Successfully reported this slideshow.
We use your LinkedIn profile and activity data to personalize ads and to show you more relevant ads. You can change your ad preferences anytime.

Ürün Geri Çağırma Çok Yakında Son Buluyor

1,101 views

Published on

Konu hakkında daha fazla bilgi, Her Şeyin İnterneti hakkında bilgi alın: http://www.cisco.com/tr/ioe

Published in: Technology
 • Be the first to comment

 • Be the first to like this

Ürün Geri Çağırma Çok Yakında Son Buluyor

 1. 1. Ürün Geri Çağırma Çok Yakında Son Buluyor #InternetofEverything
 2. 2. #InternetofEverything Ciddi bir ürün geri çağırma, size milyarlara mal olabilir.
 3. 3. Kaynak: FDA.gov #InternetofEverything Sadece 2015 başından bu yana, 154 adet gıda bağlantılı geri çağırma, pazardan geri çekme ve güvenlik uyarısı oldu.
 4. 4. Kaynak: CNN Money Önde gelen bir otomotiv üreticisi, gaz pedalı sorunlarından kaynaklanan kapsamlı araç geri çağırmalarının 2 milyar dolara mal olmuş olabileceğini söylüyor. #InternetofEverything
 5. 5. #InternetofEverything Bir çözümü var…
 6. 6. Kaynak: Tech Master #InternetofEverything 2020 itibariyle, tüketici seviyesinden üretime ve yönetime kadar neredeyse 28 milyar “şey” bağlı durumda olacak.
 7. 7. Kaynak: IET IoT trendi yaygınlık kazanmaya başladıkça, şeyleri gerçekten de ileriye taşıyacak olan gelişme, bu sensörlerin kurulu oldukları makineler arasında bir sunucuya sonunda gerek kalmaması olacak. #InternetofEverything
 8. 8. Kaynak: The Big Data #InternetofEverything Volvo, veri temelli karar alma süreçleri ile ürün tasarımını, kalitesini, maliyetlerin azaltımını ve müşteri memnuniyetini güçlendiriyor.
 9. 9. Kaynak: Cisco Üretim: Yeni Sanayi Devrimi Akıllı üretim uygulayan kuruluşların yüzde 82'si, verimlilik artışı yaşadıklarını söylüyor. #InternetofEverything
 10. 10. Kaynak: Food Safety News #InternetofEverything “Zografos, salgın ve geri çağırmaların izini daha hızlı sürmek için teknolojiyi gıda güvenliği sektörüne uygulamadaki fırsatı gördü.”
 11. 11. Her Şeyin İnterneti hakkında bilgi alın #InternetofEverything Konu hakkında daha fazla bilgi:

×