Lukas Savickas 1Ga

557 views

Published on

Elektroninės paslaugos valstybės valdyme ir versle(Lukas Savickas 1Ga)

Published in: Art & Photos
0 Comments
1 Like
Statistics
Notes
 • Be the first to comment

No Downloads
Views
Total views
557
On SlideShare
0
From Embeds
0
Number of Embeds
3
Actions
Shares
0
Downloads
3
Comments
0
Likes
1
Embeds 0
No embeds

No notes for slide

Lukas Savickas 1Ga

 1. 1. Elektroninės paslaugosvalstybės valdyme ir versle. Kūrė: Lukas Savickas 1Ga.
 2. 2. Įvadas Šiame skyrelyje aptarsime, kaip elektroninės paslaugos gali padėti demokratijai valstybės valdymui, verslui.
 3. 3. Elektroninė valdžia Pasireiškia valstybės funkcijų įgyvendinimu pasitelkiant informacines technologijas. Ja siekiama gerinti viešųjų paslaugų kokybę, stiprinti elektroninės demokaratijos principus, įtraukiant visuominę į valstybės valdymą.
 4. 4. Elektroninė valdžia Elektroninės Valdžios Paslaugos skirstomos į keturis lygmenis: 1:Pirmojo Lygmens Paslaugos 2.Antrasis lygmuo. 3.Triačiasis lygmuo. 4.Ketvirtasis Lygmuo.
 5. 5. Pirmasis Lygmuo. Informacijos interneto tinklapiuose pateiiančios apie tai, ką ir kaip reikia daryti norint gaut vieną ar kitą paslaugą. Kad galėdamas būti bet kur galėtai gaut atsakymą į savo klausimą. Šis lygmuo įgyvendina Žmogaus teisę gauti atsakymą.
 6. 6. Antrasis Lygmuo Kai pateikiama ne tik informacija, bet ir paaiškinamai bei konkreti pagalba, kaip vieną ar kitą viešąją paslaugą gauti internetu.Tam tikras formas kurias reikia užpildyti rasite internete arba tiesiog tam pačiam tinklapyje.
 7. 7. Triačiasis lygmuo Galimybė gauti netik informacija, bet ir pateikti užklausas internetiniu būdu.
 8. 8. Ketvirtasis lygmuo Galimybė ne tik atlikti visas paslaugos užsakymo operacijas, bet ir gauti reikalingus patvirtinumus bei rezultatus.
 9. 9. Nuotolinis mokymasis Viena iš mokymui skirtų paslaugų, nuotolinis mokymasis leidžia mokytis patogioje vietoje, patogiu laiku, priimtina sparta. Užtenka turėti kompiuterį su interneto prieiga bei naršykle.
 10. 10. Elektroninė bankininkystė Elektroninė bankinikystė leidžia: 1.sužinoti ir išspausdinti informaciją apie savo saskaita. 2.apmokėti už gautas saskaitas. 3.apmokėti už perkamas prekes. 4.pirkti, parduoti valiutas, sudaryti indelio sutartis.
 11. 11. Tinklapiai. Egzaminų užduotys: http://www.egzaminai.lt/; įdomi istorija http:// mkp.mokykla.lt/ Lietuvių kalba: http://www.klaidutis.lt/ Anglų kalba: http://www.ukmc.lt/testas/ Matematika: http://www.tev.lt/kengura/

×