Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Orange

694 views

Published on

Published in: Sports, Lifestyle
 • Login to see the comments

 • Be the first to like this

Orange

 1. 1. TechShow Kreowanie i rozwój produktów (usług) innowacyjnych - Fotokody Poznań, 12.05.2009 Paweł Babut, Orange Telekomunikacja Polska
 2. 2. Najpierw kilka słów o samej usłudze…
 3. 3. Prezentacja wideo usługi Fotokody Prezentacja dostępna również na stronie www.orange.pl/fotokody
 4. 4. Podsumowując: sposób działania Jak to działa ? Znajdź kod 2D Użyj kamery i Uzyskaj dostęp do (plakat, gazeta, zeskanuj kod usługi strona www…) 1. Klient wysyła SMS o treści fotokody pod bezpłatny numer 8085 (aplikacja jest bezpłatna, operatorzy ponoszą koszt produkcji i dystrybucji) 2. W odpowiedzi operatorzy przesyłają SMS z linkiem do pobrania aplikacji. 3. Aplikacja instaluje się automatycznie po pobraniu i od tego momentu jest gotowa do użycia.
 5. 5. Fotokody adresujemy do 8 rynków Loga Bilety Dzwonki Promocje Dostawcy Wideo Zakupy treści Supermar Agencje Prasa kety Reklamodawcy Reklama Outdoor Internet Media Usługi dla Logistyka biznesu Muzea Usługi inne Pomniki publiczne Klienci indywidu Transport Operatrzy -alni Wizytówki Doładowania Blogi Usługi
 6. 6. Fotokody jako narzędzie walki z kosztami Czy z tak wielu możliwości rozwoju usługi są jakieś, które dla naszej organizacji są źródłem potężnych kosztów? Czy możemy je mierzyć i optymalizować?
 7. 7. Fotokody adresujemy do 8 rynków Loga Bilety Dzwonki Promocje Dostawcy Wideo Zakupy treści Supermar Agencje Prasa kety Reklamodawcy Reklama Outdoor Internet Media Usługi dla Logistyka biznesu Muzea Usługi inne Pomniki publiczne Klienci indywidu Transport Operatrzy -alni Wizytówki Doładowania Blogi Usługi
 8. 8. Jak zmierzyć efektywność tej samej reklamy? Czy istnieje sposób żeby dowiedzieć się kim jest czytelnik tych magazynów? Który z nich jest najbardziej efektywny (koszt na czytelnika)?
 9. 9. Jak zmierzyć efektywność tej samej reklamy? Czy istnieje sposób żeby dowiedzieć się kim jest czytelnik tych magazynów? Który z nich jest najbardziej efektywny (koszt na czytelnika)?
 10. 10. Jak zmierzyć efektywność tej samej reklamy? Czy istnieje sposób żeby dowiedzieć się kim jest czytelnik tych magazynów? Który z nich jest najbardziej efektywny (koszt na czytelnika)?
 11. 11. Jak zmierzyć efektywność tej samej reklamy? Czy istnieje sposób żeby dowiedzieć się kim jest czytelnik tych magazynów? Który z nich jest najbardziej efektywny (koszt na czytelnika)?
 12. 12. Czy nie wybiegamy zbyt daleko? Nie, już dziś mierzymy zainteresowanie poszczególnymi artykułami w gazetkach abonentów Orange i TP. Więcej informacji o usłudze i możliwości wzięcia udziału w pilotażu www.orange.pl/fotokody pilot.fotokody@centertel.pl
 13. 13. Dziękuję Pawel.Babut@telekomunikacja.pl

×