Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Průvodce ke stažení a instalaci spořiče obrazovky - screensavers

432 views

Published on

Informace krok za krokem pro stažení spořiče obrazovky z webových stránek. Průvodce krok za krokem procesu instalace těchto programů pro Windos OS. Jak stáhnout a nainstalovat spořiče obrazovky.

Published in: Software
  • Login to see the comments

Průvodce ke stažení a instalaci spořiče obrazovky - screensavers

  1. 1. Průvodce ke stažení a instalaci spořiče obrazovky V tomto dokumentu, budete moci zjistit, co musíte udělat, aby se stáhnout a nainstalovat spořiče obrazovky, které jsou k dispozici na internetu. Vezměme si příklad obsahu, který lze nalézt v http://www.sporicobrazovky.com/ , a tak se můžete těšit na bezplatné multimediální produkty pro váš počítač. Pojďme se podívat, jak na to! Chcete-li začít, musíte vstoupit do webové stránky ten, který se vám líbí, jako akvárií, která jsounejvíce populární http://www.sporicobrazovky.com/Screensavers-Akvuarium/ a vybrat spořiče obrazovky, které se vám líbí ze všech dostupných. Sloužit jako příklad, zvažovat, jak by se stáhnout a nainstalovat spořič obrazovky ryby akvárium. http://www.sporicobrazovky.com/Screensavers-Akvuarium/sporic-obrazovky-akvarium.htm Jakmile jste uvnitř stránce spořič obrazovky, který chcete stáhnout, klikněte na tlačítko ”Stáhnout”.
  2. 2. Stahování začne, když jej stisknete a budete muset soubor uložit do počítače. Když je stahování dokončeno, spusťte proces instalace. Můžete si vybrat další aplikace sponzory, nebo pokračovat v instalaci vynecháním screensaver nabídek, které se objeví, nejsou potřeba mít spořič obrazovky. Posledním krokem instalace vám dá možnost vybrat si, kde bude nainstalován spořič obrazovky, i když náš program vytvoří výchozí trasu, kde si můžete automaticky nainstalovat všechny spořiče obrazovky můžete stáhnout. A konečně, můžete si vybrat místo, kde můžete rozbalit a nainstalovat spořič obrazovky. Pokud se nechcete starat, bude náš program dělat výchozí trasu. To je místo, kde všechny vaše spořiče obrazovky, kterou chcete nainstalovat.
  3. 3. Po dokončení celé instalace zcela, uvidíte, že se otevře okno ke konfiguraci spořiče obrazovky. Jedná se o operační systém Windows sám o sobě. Uvidíte náhled ní a vybrat počítač minut čekání v pohotovostním režimu aktivujete. To jevlastnost systému Windows a platí pro všechny počítače s tímto operačním systémem. Spořič obrazovky z těchto webových stránek jsou platné pouze pro počítače s operačním systémem Windows. Jako většina internetových stránek, které jsme viděli.

×