Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Тиждень природничих наук

1,962 views

Published on

тиждень
природничих наук

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Тиждень природничих наук

  1. 1. З 09.04.2018 р. по 13.04.2018 р. згідно з планом школи і впроваджених оновлених програм, розвитку інтересу учнів до вивчення природничих наук, формування в них світоглядних орієнтацій, життєвих компетентностей, було проведено позакласні заходи з учнями школи. У заходах, що проводилися в рамках тижня прийняли участь учні 1 – 11 класів.
  2. 2. Тиждень розпочався з конкурсу малюнків «Природа очима дітей». Мета конкурсу: розвиток почуття любові до рідної землі, її природи, охорони навколишнього середовища. Переможці конкурсу нагороджені дипломами та подарунками. Учні 4-Б класу зайняли I місце, II місце посіли учні 2-Б класу, III місце розділили між собою учні 5, 6, 7 класів.
  3. 3. 11.04.18р. відбувся квест «Люби, знай, оберігай свій рідний край», що мав на меті розширити уявлення про навколишній світ, географію України, збагатити знання дітей про квіти, їхнє значення у віночку, розвивати інтерес до народних звичаїв і обрядів, пов'язаних із квітами, сприяти розвитку навичок роботи з картою, різноманітними джерелами знань, вчитися бачити красиве поряд, виховувати любов до своєї Батьківщини, бережне ставлення до природи рідного краю. Переможцями стала команда «Дружба» 5 класу, срібло розділили команди «Розумники» 6 класу та «Тигри» 7 класу.
  4. 4. Пізнавальною стала екскурсія до краєзнавчого музею 12 квітня учнів 9-х класів. Діти отримали інформацію заснування та засновників його. Затамувавши подих, переходячи із зали до зали, діти знайомилися з природою рідного краю ( рослинним та тваринним світом), заповідними територіями Миколаївщини.
  5. 5. Мета заходу: ознайомити учнів з історією розвитку космонавтики, виховувати почуття гордості за розвиток вітчизняної науки; звернути увагу на розвиток космонавтики України та внесок українських вчених у розвиток космонавтики; формувати компетентності в природничих науках і технологіях; розвивати логічне мислення; формувати вміння застосовувати здобуті знання в інших сферах життя. В заході прийняли участь учні 8 – 10 класів, діти готували свої презентації. З учнями 7 класу було проведено вікторину: «Небесні тіла, умови життя на планеті Земля». Позакласний захід «Стартуємо у космос» присвячений дню космонавтики і авіації.
  6. 6. З метою розвитку ерудиції, спритності та кмітливості з учнями 8–9 класів була проведена інтерактивна гра «Ерудит». Активну участь у заходах прийняли •учні 8–Б класу: Безуглий Євген, Зеніков Данило, Хоружий Данило; •учні 10 класу: Орєхов Данило, Деменчук Микита; •учні 9-Б класу: Гулько Ілля, Шовковий Вадим.
  7. 7. В рамках тижня природничих наук 13 квітня відбулося фіточаювання «Беремо сили від природи», метою якого була пропаганда здорового способу життя і охорони рослинного світу. Під час заходу підготовленого вчителями Улизько Т.М., Копчук Л.С., Бабіною Н.О. Учні мали змогу не лише продегустувати різноманітні трав'яні чаї, але і послухати цікаву інформацію про рослини та їх цілющу силу.
  8. 8. Виховний захід «Подорож до замку цариці Хемі» організувала вчитель Улизько Т.М. екскурсією сторінками дивовижної і цікавої науки. Метою заходу було зацікавити учнів до вивчення хімії та показати який це багатогранний предмет. Під час заходу учні рекламували вірші про хімію, активно брали участь у проведенні хімічних дослідів, а також з захопленням занурилися в історію цієї науки. Найфеєричним учням стала лабораторія, де із завороженими очима вони спостерігали за проведенням дослідів.

×