Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Motyvacija pragaru.

1,923 views

Published on

Yra prirašyta daugybė knygų kaip lyderiai gelbėja verslo organizacijas, apie tai kaip tapti lyderiu, todėl natūralu, kad mažai kas susimasto jog tai yra tik eilinis mitas. Mitą ir tikėjimą tuo mitu stiprina populiarūs Holivudiniai filmai, kur vyrauja vienas žmonijos gelbėtojas toks kaip Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone ir pan. Todėl natūralu, kad daugelis verslo organizacijų tiki tokių lyderių buvimu, sutinka jiems mokėti fantastinius atlyginimus už mainais gaunamą «fantastinį» darbą ir «fantastinį» rezultatą. Šių galvų «medžiotojai» gundomi dideliais atlygiais ir į juos dedamos didelės viltys.
Tačiau kokias žinutes mums siunčia iš realaus nors ir «paralelinio» sporto pasaulio? Net surinkus vien žvaigždes į komandą, mokant jiems milijoninius atlyginimus, tai dar negarantuoja komandos sėkmės. Kai Žalgiris laimėjo Eurolygą, niekas nežinojo, kad ten susirinko žvaigždės. Kai Lietuva laimėjo Europos čempionatą, 2003 metais, dauguma nelaukė komandos sėkmės, nes atrodė, kad ji neturi vertų pergalės lyderių!

Published in: Leadership & Management

×