Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Tрадиции школы

809 views

Published on

Tрадиции Харцизького начально- верховного комплексу "Інтеграл "№5

Published in: Education
  • Be the first to comment

  • Be the first to like this

Tрадиции школы

  1. 1. Традиції НВК «Інтеграл»№5 зберігають вічне цінне: спадкоємність поколінь, любов і повагу до історії рідної школи, прагнення примножувати її славу... Важливим засобом виховання НВК є традиції, які не тільки формують спільні інтереси, надають певну міцність життєдіяльності школи, але і надають школі те особливе, неповторне, що відрізняє наш НВК від інших і тим самим згуртовує колектив, збагачуючи його життя. В нашому НВК склалися багаті традиції. До них можна віднести як заходи, що проводяться щорічно, і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями та батьками. Ці відносини. характеризуються колегіальністю і рівноправністю. Зберігаємо традиції в документації музейної кімнати.
  2. 2. 1. Культурно-історичні традиції. Мета: формування духовно-моральних цінностей та етнокультурної свідомості. 2. Шкільні традиції Мета: підвищення мотивації навчальної діяльності, розвиток інтелектуальних і творчих здібностей. 3. Традиції наступності (дитячий садок - початкова школа- випускники школи). Мета: побудова моделі безперервної освіти. 4. Спортивно-оздоровчі традиції. Мета: формування фізичної культури і потреби в здоровому способі життя.(спираючись на проект «Школа сприяння здоров.я»)
  3. 3. "Традиції пам'ятаємо! Традиції шануємо! Традиції зберігаємо!"

×