytego papieru i tym samym liczbę ściętych drzew ● aplikacja zawiera też wiele innych dodatkowych funkcji usprawniających wystawianie faktur www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  6. 6. ABONAMENTY Zakładając konto w naszym systemie, przez pierwsze 30 dni, możesz testować dowolny abonament bezpłatnie. W okresie testowym masz dostęp do pełnej wersji programu. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.
  7. 7. Radgost funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku i specjalizuję się w tworzeniu użytecznych aplikacji internetowych usprawniających prace firm. W katalogu swoich produktów ma aplikacje do fakturowania www.fakturownia.pl, tworzenia stron internetowych www.siteor.pl oraz narzędzie do zbierania opinii i sugestii www.sugester.pl. Wszystkie produkty działają w modelu SaaS co oznacza, że producent aplikację udostępnia użytkownikom poprzez internet. Od września 2013 roku funkcjonuje również Fakturownia - Biuro Rachunkowe, która zajmuje sie obsługą finansowo - rachunkową obsługą firm. www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o. KIM JESTEŚMY
  8. 8. Na swoim koncie mamy wiele nagród i wyróżnień - m.in. firma, którą stworzyliśmy i rozwijaliśmy była uhonorowana w 2010 roku nagrodą Deloitte Rising Star oraz Deloitte Fast 500 EMEA dla najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowo- Wschodniej. W maju 2013 zostaliśmy zakwalifikowani do finałowego grona Konkursu Aulery 2013 – corocznego konkursu dla firm, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości. WYRÓŻNIENIA
  9. 9. ZAUFALI NAM: www.fakturownia.pl Radgost sp. z o.o.

×