Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.
додаток

Перелік пам'ятників,  пам'ятних знаків і інших об'єктів у Броварах, 

які підлягають демонтажу відповідно до Зако...
Кирпонос воював у 1-ій Радянській дивізії під
командуванням Щорса.  З грудняі 1918 року- командир
батальйону.  Згодом - на...
медальйонів зображений типовий червоний козак часів Грушевського,  біля

Перших визвольних змагань.  Стела присвячена зокр...
Upcoming SlideShare
Loading in …5
×

Перелік об'єктів у Броварах, які підлягають демонтажу

257 views

Published on

Пам'ятники, меморіальні дошки та інші об'єкти у Броварах станом на 03.08.2015, які мають бути демонтовані відповідно до закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Published in: Law
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Перелік об'єктів у Броварах, які підлягають демонтажу

  1. 1. додаток Перелік пам'ятників, пам'ятних знаків і інших об'єктів у Броварах, які підлягають демонтажу відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал- соціалістичного (нацисгського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» Підготовлено робочою групою, утвореною комісією Броварської міської ради з питань найменувань і пам'ятних знаків на засіданні 3 червня 2015 року на основі працівників Броварського краєзнавчого музею із залученням громадськості. На засіданні комісії 23 червня 2015 року робочій групі доручили підготувати перелік об'єктів, які підлягають демонтажу. м9 Назва пам'ятки, об'єкта Опис Адреса та деталі Рекомендації з/ п розташування 1, Пам'ятник на честь загиблих Комплекс пам'ятників, присвячених зокрема 4-му полку На території парку демонтувати воїнів 200-ої стрілецької дивізії НКВС імені Ф. Е. Дзержинського. «Приозерний» повністю й 4-го полку НКВС імені. Ф. Е. _| Д_зержинського 2. Меморіальна дошка на Дошка присвячена діячу, який був заступником На Фасаді районного демонтувати будинку, де працював начальника відділення Відділу трудових колоній НКВС будинку культури по повністю Макаренко А. С. УРСР, в. о. керуючого колонії НКВС Ме5 у Броварах. вулиці Київській, 235 З. Меморіальна дошка на будинку дошка містить напис «Цю вулицю названо м. 'ям Миколи На торці будівлі по демонтувати по вулиці, що названа на честь Миколайовича Осіпова /1889 - 1919 р, р./ - члена ревкому вулиці Кірова, 8, з повністю М. М. Осипова, члена першого в 1919 р, одного з перших організаторів радянської влади боку початку проїзду Броварського ревкому в Броварах». Осіпов насаджував радянську владу у від вулиці Кірова до Броварах та боровся проти українських державницьких вулиць Осипова та сил. Вулиця, на честь якої встановлено дошку, підлягає Папаніна ї* перейменуванню відповідно до Закону*. 4. Меморіальна дошка на будинку Дошка присвячена діячу (та вулиці, названій на його На будинку по вулиці демонтувати по вулиці, що названа на честь честь), який з 1918 року перебував у лавах Червоної армії, Кирпоноса, 1 повністю М. П. Кирпоноса, командуючого був учасником війни проти УНР, одним із організаторів | __ Південна-Західним фронтом диверсійних більшовицьких загонів на Чернігівщині.
  2. 2. Кирпонос воював у 1-ій Радянській дивізії під командуванням Щорса. З грудняі 1918 року- командир батальйону. Згодом - начальник штабу, помічник командира і командир 2-го Богунського полку (червоні козаки). Вулиця на честь Кирпоноса підлягає перейменуванню відповідно до Законуї [Меморіальна дошка, що пояснює походження назви вулиці В. І. Леніна Побудові школи до 100-річчя з дня народження В. І. Леніна дошка присвячена діячу (та вулиці, названій на його честь), який був лідером більшовиків, одним із головних творців тоталітарної держави СРСР, організатору «червоного терору», ініціатору встановлення радянської окупаційної влади в Україні. Організатору великого Голодомору 1921-1922 років. Дошка має напис: «Побудовано на честь ІОО-річчя з дня народження В. І. Леніна». Присвячена діячу (та школі, побудованій до ювілейної дати на честь діяча), який був лідером більшовиків, одним із головних творців тоталітарної держави СРСР, організатору «червоного терору», ініціатору встановлення радянської окупаційної влади в Україні. Організатору великого Голодомору 1921- 1922 років. На Фасаді школи м2 3 по вулиці Леніна, 80 На фасаді школи Ме 3 по вулиці Леніна, 80 демонтувати повністю демонтувати повністю Меморіальна дошка на будинку по вулиці, що названа на честь А. В. Гальбича, члена першого ревкому Меморіальна дошка на місці, де знаходився будинок, у якому розміщувався штаб М. Щорса . стела «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» Дошка присвячена більшовицькому діячу, який під час Перших визвольних змагань насаджував у Броварах радянську окупаційну владу. являє собою цетляну стіну зі встановленою меморіальною дошкою. Дошка присвячена більшовицькому діячу, який брав участь у переслідуваннях учасників боротьби за незалежність України під час Перших визвольних змагань. Стела має великий напис «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». На ній також встановлені медальйони, присвячені, Червоній армії та більшовикам. На одному з По вулиці Гальбича, 10 По вулиці Київській, 69 Ы вулиці Кірова, поблизу перехрестя з вулицею демонтувати повністю демонтувати повністю демонтувати повністю
  3. 3. медальйонів зображений типовий червоний козак часів Грушевського, біля Перших визвольних змагань. Стела присвячена зокрема парку «Перемога», подіям радянської окупації. навпроти (через дорогу) будівлі по вулиці Кірова, 90. 10. «Орден Перемоги» Муляж ордена «Перемога» На арці демонтувати ' центрального входу повністю до парку «Перемога» - Меморіальна дошка на будинку дошка зникла із облікового місця розташування в 1990-х зареєстрована по Зняти з обліку по вулиці, що названа на честь роках. Вона присвячена більшовицькому діячу, який під вулиці Андрєєва, 2 А, В. Андреєва, члена першого час Перших визвольних змагань насаджував у Броварах Броварського ревкому радянську окупаційну владу Примітка: Закон' - Закон України «Про засудження комуністичного п нашими-соціалістичного (нацистськош) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» % ууйс ; с Іі. ІИС/ „Йи Н/ Ецдгд/ уг/ Исс (съ гґІсгІІєЗ ЖГ/ Ссґ секцій* Дец мссёкп ддд_ддід; /дд(жй_ `г - - і " є *РЄ 'ґЖсіг %: Їск4 'и/ Ї/Йд' ' І %. г=иг@ґ1апс тина: т що 1 г - 157 «_ мг - д/ а„ш. д,дт_ ий МИД/ йди

×