Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Gano Excel İş Fırsatı

11,280 views

Published on

Gano Excel ile kahvenizi yudumlarken para kazanın. Hem sağlığınıza dikkat edin, hem de refah seviyenizi arttırın.
http://www.ganoexcelbiz.com sitemizden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz

Published in: Business
 • Be the first to comment

Gano Excel İş Fırsatı

 1. 1. DOĞRU ZAMAN DOĞRU FİRMA
 2. 2. İnsanlar yeni iş bağlantıları kurmak ve sosyal olmak istiyor...
 3. 3. İnsanlar bağımsız olarak para kazanmak istiyorlar.....
 4. 4. TEKNOLOJİ VE İNTERNET KORUYUCU HEKİMLİK VE WELLNESS HOME OFİS İŞ SİSTEMİ Geleceğin 10 milyon milyoneri 2006-2016 yılları arasında çıkacaktır.
 5. 5. YAŞAM TARZIMIZ HIZLA DEĞİŞİYOR • Küçük esnaflık ölüyor. • Diplomalı meslekler • tehlikede, • Ticaret İnternete kayıyor. • Geleceği düşünen firmalar internet üzerinden kurdukları bu ticaretin reklamını insanlara yaptırıyor. 1995” ten 2015” e
 6. 6. BİZİMLE ÇALIŞMAK SİZE NE FAYDA SAĞLAR ?  Bütün ekonomik sorunlarınızı çözebilirsiniz.  Zaman planlamanızı yapmakta özgürsünüz.  Kariyer yapma fırsatınız vardır.  Hak ettiğiniz kadar kazanabilirsiniz.  Hiçbir zaman işinizi kaybetmezsiniz.  İnsanlara yardım etmenin mutluluğunu yaşarsınız.
 7. 7. YETERİNCE PARANIZ OLSAYDI NE YAPARDINIZ? İYİ BİR ARABA İYİ BİR EV ÖZGÜRLÜK TATİL
 8. 8. PEKİ BU HAYALLERİNİZİ NE KADAR PARA İLE ELDE EDEBİLİRSİNİZ? İYİ BİR ARABA İYİ BİR EV ÖZGÜRLÜK TATİL TOPLAM TL…………?
 9. 9. AYDA…….TL X 12 AY = YILDA……..TL BUNLARA SAHİP OLABİLMEK İÇİN KAÇ YIL PARA BİRİKTİRMEK ZORUNDASINIZ? Peki bu hayallerinizi gerçekleştirmek için ayda ne kadar para ayırıyorsunuz?
 10. 10. 200.000 TL İÇİN AYDA 200 TL AYIRSANIZ 80 YILDA TAMAMLAYABİLİRSİNİZ….. Tabi ki eğer hala o paraya ihtiyacınız olur ise…
 11. 11. ÇÖZÜM…. PARA KAZANMAK Yerine Gelir Oluşturmak….
 12. 12. Network Marketing = Çok Katlı İş Sistemi 1-Ticari Modellerin en gelişmiş türü. 2-Evrensel hukuk normları ile düzenlenmiş uluslararası bir ticaret. • KLASİK TİCARET İLE UĞRAŞANLAR NETWORK MARKETING YAPISINA DÖNÜYOR.ÇÜNKÜ ARTAN MALİYETLERLE AYAKTA KALIP,REKABET EDEMEYECEKLERİNİ FARK ETTİLER… • DEVLET POLİTİKALARI CİDDİ BİR İSTİHDAM SAĞLADIĞI VE VERGİ KAÇAĞINI ENGELLEDİĞİ İÇİN BU SİSTEMİ DESTEKLİYOR… • ÜNİVERSİTELER SEÇMELİ, ZORUNLU DERS OLARAK ÖĞRETİME GEÇTİ… NETWORK MARKETİNG TABANLI BİR İŞ PLATFORMU NEDEN BU KADAR İLGİ ÇEKİYOR…
 13. 13. GANO EXCEL İŞ PLATFORMU SİZE TEKLİFİMİZ NE?
 14. 14. GANO EXCEL ise TÜRKİYE’de 1. evre olan BAŞLANGIÇ evresinde olduğu için,siz şuanda doğru bir zaman dilimi ile karşı karşıyasınız… Tüm dünya da network marketing firmaları 3 evrede incelenmektedir. ŞU SIRRI UNUTMA!!!!
 15. 15. Gano Excel GELECEK PLANIN BU FIRSATI KAÇIRMA SENİN
 16. 16. Ganoderma lucidum kahve +
 17. 17. DÜNYADA 104ÜLKE
 18. 18. Dünyadaki en geniş yetiştirme alanı, 65 milyon Ganoderma mantarı her 90 günde bir… % 83Dünya Pazar payı… %100 Organik
 19. 19. GÜVENİLİR BİR GÜÇ

×