Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Прес-реліз: Робота над змінами до Конституції щодо Криму може початися за тиждень-півтора

Робочу группу в складі Конституційної комісії, яка розроблятиме нові положення 10 розділу Основного закону, має бути сформовано протягом найближчих тижнів.
Про це заявив у четвер, 23 червня, народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час організованих ГО «Європа без бар’єрів» публічних дебатів щодо питання кримськотатарської автономії, які відбулися в агенції «Укрінформ».

  • Login to see the comments

  • Be the first to like this

Прес-реліз: Робота над змінами до Конституції щодо Криму може початися за тиждень-півтора

  1. 1. Прес-реліз Робота над змінами до Конституції щодо Криму може початися за тиждень-півтора Робочу группу в складі Конституційної комісії, яка розроблятиме нові положення 10 розділу Основного закону, має бути сформовано протягом найближчих тижнів. Про це заявив у четвер, 23 червня, народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров під час організованих ГО «Європа без бар’єрів» публічних дебатів щодо питання кримськотатарської автономії, які відбулися в агенції «Укрінформ». «Я буквально днями говорив з президентом України. Сподіваюся, що вже через тиждень-півтора буде вже склад робочої групи в складі Конституційної комісії. Ми обговорювали це питання і думаємо, що робоча група в складі Конституційної комісії з залученням експертів, вона вже сяде виписувати конкретні статті розділу 10-го «Автономна республіка Крим» Конституції України», - сказав він. Говорячи про законодавчі норми, які можуть бути змінені або ухвалені в рамках реалізації права кримських татар на самовизначення як корінного народу, голова Меджлісу назвав ще кілька документів і законів. «Такими законами можуть бути закон про статус кримськотатарського народу в Україні – я маю на увазі, після Конституції України і після Конституції Криму, - про Верховну Раду Автономної республіки Крим, про вибори і таке інше», - сказав депутат. Чубаров також наголосив, що самовизначення кримськотатарського народу має стати одним з основних аргументів України в переговорах щодо повернення Криму, які він прогнозує в недалекому майбутньому. ********** Публічні дебати «Кримськотатарська автономія у складі України: яким буде новий Крим?» відбулися в інформаційній агенції Укрінформ 23 червня. Учасники: народний депутат України, Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, експерт з корінних народів Наталя Беліцер, керівник програм розвитку Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Тищенко, перший заступник Міністра з інформаційної політики Еміне Джеппар, народний депутат України, експерт БФ «Майдан закордонних справ» Юрій Смєлянський. Захід організовано ГО «Європа без бар’єрів» в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA)

×