Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Дисципліни за вибором (НГУ, каф. філософії і педагогіки)

1,667 views

Published on

Дисципліни за вибором (НГУ, каф. філософії і педагогіки)

Published in: Education
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Дисципліни за вибором (НГУ, каф. філософії і педагогіки)

 1. 1. КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ І ПЕДАГОГІКИ дисципліни за вибором DEPARTMENT OF PHILOSOPHY AND PEDAGOGICS Open curriculum filosof.nmu.org.ua
 2. 2. Хочеш почуватися комфортно не тільки серед технологій, а й серед людей? Дисципліна «Етика ділового спілкування» забезпечить тебе знанням багатьох тонкощів спілкування у сучасному суспільстві не тільки України, а й країн Заходу та Сходу: - ділові зустрічі; - ділове листування та електронна пошта; - як «читати» рухи та жести співрозмовника? - як скласти резюме (CV)? - службовий етикет; - dress code; Етика ділового спілкування
 3. 3. Етика ділового спілкування Дисципліну читають: Шабанова Юлія Олександрівна, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедрою. Відмінник освіти України. Автор трьох монографій та трьох навчальних посібників з грифом МОН України, а також понад 100 наукових публікацій в фахових виданнях з філософської та педагогічної проблематики.
 4. 4. Етика ділового спілкування Жадяєв Денис Володимирович, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і педагогіки, Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Автор 20 наукових публікацій, 8 з яких видано у фахових виданнях України та за кордоном (Японія, Німеччина, Бельгія). Має виступи у міжнародних конференціях (Німеччина, Франція, США). Викладає дисципліни: «Філософія» та «Етикет ділового спілкування». Дисципліну читають:
 5. 5. ЕСТЕТИКА Витончений світ мистецтва в багатоманітті напрямків та стилів як відображення гармонії всесвіту та глибин душевної краси людини. Вивчаючи естетику ти не тільки розшириш свій культурний обрій, а й отримаєш всі можливості стати істинно інтелігентною та освіченною людиною, що не загубиться в чарівних лабіринтах елітарної культури.
 6. 6. ЕСТЕТИКА Громов Валерій Євгенович, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії і педагогіки. Автор 40 наукових праць. Сфера наукових інтересів – проблеми теорії пізнання, світогляду, етики, естетики, релігієзнавства в історики-філософському та культурологічному контексті, які дозволяють побачити людину цілісно, в єдності різноманітних аспектів людського світовідношення. Викладає дисципліни «Культурологія», «Релігієзнавство», «Філософія», «Філософські проблеми наукового пізнання». Дисципліну читає:
 7. 7. КУЛЬТУРОЛОГІЯ Хочеш дізнатися, що заперечувала Душа на суді Озіриса в Залі Двох Маат? В чому таємниця «Вітрувіанської людини» Леонардо да Вінчи? Що наснилося Галі – дружині Сальвадора Далі - під час польоту джмеля над спілим гранатом? Обери для вивчення предмет «Культурологія»! Саме тут ти здійсниш захоплюючу відео-мандрівку таємничими сторінками давніх культурних цивілізацій світу, відвідаєш прем’єри культових балетних та оперних вистав, станеш співучасником пересувних арт-виставок за участю відомих художників, поетів, композиторів України в Центрі естетичного розвитку кафедри філософії НГУ! ARS LONGA – VITA BREVIS!
 8. 8. КУЛЬТУРОЛОГІЯ Тарасова Наталія Юріївна, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії і педагогіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Автор двох навчальних посібників у співавторстві, в тому числі, одного - з грифом МОН України, 22 наукових статей (15 - у фахових виданнях) з філософської проблематики, 26 публіцистичних статей з питань культури та мистецтва, 3 передмови до книг, близько 1000 сценаріїв телепередач з проблем мистецтва. Викладає дисципліни: «Філософія», «Релігієзнавство», «Культурологія», «Історія української культури».
 9. 9. РЕЛІГІЄЗНАВСТВО Релігієзнавство – це дисципліна, що надає можливість поринути в світ різноманіття релігійних поглядів, вчень, конфесій. Релігієзнавство – це зустріч релігії, науки та людини. Захарчук Олексій Феліксович, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії і педагогіки. Автор біля 10 наукових праць з філософської проблематики. Викладає дисципліни: «Філософія», «Релігієзнавство» для студентів усіх форм навчання.
 10. 10. ЛОГІКА Строгість мислення, вміння грамотно аргументувати свої думки, бачити помилки в міркуваннях своїх оппонентів і правильно їх кваліфікувати - усе це результати вивчення науки "Логіка"! Жижченко Валерій Петрович, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії і педагогіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Автор біля 20 наукових публікацій з філософської проблематики.
 11. 11. ПСИХОЛОГІЯ Познайомся з собою! Вивчення психології допомагає краще розуміти себе та інших людей, надає можливість розібратися у власних почуттях та душі. Ласкаво просимо у світ психології! Павленко Ігор Васильович, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії і педагогіки Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Автор 20 наукових публікацій з філософської проблематики. Очолює роботу Соціально-психологічної служби НГУ.
 12. 12. ПСИХОЛОГІЯ Дисципліну також викладають: Пазиніч Юлія Миколаївна, кандидат політичних наук, доцент, доцент кафедри філософії і педагогіки Державного ВНЗ «НГУ», Автор навчального посібника «Психологія» (з грифом МОН), а також понад 70 публікацій в фахових та інших наукових виданнях. Осипова Любов Іванівна, старший викладач кафедри філософії Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Автор 30 публікацій. Викладач дисциплін «Психологія», «Педагогіка вищої школи», «Основи дидактики вищої школи», «Психологія вищої
 13. 13. Риторика - мистецтво говорити, бути почутим і зрозумілим. Риторика пропонує навики переконливої презентації, успішних переговорів, яскравих виступів. РИТОРИКА Ярош Олексій Миколайович, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Автор понад 10 наукових публікацій в фахових виданнях з філософської, політологічної та педагогічної проблематики.
 14. 14. ДЯКУЄМО за УВАГУ!

×