Successfully reported this slideshow.
Your SlideShare is downloading. ×

"Книжка про мене" повертається

Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Upcoming SlideShare
Book About Me report
Book About Me report
Loading in …3
×

Check these out next

1 of 23 Ad

"Книжка про мене" повертається

"Книжка про мене" – це ініціатива зі збору коштів для того, щоб у 500 вихованців дитячих будинків із 5 регіонів України з’явилися пам’ятні альбоми із власною історією дитинства: https://ubb.org.ua/uk/project/989/

"Книжка про мене" – це ініціатива зі збору коштів для того, щоб у 500 вихованців дитячих будинків із 5 регіонів України з’явилися пам’ятні альбоми із власною історією дитинства: https://ubb.org.ua/uk/project/989/

Advertisement
Advertisement

More Related Content

Slideshows for you (20)

Viewers also liked (8)

Advertisement

Similar to "Книжка про мене" повертається (20)

More from Partnership for Every Child / Партнерство "Кожній дитині" (20)

Advertisement

Recently uploaded (20)

"Книжка про мене" повертається

 1. 1. Перший клас, улюблена іграшка… У Вас теж є такі фотографії?
 2. 2. Червона Шапочка, Дід Мороз… Приємно згадати дитячі роки?
 3. 3. Але цього не мають діти, які зростають у дитячих будинках…
 4. 4. Їм не розповідають, якими вони були, батьки... У них немає пам’ятних речей чи власних іграшок… Їхні друзі не затримуються на одному місці… А фотографії – лише групові.
 5. 5. Що вони знатимуть про своє дитинство?
 6. 6. Хто їм розкаже про те, якими вони були дітьми?
 7. 7. І чи було у них дитинство взагалі?
 8. 8. Готові зробити добру справу для дитини цього літа?
 9. 9. Давайте подаруємо 500 малюкам із дитячих будинків їхню власну історію дитинства!
 10. 10. «Книжка про мене» - це пам’ятний альбом, у якому буде записано все найцікавіше, що відбувається з вихованцями дитячих будинків у перші роки їхнього життя.
 11. 11. В альбомі будуть фотографії дитини, відомості про її родичів, важливі події в житті, перших друзів, перші слова, а також багато віршиків і малюнків.
 12. 12. Якщо складно записати - то можна намалювати чи приклеїти предмети, які нагадуватимуть дитині про ту чи іншу подію в її житті. До книжки додаватиметься папка, куди складатимуть дитячі аплікації та малюнки.
 13. 13. Ми навчимо й допомагатимемо персоналові або майбутнім батькам заповнювати ці альбоми, це просто!
 14. 14. Завдяки цій книжці дитина більше знатиме про себе, свої потреби, захоплення чи мрії, краще усвідомлюватиме свою унікальність та потенціал, почуватиметься впевненішою в житті.
 15. 15. А ще з допомогою «Книжки про мене» не лише дитина, а й майбутні прийомні батьки зможуть краще зрозуміти малюка, дізнатися про його особистість та знайти швидше спільну мову.
 16. 16. На випуск 500 пам’ятних фотоальбомів для дітей- сиріт із будинків дитини у 5 регіонах України необхідно 59 156 грн.
 17. 17. Книги будуть передані вихованцям таких закладів: • Київський міський будинок дитини імені М. Городецького • Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква • Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» • Тернопільський обласний спеціалізований комунальний дитячий будинок «Малятко» • Київський міський будинок дитини «Берізка» • та в сім’ї патронатних вихователів, ДБСТ, які опікуються дітьми, позбавленими піклування
 18. 18. Як допомогти? Елементарно! Це можна зробити онлайн на порталі «Української Біржі Благодійності» https://ubb.org.ua/uk/project/989/ Або повідомити нам, як Вам буде зручніше зробити внесок на пошту contact@p4ec.org.ua чи за телефоном +38050 330 5179
 19. 19. Про Вас пам’ятатимуть: кожен, хто пожертвує 1000 гривень матиме можливість підписати книжку й подарувати її особисто дитині. Ми хочемо віддячити Вам за щедрість!
 20. 20. Якщо кожен з Вас, хто прочитає і відгукнеться на це звернення, підтримає ініціативу внеском у 50 чи 100 гривень, 500 діточок отримають свої книжки вже цієї осені.
 21. 21. Ми віримо у Вашу доброту і сподіваємося на допомогу! https://ubb.org.ua/uk/project/989/
 22. 22. Доречі: Партнерство «Кожній дитині» – міжнародна благодійна організація, яка працює для того, щоб кожна дитина могла скористатися своїм правом на сім’ю. Ми переконані, що згідно з Конвенцією ООН про права дитини тільки сприятливе сімейне середовище є найкращим оточенням для дитини, де вона могла б зростати і гармонійно розвиватися. Докладаємо для цього всіх можливих зусиль. Працюємо в Україні понад 15 років.

×