Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

еко новий рік

2,167 views

Published on

Як відсвяткувати новий рік без шкоди довкіллю

Published in: Environment
 • Be the first to comment

еко новий рік

 1. 1. ЕКО-НОВИЙ РІК або 100 ідей для яскравих свят!
 2. 2. Зміст • Новорічна ялинка без лісової красуні • Веселі сніговички • Різдвяні віночки • Світло для свята • Ідеї для гірлянд • Іграшки на ялинку 1. М'які іграшки 2. Іграшки з непотребу 3. Котушки від ниток 4. Кульки на ялинку 5. Паперові шедеври • Один светр – безліч ідей • Чарівні шишки • Чи можна ялинку з’їсти? • Допомагаємо Діду Морозу – ідеї для упаковки подарунків!
 3. 3. Новорічна красуня З кожним роком все більше людей відмовляються від придбання живих ялинок на новорічні свята. Це зрозуміло: щоб вирости потрібного розміру деревцю потрібен не один рік, а радувати наш зір вони будуть лише декілька тижнів. Але й штучна ялинка не є екологічним варіантом, адже створена із пластику. Проте не потрібно відмовляти собі в прикрасах до свята – ялинку можна зробити з паперу, картону, серветок, ниток, тканини та безлічі інших матеріалів.
 4. 4. До змісту
 5. 5. Веселі сніговички До змісту
 6. 6. Різдвяні віночки Різдвяний віночок є неодмінним атрибутом новорічного оздоблення. А зробити його можна з будь-яких матеріалів, на які вистачає фантазії: клаптики тканини, шишки, папір, пластикові пляшки та навіть рулони від паперових рушників!
 7. 7. До змісту
 8. 8. Світло для свята Швидко створити затишок у оселі можна запаливши у ній свічку. А в ролі підсвічника можна взяти скляну банку. І не забувайте про правила поводження із вогнем!
 9. 9. До змісту Будиночок із сяючими віконечками можна зробити із непотрібних коробок, поклавши всередину ліхтарик (не свічку!) або просто поставивши хатинку на підвіконня.
 10. 10. Ідеї для гірлянд Хто з нас у дитинстві не прикрашав оселю паперовими гірляндами? Ось декілька ідей, замість звичних ланцюжків та прапорців:
 11. 11. До змісту
 12. 12. Іграшки на ялинку До змісту Іграшки на ялинку – це простір для безмежного фантазування! Їх можна робити з будь-чого: папір, тканина, стрічки, нитки, намистини та багато інших речей!
 13. 13. М'які іграшки Дуже часто в нас вдома збираються старі непотрібні або зіпсовані речі. Пропонуємо дати їм нове життя – зробити м'які іграшки на ялинку!
 14. 14. До змісту
 15. 15. Іграшки з непотребу Спробуйте здогадатись з чого зроблені ці іграшки? Ґудзики з бабусиної скриньки, палички від морозива, окуляри та стара клавіатура!
 16. 16. До змісту В майстринь-рукодільниць часто можуть залишатися залишки бісеру та намистин. За допомогою дроту з них можна зробити неймовірні іграшки!
 17. 17. Котушки від ниток До змісту
 18. 18. Кульки на ялинку
 19. 19. До змісту Ось таку кульку можна зробити зі старої знайомої – пластикової пляшки!
 20. 20. Паперові шедеври Люди здавна створювали з паперу справжні витвори мистецтва. Чому б не зробити прикраси на ялинку в техніці орігамі чи квілінг? Ми впевнені, що в кожного з нас вдома є зошити, газети чи журнали, що заслуговують на таке друге життя!
 21. 21. До змісту
 22. 22. Один светр – безліч ідей Прикраса на ялинку, шкарпетка для Діда Мороза, подушка чи пакування для подарунків – це все можна зробити зі старого светру!
 23. 23. До змісту
 24. 24. Чарівні шишки За своє врятоване життя ялинки та сосни можуть запропонувати нам свої дари – шишки! З них можна зробити святкові прикраси або навіть мініатюрні ялинки!
 25. 25. До змісту
 26. 26. Чи можна ялинку з'їсти? Оригінальну ялинку можна зробити і до святкового столу. Головна її перевага – це те, що після використання нею можна поласувати!
 27. 27. Як зробити таку красуню до столу? Дуже просто: знадобиться яблуко, морква та зубочистки.
 28. 28. Якщо Ви - прихильники солодощів, то можна перетворити на ялинку трикутні тістечка (наприклад, зробити всім відому “картоплю” у формі пірамідок та прикрасивши цукерками)
 29. 29. З цитрусових можна зробити прикрасу для столу - помандери. Для цього знадобляться апельсини та гвоздика. Можна влаштувати конкурс серед дітлахів на найкраще оздоблення.
 30. 30. До змісту
 31. 31. Станемо чарівниками – ідеї для упаковки подарунків! Чи потрібно купувати коштовний папір для подарунків? Ми впевнені – ні! Краще докласти фантазії та зробити упаковки особливими. Нижче Ви знайдете декілька ідей для цього:
 32. 32. До змісту А бантики для оздоблення можна зробити з яскравих сторінок старого журналу!

×