Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Fabay Firma Sunumu

4,258 views

Published on

Ticari faaliyetlerine 1948 yılında başlamış ÖZYER GRUP markasının, yeni ve profesyonel inşaat markası Fabay A.Ş., grubun geçmişte ürettiği projelerle birlikte bugün 51. projesinin üretimine ve satışına başlamıştır.

İnşaat sektöründe 5,600'in üzerinde konut üretimi ve satışını gerçekleştirmiş olan grup sadece Bodrum yarımadasında değil; Fethiye, Göcek, Dalaman, Kıyı kışlacık, Didim ve Kuşadası bölgelerinde de konut projelerini tamamlamış ve grubun diğer şirketleri ile birlikte inşaat, otelcilik, enerji, kuyum, medya ve gayrimenkul yönetimi sektörlerinde 3.000’den fazla çalışanıyla ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Fabay İnşaat A.Ş.'nin Teknik ofis müdürlüğü İstanbul, Satış ve Pazarlama ofis müdürlüğü ise Bodrum Adabükü’nde bulunmaktadır.
Şirket; şeffaflık, güvenirlik, insana önem, dürüstlük, çevreye saygı, yenilikçilik ve saygınlık değerleri çerçevesinde alanında uzman ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışanlarıyla müşterilerine hizmet vermeye deva etmektedir.

Fabay A.Ş.'nin şuan satışı devam eden 'Yalıkavak Amphora Village' ve 'Fabay Adabükü Evleri' projeleri mevcuttur.

Published in: Real Estate
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Fabay Firma Sunumu

 1. 1. Firma Sunumu
 2. 2. ÖZYER Grup 1948 yılında Fethiye, Muğla’da kuruldu. Kuyum, Turizm, İnşaat, Medya ve Enerji sektör- lerinde faaliyet göstermektedir. Özyer Grup; bünyesindeki toplam 4.000 den fazla çalışanı ile Türkiye ekonomisine katkısını sürdürmekte ve Ege’ nin en köklü firmaları arasında yer almaktadır. Grup faaliyetlerini öncelikli olarak müşteri güveni ve memnuniyeti doğrultusunda yürüt- mekte ve hizmet verdiği tüm sektörlerde yüksek kaliteyi hedeflemektedir. Hakkımızda
 3. 3. Kuyum Turizm ve Otelcilik İnşaat Medya Enerji Faaliyet Alanları
 4. 4. Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, en yüksek kalite anlayışı ile beklentileri aşan sonuçlar üreterek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine layık olmak. Kurumsal değerleri ve kalite anlayışı rehberliğinde, hizmet verdiği sektörlerde müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu durumun devamlılığını sağlamak. Grup Misyonu Grup Vizyonu
 5. 5. Lakeside Garden Flamingo Country Club Turquoise Resort Residences Royal Heights Lakeview Resort Yalıkavak Holiday Gardens Ramada Resort Kuşadası International Golf & Spa Resort Sunset Beach Club Tropicana Villas Olive Villas Hisar Villas Terrace Life Letoon Homes Summer Homes Botanic Garden Apollonium Spa & Beach Resort Arsada Villas Lissa Gardens Atlas Aparts & Villas Sura Homes Araxa Villas Likya Homes Lissa Links Tamamlanan Projeler Thera Apartments Fiesta Villas Oasis Village Gökay Aparts Sdyma Villas Belos Homes Myra Aparts Seaside Aparts & Villas Karia Aparts Pinewood Aparts Pinewood Villas Pınara Homes Lydae Homes Lissa Park Olympos Villas & Aparts Iassos Modern Xanthos Villas I Xanthos Villas II Xanthos Villas III Xanthos Villas IV Tlos Villas Marine Homes Lymra Aparts & Shops Pine Villa
 6. 6. Özyer Şirketler Grubu’nun inşaat sektöründeki yeni markası olarak 2015 Haziran ayında kurulmuştur. Ege kıyılarında markalı konut üretimi ve pazarlaması alanında profesyonel yönetim biçimine sahip olan şirket, Bodrum Adabükü ve Yalıkavak'da konut projeleri üretmiş ve satışını üstlenmiştir. Fabay Adabükü Evleri ismiyle satışa sunulan proje, grubun Ege kıyılarında inşa ettiği 51. proje ve geçmişten gelen üretim ve hizmet tecrübesinin sonucu olarak her türlü konforun düşünüldüğü kaliteli yaşam alanları sunmaktadır. FABAY İnşaat A.Ş.
 7. 7. Kurum Misyonu Tüm paydaşlarımızı mutlu etmektir. Kurum Vizyonu Konfor, fiyat ve güven arasındaki optimal dengeyle iyi kaliteyi simgeleyen yaşam markası olmaktır. Faaliyet Alanları Fabay konut üretimi, satış ve pazarlaması, kiralama ve katma değerli müşteri hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.
 8. 8. Fabay Adabükü Homes, Bodrum Adabükü Devam Eden Projeler
 9. 9. Fabay Amphora Village, Bodrum Yalıkavak Tamamlanan Projeler
 10. 10. Farkımız Üst düzey katma değer üreten seçkin projeleriyle, lüks yaşam tarzını yeniden tanımlayan FABAY; şeffaflık, güvenirlik, insana değer, dürüstlük, sadakat, çevreye saygı, müşteri memnuniyeti, yenilikçilik, saygınlık değerleri ile markalı konut sektöründe fark yaratmaktadır. FABAY alanında uzman ve koşulsuz müşteri memnuniyeti esasına dayalı çalışanları ile satış ve satış sonrası hizmetleri yönetimi konusunda son derece profesyonel bir şirket yapısına sahiptir.
 11. 11. Doğru alanda projeler yapmayı, projenin fonksiyonel olmasını, estetik yapılar inşa etmeyi, kaliteli malzeme kullanmayı, maksimum müşteri memnuniyetini, profesyonel satış sonrası desteğini şirket felsefesi olarak belirleyen Fabay, müşteri taleplerinin analiz ederek, talebe uygun araziyi araştırarak, taahhüt edilen sürede ve doğru fiyatlandırma ile teslim ederek, estetik ve çevreye duyarlı yapılar üretmeye devam etmekte ve tüm misafirlerine “kalite- güven-fiyat” dengesi ile huzurlu yaşam alanları sunmaktadır.. Felsefemiz
 12. 12. +90 444 96 31 fabayadabuku.com

×